Login lub e-mail Hasło   

Tajemniczy klient – jak wygląda jego praca i zarobki?

Wiele osób w Polsce zaczęło się rozglądać za możliwościami, jakie daje praca dodatkowa przez internet oraz aplikacje do zarabiania na androidzie.
Wyświetlenia: 599 Zamieszczono 26/02/2016

Dzięki pracy tajemniczego klienta wielu z nim udało się powiększyć swoje zarobki i zdobyć podstawowe doświadczenie w marketingu i kontroli jakości.

Jeżeli zastanawiasz się jak zostać tajemniczym klientem, proponuję, abyś zapoznał się z kilkoma poradami, które mogą pomóc ci w stworzeniu wizji tego, czym jest praca tajemniczego klienta, oraz jak należy ją wykonywać.

jak zarabiać na aplikacjach android

1 – dobra organizacja

Praca tajemniczego klienta należy do tych, które wymagają przygotowania. Odpowiednie przygotowanie może sprawić, że wykonywanie zleceń będzie bardziej podobne do zabawy niż pracy, podczas gdy rozpoczęcie zlecenia bez przygotowania może nawet sprawić, że nie zostanie ono rozpatrzone przez zleceniodawcę, gdyż przegapimy wymagane w zleceniu zadania.

2 – upewnij się, że rozumiesz zadaniem
Dopóki masz wątpliwości do tego, na czym polega zlecenie, ponownie się z nim zapoznaj się z treścią zadania. Tajemniczy klient to praca jak każda inna i po kilku sprawnie wykonanych zleceniach złapiesz swojego rodzaju łatwość w ich wykonywaniu, o ile zaczniesz od prawidłowego ich wykonywania. Pierwsze kroki zawsze są trochę trudniejsze i warto im poświęcić więcej uwagi.

3 – ocena i raport
Umiejętność oceny zwłaszcza pracy innego człowieka nie jest zadaniem prostym, pamiętaj, że Twoim zadaniem doszukiwanie się problemów tam gdzie ich nie ma, jak również „wybaczanie” błędów nie może mieć miejsca w raporcie. Nie rób nic na siłę. Takie nastawienie uczyni twoją pracą prostszą i mniej stresującą.

4 – trasa i koszty
Jeżeli planujesz wykonać kilka zleceń w ciągu jednego dnia, poświęć trochę czasu na odpowiednie zaplanowanie trasy. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszasz, zły plan to mniej pieniędzy i więcej czasu poświęconego na pracę. Ergonomiczne wykorzystanie czasu sprawi, że będziesz mógł mieć więcej czasu dla siebie lub zdołasz wykonać więcej zleceń. Istnieją specjalistyczne aplikacje na androidzie stworzone do zarabiania pieniędzy dzięki mystery shoppingu. Ich pobranie pomoże Ci w odnajdywaniu nowych zleceń i organizacji pracy.

Tajemniczy Klient to dobra praca dla wielu osób stąd jej rosnąca popularność. To doskonała praca dla licealistów czy dla studenta, ale również dla osób, które posiadają pracę w innym zawodzie, ale chcą odnaleźć dodatkowe zarobki i powiększyć domowy budżet w wolnym czasie. Dla osób pragnących odnaleźć pracę w marketingu jest to doskonały start, gdyż doświadczenie w kontroli jakości obsługi i umiejętności tajemniczego klienta są dobrze odbierane przez ludzi z branży.

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 450
7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 939
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 72263
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647759
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14934
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21415
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40364
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17309
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13044
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53139
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22464
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17996
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23041
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tajemniczy Klient, to jest kiepska praca, napisałem o tym pod innym artykułem a po informacje warto zajrzeć do sieci. Kiepsko, bardzo kiepsko płatna, wypełnia się kwestionariusz, to nie ocenia się naprawdę a sprawdza kogoś czy wypełnia nakazane czynności /np czy wciska każdemu zbędny produkt/. Następny art poprosimy o świetnej pracy kanalarza odpowiedniej dla młodych i starszych, dającej możliwośc ...  wyświetl więcej

moim zdaniem zależy z jaką firmą pracujesz. Jest wiele takich, gdzie tajemniczy klient, ankiety, badania rynkowe są bardzo fajnie płatne i można ładne premie zgarniać za zaangażowanie w projekty. Ja tak już 2 rok mam w kb pretendent i nie mam na co narzekać.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska