Login lub e-mail Hasło   

Nowy Porządek Świata w moim ujęciu.

Samoobrona samców przed zagrożeniem ze strony samic.
Wyświetlenia: 423 Zamieszczono 24/02/2016

Dzisiejszy świat jest bardziej agresywny niż był wcześniej. Z tego powodu rozwija się szybciej niż można było to sobie wyobrazić. Niestety, agresja jest jednym z motorów rozwoju. Nie wiem, czy w innych cywilizacjach też tak jest, ale tak właśnie jest u nas. Jesteśmy cywilizacją tak młodą, że u nas jeszcze wierzy się w Boga i tworzy różne religie. Znika prywatność, a już niedługo w ramach poprawności politycznej czynniki oficjalne będą zaglądać nam do łóżek. Będzie to oficjalna kontrola społeczna i świat będzie się mógł raczej kurczyć poprzez rozmnażanie się w probówkach, niż rozszerzać poprzez rozmnażanie się naturalne. O tym, kogo będzie się rozmnażać i w jakim celu decydować będzie Naczelna Rada Semicka złożona również z nie-Semitów. To tak ogólnie. Jednym ważnym z istniejących szczegółów, który nie musi dojść do głosu jest to, że powoli kończy się rola mężczyzny jako dostarczyciela rozrodczych komórek męskich. Kobieta jako naturalny inkubator już teraz i w coraz bardziej zaawansowanej formie sama sobie dostarczy komórek do zapłodnienia. Wobec takich żeńskich możliwości wprowadzany NPŚ (Nowy Porządek Świata) staje się koniecznością wynikającą nie tylko z nadmiernego zanieczyszczenia ziemi, głodu, wojen, zachłanności itd., ale również z powodu możliwości utraty kontroli nad ziemią przez samców, którzy w chwili obecnej dominują również w niebie.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1761
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1704
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1120
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1044
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 958
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 967
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1031
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 680
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 876
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 569
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 569
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 595
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  lewi,  25/02/2016

Niestety, agresja jest jednym z motorów rozwoju.

aczej na odwrót, degradacją i upadkiem cywilizacji.

  Trebor,  25/02/2016

@lewi: wojny i konflikty były od zawsze. W początkowej fazie rozwoju ludzkości głównie o ziemie. Choć takie konflikty trwały aż do XX wieku - więc dosyć spory kawał czasu. Obecnie konfliktów na świecie jest znacznie mniej niż np. w czasach starożytnych czy w średniowieczu. A jednak się rozwinęliśmy technologicznie.

Problem polega na tym, że kitek pisząc "Dzisiejszy świat jest bardziej agre

...  wyświetl więcej

  Kitek,  25/02/2016

@lewi: Dzisiejszej agresji jest znacznie więcej tylko jest ona bardziej ukryta. W takim rozumieniu tematu jedni będą nazywać degradacją zmiany, które następują, inni natomiast postępem. Tutaj chodzi mi o zmiany na świecie, na którym docelowo ma zapanować: jedna myśl, jedna wiara, jedna władza i jedna rasa człowieka. W tym celu wywołano tzw. Wiosnę Arabską, która nie zaistniałaby bez CIA. W Europie ...  wyświetl więcej

  Kitek,  25/02/2016

@_serpico_: Jeżeli jestem cymbałem to odbicia tego rodzaju, o których piszesz są stałe można powiedzieć automatyczne. Jeżeli natomiast ludzi zastępują maszyny to zgodnie z twoim rozumowaniem Hitler ze Stalinem mieli rację? Na świecie potrzeba coraz mniej ludzi, a przyrost ich jest lawinowy! Może w każdym kraju trzeba utworzyć brygady śmierci - takie jak były kiedyś w Rio de Janeiro lub w Buenos Aires?

  Trebor,  26/02/2016

@_serpico_: bo robotnicy to ludzie, którzy mogą od czasu do czasu wyłamywać się aparatowi partyjnemu ... dlatego tak ich nienawidzi. Coś co ma wartość i sens, coś co charakteryzuje się dla niego jakimikolwiek wartościami dodatnimi to partyjniacy komunistyczni :-)))

"Komuna na całym świecie" - to hasło przewodnie kitka ... i pełni jego szczęścia

Bełkot pijanego idioty. Może nawet lepiej jak niektórzy przestaną się rozmnażać.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska