Login lub e-mail Hasło   

Spowiedź Komorowskiego. Dyżurny Psychiatra Kraju

Spowiedź Komorowskiego. Dyżurny Psychiatra Kraju Urządzenia podsłuchowe, można kupić w zwykłych sklepach, bez żadnego zezwolenia. Dlatego mamy możliwość podsłuchiwać ż...
Wyświetlenia: 610 Zamieszczono 02/03/2016

Spowiedź Komorowskiego. Dyżurny Psychiatra Kraju

 
 

Urządzenia podsłuchowe, można kupić w zwykłych sklepach, bez żadnego zezwolenia. Dlatego mamy możliwość podsłuchiwać żonę, sąsiada i kogo się chce, chociaż to nieładnie. Można podsłuchiwać nawet spowiedź, co ostrzegam – jest grzechem ciężkim.

a

          Szogun, kiedy już objął najważniejsze koryto w państwie, ukląkł przed konfesjonałem w kaplicy Pałacu Prezydenckiego. – Zgrzeszyłam księże kapelanie, bardzo zgrzeszyłem.

         – Mów synu.

         – Ożeniłem się z żydówką, córką ubowca, który zrywał paznokcie polskim patriotom. Jej matka też była pracowniczką UB.

         – Synu, To w Polsce naturalne, że głowa państwa musi mieć żonę żydówkę. Gomułka posiadał żonę żydówkę, Jaruzelski, a nawet sam naczelnik Piłsudski! Następny prezydent po tobie, też będzie miał żonę żydówkę. To się już tak synu ciągnie od Kazimierza Wielkiego, kiedy żydzi wepchnęli mu do łoża Esterkę. Nawet sam biskup Orszulik ma żonę żydówkę, niejaką Hajkę Zilberstein, której załatwił stanowisko ambasadora Polski w Watykanie. Dobrze przecież obaj synu wiemy, że aby objąć wysokie stanowisko w Polsce, to trzeba być żydem, albo chociaż mieć żonę żydówkę. Ty mów synu o swoich grzechach, a nie o podstawowej zasadzie obejmowania stanowisk!

         – 10 kwietnia 2010 roku, kiedy już było wiadomo że katastrofa doszła do skutku, bardzo się ucieszyłem że przejmę obowiązki prezydenta. A jeszcze bardziej z tego powodu, że pozbyłem się konkurenta do fotela na urząd prezydenta.

         – A która to była godzina?

         – No jakoś około 10-tej naszego czasu.

         – Ale jeszcze nie było dokładnie wiadomo, że prezydent nie żyje!

         – Ja wiedziałem. Przeczucie. Dlatego od razu z kolegami wypiliśmy szampana.

         – No i tu synu zgrzeszyłeś, bo nie powinieneś pić. Wszak alkohol zdrowiu szkodzi. No ale nie miałeś synu jeszcze wielkich powodów do radości, bo przecież pozostał drugi Kaczor, który nie chce przenieść się na łono Abrahama. Mogłeś przegrać wybory!

         – To było mało prawdopodobne, bo zrobiliśmy bardzo nowoczesną, agresywną kampanię wyborczą. Adaś Szechter zrobił z Kaczora psychopatę i tyrana. Chciał go nawet załatwić jak ks. Prałata Jankowskiego, który groźnym patriotą był. Ale daliśmy sobie spokój, bo Jarosław nie dorósł do pięt Jankowskiemu i jego wypowiedzi mają niewiele wspólnego z patriotyzmem. On tylko atakuje PO i mówi, że rząd jest zły. Dopóki nie mówi, kto za całym złem w Polsce stoi, to jego krytyka nam wisi.

         – A jak zacznie mówić?

         – To zrobimy z niego antysemitę, ksenofoba i pedofila – identycznie jak dziennikarze Adasia pisali o ks. Jankowskim!

         – Synu – wszelkie działania podejmowane w imię ważnych syjonistycznych celów, nie są grzechem.

         – Kłamstwo i oszczerstwo też?

         – Też. Dlatego powiedz, czym naprawdę zgrzeszyłeś?

         – Boję się krzyża.

         – To też nie grzech, wszak strach ludzką rzeczą jest – nieprawdaż?

         – Ojcze, ludzie zarzucają mi, że niesłusznie odznaczyłem Adasia Michnika Orderem Orła Białego. A przecież on tyle dobra uczynił dla Polski i Polaków. Kawalerami tego orderu byli też wybitni przywódcy targowiczan, caryce i carowie okresu przedrozbiorowego i nikt wtedy nie protestował!

         – Tym się synu nie przejmuj, bo ludzie pogadali miesiąc i przeszli do porządku dziennego. A Order należał i należy się każdemu, kto działał w interesie Izraela, zjednoczonej Europy i USA! Order Orła Białego powinien być zatem przyznawany wszelkiej proweniencji internacjonalistom, a nade wszystko oświeconym Europejczykom. Wcześniej oszołomy pyskowali, że Michnikowi, Hallowi, Bieleckiemu, bp. Orszulikowi wręczono Order Uśmiechu. A przecież ten order przyznają dzieci! Maluchy wiedzą, że należy uhonorować autorów Okrągłego Stołu. Swoją drogą nie ma w Polsce wybitniejszego bajkopisarza niż Michnik. Więc o co chodzi?

         – Kocham braci fartuszkowych i jarmułkowych!

         – To pięknie synu, wszak miłość bliźniego leży u podstaw wiary!

         – Zgrzeszyłem zapraszając gen. Jaruzelskiego do współdecydowania o polityce naszego kraju. Polacy nie lubią Jaruzelskiego, bo zbrojnie zwalczał podziemie antybolszewickie, brał udział w inwazji na Czechosłowację, a jego wojska strzelały do stoczniowców w 1970r. Jedenaście lat później prosił Ruskich o pomoc w rozprawie z narodem po powstaniu Solidarności. Ci kazali zrobić mu to samemu, więc zmajstrował stan wojenny.

         – No widzisz synu, sam mówisz, że mu kazali. Z drugiej strony, to szlachetnie wybaczać. Zaprawdę powiadam ci, że akt wybaczenia, a tym bardziej mającego tu miejsce pojednania, jest najpiękniejszym gestem chrześcijaństwa.

         – Ojcze, mam jeszcze inny problem. Kiedy śpię, to miewam koszmary. Śnią mi się straszne zjawy. Przechodzą zakrwawione w strzępach ubrań przez zamknięte drzwi sypialni i idą wolniusieńko obok mojego łóżka.

         – A ile ich jest?

         – 96! – Idą i idą w cichym pochodzie i patrzą na mnie groźnie, z wyrzutem. Ale oto jedna zjawa niskiego wzrostu wnosi ogromny, ciężki krzyż i stawia na środku komnaty. Nagle rzuca się na mnie i lodowatymi rękoma zaczyna dusić…

         – Ratunku!!!

         Pan prezydent w przemoczonej od dołu piżamie usiadł na łożu. Za oknem dniało. Żona pana prezydenta wyrażając pełną uwielbienia troskę, zapytała:

         – Co Bronuś, znowu zły sen?

         – Znowu…

Minęło kilka lat. Po następnych wyborach, Szogun został oderwany od koryta. Jednakże nadal dręczony koszmarami przez duchy katastrofy smoleńskiej, postanowił jeszcze raz pójść do spowiedzi.

       – Ojcze, przez cały czas swojej prezydentury, robiłem z siebie idiotę…

       – Ależ nie synu, ty cały czas byłeś sobą. A bycie idiotą, to nie grzech, tylko dopust Boży.

       – Zataiłem przed narodem swoje związki ze służbami specjalnymi…

       -Synu, ja też byłem TW. Takie sprawy są tajne, więc to nie grzech.

       -Ale ja represjonowałem i prześladowałem swoich przeciwników i tych co pisali o mnie prawdę. Ich dzieci i rodziny również. Zlecałem też inne, jeszcze gorsze zbrodnie.

       – Tak synu, wiem o tym i dużo ludzi wie. Ale sprawowałeś synu najwyższy urząd w państwie, a wiadomo, że aby utrzymać demokrację o którą teraz musimy znowu walczyć, należy wykorzystywać niekonwencjonalne metody. I tu synu grzechem jest tylko to, że w piątki było za mało samobójstw. Ale ten grzech rozkłada się na wszystkich twoich wspólników. Za prawdę powiadam ci – fakt, że uciszyliście Leppera, należy zaliczyć do dobrych uczynków. On to przecież z mównicy sejmowej wyliczył – ile kto i kiedy przejął walizek z pieniędzmi. On również poddał krytyce dzieło szlachetnej prywatyzacji! Zatem wielkim zagrożeniem dla demokracji był. Demokracji i wolności o którą przelewali krew dziadowie redaktora Tomasza Lisa!

       – Ja jeszcze po przegranych wyborach okradłem pałac prezydencki z dzieł sztuki…

       – Bez przesady synu. Tak robią wszyscy w Polsce. Wziąłeś sobie tylko rekompensatę za niesłusznie przegrane wybory. Był to tylko twój ostatni gest charakteryzujący naszą demokrację. Aj waj, teraz to już może nie być demokracji! Aj, waj!

         Spowiedź byłego prezydenta, podsłuchiwał w stanie obniżonego SENSORIUM podczas ataku DELIRIUM ALKOHOLICUM wasz

         Dyżurny Psychiatra Kraju

        Cezary Piotr Tarkowski

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 733
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 964
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 397
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 969
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 741
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 528
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1681
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 456
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 996
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 437
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 928
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 528
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 507
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 829
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 373
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  02/03/2016

Powstrzymam się od komentarza. Niech wypowiedzą się inni.

  mojra  (www),  02/03/2016

Z szamba można tylko usłyszeć bulgotanie, bul, bul "bul" a to boli

  Hamilton,  02/03/2016

– Ależ Lipski, ty cały czas jesteś sobą. A bycie idiotą, to nie grzech, tylko dopust Boży.

  Kitek,  02/03/2016

„I śmiech niekiedy może być nauką,
Kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa;
I żart dowcipną przyprawiony sztuką
Zbawienny, kiedy szczypie, a nie kąsa;
I krytyk zda się, kiedy nie z przynuką,
Bez żółci łaje, przystojnie się dąsa.”
Ale ty naprawdę tego nie potrafisz. Jesteś bardzo prymitywnym masonem. Skąd oni cię wytrzasnęli?

  Hamilton,  03/03/2016

@Kitek: a ten artykuł z przywar nie z osób natrząsa? Ty rozumiesz to co czytasz, czy wystarczy ci, że wysylabizujesz głośno tekst. Mój poprzedni komentarz znajdziesz w tekście jako opinia księdza o idiotach. Naucz się go na pamięć. Przyda ci się jako usprawiedliwienia.

@Kitek: Przeważnie się z tobą nie zgadzam, ale tym razem - popieram i wyrównałem ten czerwony minus

  Kitek,  03/03/2016

@seta1212: Eioba nie jest portalem wzajemnej adoracji i nie wszyscy muszą dmuchać w jedną trąbkę. Są tacy, którzy opierają swoje wiadomości na artykułach przeczytanych w Przeglądzie, inni na Gazecie Wyborczej, jeszcze inni na Nexusie czy Nieznanym Świecie. Tak samo jest z youtubami oraz książkami czy też audycjami. Uważam, że odmienny pogląd nie jest powodem do drwin i prezentowania swojego widzim ...  wyświetl więcej

  Trebor,  03/03/2016

@Kitek: "Są tacy, którzy opierają swoje wiadomości na artykułach przeczytanych w Przeglądzie, inni na Gazecie Wyborczej, jeszcze inni na Nexusie czy Nieznanym Świecie" - i tacy, którzy potrafią przeczytać ze zrozumienie, samodzielnie pomyśleć i wyciągnąć wnioski nim coś palną

  Kitek,  03/03/2016

@Trebor: "i tacy, którzy potrafią przeczytać ze zrozumienie, samodzielnie pomyśleć i wyciągnąć wnioski nim coś palną " - szczególnie ci, którzy mają skończone pięć klas szkoły podstawowej.

  Kitek,  03/03/2016

@_serpico_: Zobacz co ty wyrzucasz Kitkowi i innym. Ciebie już dawno powinni zdjąć z tegfo portalu. Kiedyś sam o tym mówiłeś. Ty jesteś niezrównoważony emocjonalnie.

  Hamilton,  03/03/2016

@Kitek: doprawdy? Nie wszyscy muszą dmuchać do jednej trąbki. A jeszcze niedawno jako niepodzielający twoich poglądów byłem na usługach obcej agentury. Ty jak widzę nie masz poglądów, tylko ślinotok.

  ,,  03/03/2016

@Hamilton Starszy:
...a Ja zostałam lepiej potraktowana przez @kitka - bo tylko jako Siła Nieczysta pozostająca w kolaboracji z @serpico - pod artem o Eiobie.

Chyba Go potraktuje przekleństwem ...wtedy zapomniałam o tej subtelnej alternatywie...bardzo skutecznej.

@Kitek: jak cię przyjęli do tego WUML bez 5 klas? Musiałeś mieć plecy w komitecie powiatowym i kurii.

  Trebor,  04/03/2016

@Kitek: dokładnie - są i tacy, którzy mają skończonych 5 klas szkoły podstawowej, a są i tacy którzy mają tytuł profesora.
Są tacy, którzy są chrześcijanami a są tacy, którzy są muzułmanami.

"Uważam, że odmienny pogląd nie jest powodem do drwin i prezentowania swojego widzimisię" - dlaczego UWAŻASZ coś, co jest zupełnym przeciwieństwem tego co robisz? rozdwojenie jaźni?

@Trebor: artykuł jest paszkwilem i dotyczy konkretnego człowieka z mienia, nazwiska i opatrzony zdjęciem. Być może w jakiejś mierze zasadnym, ale w mocno negatywnej formie i treści. A kitek pisze:
„I śmiech niekiedy może być nauką,
Kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa;
I żart dowcipną przyprawiony sztuką
Zbawienny, kiedy szczypie, a nie kąsa"
Trzeba być niezwykle prymitywnym bałwanem, aby coś takiego wymyślić.

@orchida: dyskusja z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje, przeklinanie jej chyba też.

@Hamilton Starszy: tzn. to s sowa Ignacego Krasickiego i teraz mamy kilka możliwości dla których kitek cytuje te słowa:
- Ignacy nie był żydem
lub
- Ignacy nie był masonem
lub
- Ignacy nie był ani żydem ani masonem
lub (co baaardzo prawdopodobne)
- kitek potwierdza, że sam nie wie co czyta i pisze

@Trebor: kitek należy do Koła Gospodyń Wiejskich. Ceruje, haftuje, śpiewa, tańczy i recytuje. Dzięki temu błysnął znajomością klasyka, tyle, że ni w pięść ni w oko.

@Hamilton Starszy: to poczekajmy na Pana Tadeusza albo "siała baba mak"

  ,,  04/03/2016

@Hamilton Starszy:
Czy ja wiem... Głupota i tak zawsze wygra. Najpierw ściągnie człowieka do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. I tylko dlatego, że Głupcy są zawsze pewni siebie a ludzie mądrzy pełni wątpliwości.

@orchida: "I tylko dlatego, że Głupcy są zawsze pewni siebie a ludzie mądrzy pełni wątpliwości." - warte zapamiętania

@Trebor: chyba Ojca Tadeusza. A baba nie siała tylko siedziała za mak. To dlatego zwolniło się miejsce dla kitka w KGW.

@Hamilton Starszy: To "Pan Tadeusz" jest o Ojcu Tadeuszu? A Kmicic to świstak któremu towarzyszy Jagienka mojra?

  ,,  04/03/2016

@Trebor:

Jak chcesz dbać o higienę mózgu to wystrzegaj się kontaktów z durniami ...powiedział kiedyś Stanisław Mackiewicz...i staram się trzymać tej dyrektywy :-))

@Trebor: raczej Papkin z Naszą Szkapą niż Kmicic z Jagienką.

@orchida: ale jak jest się odpornym to przynajmniej pośmiać się czasem można :-)

@Hamilton Starszy: taaa a artykuły i komentarze piszą po zmianie warty przy grobie Generała. Warują na zmianę parami: lipski, świstak, mojra i kitek

  ,,  04/03/2016

@Trebor:

ez tego Grzechu "śmiechu" człowiek by nie wytrzymał żyć :-)))

  Kitek,  04/03/2016

@Trebor: Ciesz się, że ty wiesz co czytasz i piszesz.

  Hamilton,  04/03/2016

Trzeba być niezłą szują, aby oskarżać jakiegokolwiek Polaka o chlanie z radości na wieść o katastrofie w Smoleńsku. I gnojkiem, aby głosować na takie wypociny.

  KoLo,  04/03/2016

@Hamilton Starszy: nie Polacy!

D

  Hamilton,  05/03/2016

@kolo: jak rosyjski ambasador opowiadał kretyńskie dowcipy o polskim królu - 'prawdziwi Polacy' potulnie bili brawo, rechotali i pokładali się ze śmiechu. Dziś jest podobnie. Idiotów nie brakuje.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska