Login lub e-mail Hasło   

Może już czas stanąć naprzeciw "obrońców donosicieli"...?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: : http://niepoprawni.pl
Może już czas stanąć naprzeciw "obrońców donosicieli"...? Yagon 12 "Komitet Obrony Donosicieli" tupał dziś po mroźnej Warszawie. "Tysiące" wiernych "opo...
Wyświetlenia: 468 Zamieszczono 28/02/2016

Może już czas stanąć naprzeciw "obrońców donosicieli"...?

 
 
Yagon 12
Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

"Komitet Obrony Donosicieli" tupał dziś po mroźnej Warszawie. "Tysiące" wiernych "opozycyjnej" trójki - Schetyny, Swetru i Nowickiej wyrażały swój głęboki sprzeciw wobec ataku na ikonę donosicielsktwa światowego - TW "Bolka". Brodaty lewacki alimenciarz wrzeszczał o staniu u boku "noblysty", mając za sobą wymienioną wyżej trójkę .Twarze "obrońców" demokracji...Grzechu S., wieczny student z Wrocławia, o niejasnej przeszłości, rozbudowujący nieustannie po 1990 roku swój "solidarnościowy" życiorys. Bo jak powszechnie wiadomo - Grzechu S. jako student "mocno działał", dzięki czemu SB dwukrotnie - w latach 1985 i 1987 pozwoliła mu na wyjazd do kapitalistycznej Kanady, nie czyniąc wstrętów nawet wtedy, gdy pobyt u brata za oceanem przedłuzył. Dziwne? Ależ skąd...wiadomo bowiem od lat z "GW", że im kto bardziej "szkodził" komunie, ta obchodziła się z nim łagodniej. W związku z tym Grzechu S. nienachalnie szybko studiowal przez całe lata 80-te, by w 1989 roku przypadkiem (?) "załapać się" na przewodniczenie wrocławskiemu NSZ-owi. A potem juz kariera jego nabrała tempa - wicewojewoda, szef Radia Eska, właściciel koszykarskiego Śląska itd...Oczywiście w III RP - państwie zakłamania i zamilczania, nikt nie ośmielił się zapytać skąd biedny opolski student, latami koczujący z żoną w akademikach, miał kasę ne te "biznesy". Może wzorem TW "Bolka" miał szczęście w Totalizatorze Sportowym albo jak Piskorski cyklicznie wygrywał na wyściagach...? Zreszta po co pytać - wszak koleś Grzecha z PO-sitwy niejaki Lewandowski juz dawno temu wyjasnił, że "pierwszy milion trzeba ukraść". O Swetru czy Nowackiej wspominać nie warto...to atrapy polityków wyprodukowane w lewackich laboratoriach, za banksterskie pieniądze przez "lekarzy dusz", co jak powszechnie wiadomo jest określeniem funkcjonariuszy służb specjalnych.

"Noblysta" sięgnąl już dna, dziś łgał w liście do "obrońców draństwa", że wiele lat "walczył" wspólnie ze śp. Anną Walentynowicz, Wyszkowskimi i Gwiazdami.   Zakiwał się biedak na śmierć prawie.Tylko paniczny strach może podpowiadać takie słowa. Wałęsa, wiejski cwaniaczek i złodziejaszek, takim pozostal do dzisaj. Wie, że kłamać trzeba do końca, ale rozumie także, że sprzeciwienie się tym co go wykreowali, sprowadzi na niego prawdziwe kłopoty. Na przykład wizytę Seryjnego..

Mam też prośbę do Pana Prezesa Kaczyńskiego. Panie Prezesie!.Czy nie czas juz na potrząśnięcie towarzystwem z PIS, zadowolonym z wyborczych sukcesów? Czy nie pora osadzić lokalnych "baronów", ostudzić ich wzajemne podjazdy i animozje?  Czy to nie moment by wyciągnąć szybko urzędniczejących kolegów zza biurek i ław sejmowych i nakazać im aktywność? Scementować ponownie wszystkie patriotyczne środowiska, które w ubiegłym roku dały PiS podwójne zwycięstwo wyborcze? Może to pora by naprzeciw zdrajców, konfidentów i ogłupiałych lemingów wyprowadzić na ulice patriotów? Udawało się przez lata platformianej nocy. Udawało się bronić TV Trwam, pamięci o smoleńskich ofiarach, o polskich bohaterach. A teraz co? Mamy prze telewizorami oglądać spektakl wyreżyserowany w  lewackiej UE za pieniądze Sorosa? Pozawalać by konfidenci na ulicach nazywali się :obrońcami demokracji" i kradli polskie nazwy - choćby "komitetu obywatelskiego"? Za chwilę koledzy z PiS, szczegolnie funkcyjni tu na dole, uwierzą w swoja doskonałość i samodzielne zwycięstwo w 2015 roku. Niebezpiecznie zbliży ich to do megalomanii "noblysty" i jednoosobowego "obalenia komuny". Stamtąd juz krok tylko do rozgrywania nas przez ludzi dawnych służb i "obrońców demokracji". Czy tak prosto i tak prymitywnymi metodami uda się PO-złodziejom rozmontować patriotyczne porozumienie i zastopować dobrą Zmianę.?

Panie Prezesie! I ten wysiłek musi Pan wziąć na siebie - dla Polski, Polaków i następnych pokoleń. A my - pomożemy...

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2250
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1134
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 580
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 804
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 502
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 690
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 629
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 652
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 995
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 512
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  28/02/2016

Nie wiedzą co czynią za srebrniki Sorosa Polsce!

  Hamilton,  28/02/2016

@swistak: taki jeden z Torunia pomagał, dwoił się i troił. Miał obiecane 20 dużych srebrników i musi przebierać nóżkami i dalej żyć w ubóstwie, a wiedział co czynił dla pana prezesa.

@Hamilton Starszy: napisał cytuję: "taki jeden z Torunia pomagał, dwoił się i troił. Miał obiecane 20 dużych srebrników i musi przebierać nóżkami i dalej żyć w ubóstwie, a wiedział co czynił dla pana prezesa."

Może jeśli nie piszesz teraz o sobie samym to twòj komentarz oznacza, że może komuś coś obiecałeś,a następnie, nie wypłaciłeś należności i teraz jeszcze się tym chwalisz? Może nawet

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  29/02/2016

@Józef Jankowski: miałem nie odpisywać, ale zapytam, czy to kolejny list otwarty?

  Hamilton,  29/02/2016

@Józef Jankowski: Hamilton będzie decydował o treści komentarza Hamiltona, a Józef Jankowski o treści komentarza Józefa J. Tu panują takie zasady.

  Hamilton,  29/02/2016

Lipski wbij sobie raz na zawsze do tego tępego łba, że wolno im wyjść na ulicę. Tak samo jak wolno wyjść w obronie telewizji TRWAM i RM. I G.... ci do tego.

@Hamilton Starszy: używasz takich skomplikowanych słów i oczekujesz, że on to zrozumie?
Wrócił pod innym nickiem bo gówno zrozumiał przy okazji tłumaczenia wielu innych rzeczy gdy jeszcze pięknie szczerzył się z poprzedniej swojej foty do nas - userów - i cały czas robi to samo - bezmyślnie wkleja cudze arty

@Trebor: to taka jednostka chorobowa - maniakalne wklejanie głupich tekstów. Przynajmniej nie chlapie farbą po elewacjach, szybach i pojazdach.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska