Login lub e-mail Hasło   

Uwodzenia może nauczyć się każdy!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.asuk.pl
Może teraz jeszcze patrzysz na kolegów którzy mają sukcesy z kobietami i myślisz sobie „takim to się trzeba urodzić”
Wyświetlenia: 618 Zamieszczono 01/03/2016

Jako, że częstym pytaniem jest to, czy aby na pewno każdy może się nauczyć uwodzenia, postanowiłem napisać ten artykuł aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Może teraz jeszcze patrzysz na kolegów którzy mają sukcesy z kobietami i myślisz sobie „takim to się trzeba urodzić”. Powiem ci, że to bardzo mylne myślenie, bo nikt nie rodzi się z umiejętnościami tańca, gry na gitarze czy też jazdy na nartach. Wszystkie umiejętności rozwijasz podczas swojego życia, owszem możesz mieć do czegoś talent i pewne rzeczy łatwiej jest ci się nauczyć. Pamiętaj jednak, że sam talent bez jego rozwijania nic ci nie daje, a jeśli nie masz np. talentu do tańca, a będziesz systematycznie się go uczył to po pewnym czasie będziesz potrafił tańczyć.

Wracając do uwodzenia, sprawa z nim wygląda tak samo, też nikt nie rodzi się z tymi umiejętnościami. Wszyscy ludzie, którzy nigdy nie uczyli się uwodzenia, a mają sukcesy z kobietami zawdzięczają je temu, że przyswoili oni odpowiednie wzorce. W szkole pewnie miałeś kolegów ciągnących dziewczyny za włosy i tych którzy unikali damskiego towarzystwa. Każdy od wczesnego dzieciństwa w swoim domu miał też programowane odpowiednie zachowania, więc jedni w sposób naturalny nabywali pewnych umiejętności obycia towarzyskiego, a inni nie.

Jeśli nie masz sukcesów z kobietami, nie wiesz jak nawiązywać z nimi relacje, to mam dla ciebie bardzo dobrą wiadomość, uwodzenia tak jak wszystkiego innego można się nauczyć! Nie słuchaj pseudo znawców którzy twierdzą inaczej, oni tylko gadają i powielają niczym nie podpartą teorię. W TV powstały różne programy przedstawiające bardzo krzywy obraz relacji damsko-męskich, to co tam widzisz nie jest nawet śmieszne tylko żenujące. Dlatego właśnie wskazuję ci już teraz właściwą drogę. Nie jest ważne gdzie obecnie jesteś, ale jest ważne dokąd pójdziesz.

Uwodzenie jest stosunkowo łatwą umiejętnością do nabycia, dzięki której odmienią się twoje relację z kobietami, będziesz w stanie poznawać je w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko co niezbędne do nawiązywania relacji z kobietami możesz opanować, bez względu na swój wygląd fizyczny. To, że musisz podobać się fizycznie kobiecie aby ją poderwać to również bardzo często powielany mit. Gdy wiesz jak uwodzić to możesz podejść do kobiety i wydać się jej nieatrakcyjny fizycznie, ale poprzez rozmowę, mowę ciała i eskalacje ona zobaczy w tobie prawdziwego faceta o jakim marzyła całe życie. Dziwne prawda? Tak się dzieje, bo kobiety cenią u facetów siłę charakteru dużo bardziej niż urodę, sam zapewne widujesz nieatrakcyjnych facetów z bardzo ładnymi kobietami.

Pamiętaj gdy wiesz jak komunikować się z kobietami, podkreślać w sposób odpowiedni swoje męskie cechy to poznawanie nowych kobiet będzie dziecinnie proste, one same będą bardzo zainteresowane tobą i będą chciały cię poznać! To one będą starać się o ciebie i dla ciebie, bo będziesz tym wyjątkowym facetem, który trafia się raz na całe życie. Dlatego jeżeli nie masz jeszcze takich umiejętności i chcesz je posiąść to bardzo serdecznie zapraszam cię na kurs, tam nauczymy cię wszystkiego co niezbędne tak abyś ty sam miał opisane tutaj rezultaty. Pamiętaj, że samo czytanie niewiele zmienia, musisz podjąć działanie, tylko to jest gwarancją sukcesu. Bądź odpowiedzialny i działaj mądrze. Pozdrawiam i dziękuję ci za uwagę.

Po więcej wiedzy zapraszam Cię na http://www.asuk.pl

Podobne artykuły


41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90499
35
komentarze: 19 | wyświetlenia: 6271
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17269
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16464
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5691
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33131
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3810
87
komentarze: 68 | wyświetlenia: 45488
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2140
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 22970
36
komentarze: 41 | wyświetlenia: 12673
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska