Login lub e-mail Hasło   

Atos zdobywcą certyfikatu ‘Wysokiej Jakości Staży i Praktyk’

Staże i praktyki organizowane przez Atos spełniają najwyższe standardy
Wyświetlenia: 302 Zamieszczono 02/03/2016

Atos, międzynarodowy lider w branży usług cyfrowych, przeszedł pozytywnie proces certyfikacji prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, zdobywając tym samym Znak Jakości przyznawany przedsiębiorstwom, których praktyki i staże przystają do standardów Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk. Oznacza to, że praktyki w Atos cechuje najwyższy standard przygotowania i realizacji.

Na co zatem może liczyć kandydat?

Przede wszystkim na rzetelny proces rekrutacji. Następnie na kompleksowe wprowadzenie do organizacji i możliwość wykonywania merytorycznych zadań pod okiem profesjonalistów. Atos dba, aby praktykanci zdobywali umiejętności na „żywych” projektach, a dzięki temu mieli okazję wykazać się wiedzą i kreatywnością. Pod skrzydłami Atos mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania w wybranych kierunkach.

Różnorodność oferty

Praktyki w Atos to także idealne miejsce na pozyskanie pierwszych doświadczeń zawodowych ze względu na międzynarodowy charakter firmy oraz przyjazną atmosferę. Praktykanci spotkają się tu z życzliwym przyjęciem i ciekawą kulturą organizacyjną. Pracownicy Atos często angażują się w różnego rodzaju inicjatywy sportowe, kulturalne i charytatywne oraz organizują się w kołach zainteresowań. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Atos przyciąga młode talenty, spośród których chętnie rekrutuje przyszłą kadrę, umożliwiając im jednocześnie nieustanne podnoszenie kwalifikacji i ciekawe perspektywy. Promuje także wśród młodzieży pracę w branży IT, jako dającą możliwość na interesującą, ambitną i różnorodną ścieżkę kariery.

O Atos

Atos SE (Societas Europaea) to międzynarodowy lider w branży usług informatycznych, osiągający roczne przychody na poziomie 12 mld EUR i zatrudniający około 100 000 pracowników w 72 krajach. Obsługując klientów z całego świata, Atos dostarcza usługi w obszarze usług konsultingowych i technologicznych; integracji systemów i usług zarządzanych, outsourcingu procesów biznesowych; jak również Cloud, Big Data, rozwiązań Security oraz usług transakcyjnych za pośrednictwem Wordline, spółkę grupy Atos będącą Europejskim liderem w obszarze usług płatniczych. Czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia w IT, Atos obsługuje klientów z sektora przemysłowego, handlu i usług, publicznego, ochrony zdrowia i transportu, finansowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej.

Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Jest światowym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. Jest spółką notowaną na giełdzie NYSE Euronext Paris. Działa pod markami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify i Worldline.

W Polsce Atos działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Krakowie pracuje ponad 4000 osób.

Po więcej informacji zapraszamy na:

atos.net

pl.atos.net

facebook.com/atos.polska

Kontakt dla mediów:

Patrycja Kublik

Atos IT Services

+48 22 444 6165

+48 728 438 496

patrycja.kublik@atos.net

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 475
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1137
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 265
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 666
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 303
6
komentarze: 58 | wyświetlenia: 2458
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1028
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141772
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 239709
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111138
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122167
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska