Login lub e-mail Hasło   

Świadectwo życia po życiu

Mówi do Polaków ks. Jerzy "Bóg posyła mnie do was, aby pocieszyć smutnych, umocnić utrudzonych, dać nadzieję wątpiącym. Polsko! Zerwij kajdany."
Wyświetlenia: 473 Zamieszczono 03/03/2016
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

"(...)Zło nie zwycięży niczego, co w swoich rękach ma Maryja Królowa Polski. (...)jestem z tobą w Krucjacie Różańcowej i wspieram cię, nie lękaj się, bo zwycięstwo jest z Maryją. Błogosławię was – ks. Jerzy Popiełuszko - chorąży Krucjaty Różańcowej“

[Wizja z 30 sierpnia 2011 r opublikowana za wiedzą księży Adama Skwarczyńskiego oraz Stanisława Małkowskiego. (Non nisi parendo vincitur. Zwycięża się tylko posłuszeństwem)]30 Kwiecień 2012 http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/04/30/ks-stanislaw-malk...

Polski w Polsce jest coraz mniej za sprawą miejscowych zdrajców. Widzimy jednak i słyszymy coraz więcej Polaków, którzy broniąc telewizji Trwam, bronią Polski. Wielkim znakiem nadziei była sobotnia (21 kwietnia) manifestacja w Warszawie. “Wzrastała liczba uczniów” (Dz. 6,7) - słyszeliśmy w Liturgii Słowa Mszy Świętej odprawianej na Placu Trzech Krzyży i widzieliśmy rosnącą liczbę Polaków wokół siebie.

Dwa dni później uczestniczyłem w Mszy Świętej u Świętego Stanisława Kostki na Żoliborzu z okazji imienin błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki i usłyszałem jego słowa:

,,Pokój wam! Błogosławieństwo dla tych, którzy działają w imię Prawdy i Wolności! Pokój, bo dobro jakim jest modlitwa zwycięża każde zło. Jestem z wami i modlę się z wami, ofiarowuję moją krew z Przenajświętszą Krwią Chrystusa za wolność i wiarę mojej ojczyzny. Zło nie zwycięży niczego, co w swoich rękach ma Maryja Królowa Polski. To Ona zwycięży zło dobrem modlitwy, dobrem różańca. Staszku, jestem z tobą w Krucjacie Różańcowej i wspieram cię, nie lękaj się, bo zwycięstwo jest z Maryją. Błogosławię was – ks. Jerzy Popiełuszko - chorąży Krucjaty Różańcowej“.

Dzień wcześniej księża biskupi w liście pasterskim zalecili ostrożność i dystans wobec objawień prywatnych. Tymczasem papież Benedykt XVI powiedział: “Kto odrzuca całkowicie objawienia prywatne, ten nie grzeszy przeciw wierze, ale postępuje nierozważnie’: Zaś papież Urban VIII wręcz zachęcał do wiary w takie przekazy z wysoka: “W podobnych przypadkach lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, gdyż jeżeli wierzymy i [objawienie] zostanie udowodnione jako prawdziwe – będziemy szczęśliwi, gdyż o to prosiła Matka Najświętsza”.
Anioł Stróż Polski w ubiegłym roku powiedział: ,,Polacy, oddajcie teraźniejszość i przyszłość waszej ojczyzny w ręce Maryi. To, co po ludzku mogłoby się załamać, w Jej rękach się nie załamie. Maryja nigdy nie odmówi pomocy, szczególnie, jeśli chodzi o naród, który obrał ją sobie za swoją Królową. Polacy, teraz doświadczacie ciemności grobu, bo zanika w was wiara i nadzieja. Jest niewielu kapłanów, którzy mówią otwarcie o zagrożeniach narodu, którzy wzywają do pokuty i modlą się wraz z ludem wiernym. Nie porzucajcie tradycji, gdyż ona zawsze kształtowała sumienia całego narodu wraz z Kościołem, który był narodowi wierny. Dzisiaj niektórzy chcą Ewangelię przystosować do świata lecz to nie Kościół ma się przystosować do świata, lecz świat do Kościoła i Ewangelii. Bóg posyła mnie do was, aby pocieszyć smutnych, umocnić utrudzonych, dać nadzieję wątpiącym. Polsko! Zerwij kajdany. Nie oglądaj się ani na Wschód, ani na Zachód, podźwignij swojego ducha mocą Krzyża i daj świadectwo prawdzie. Pokonasz swoich wrogów wytrwałością modlitwy i wiernością Bogu. I chociaż zadano ci rany i wlano truciznę, pamiętaj – twoja Królowa wraz ze świętymi aniołami wstawia się za tobą“

Determinacja wrogów telewizji Trwam, Radia Maryja oraz Polski wynika z ich wiary w poparcie ze strony władz rosyjskich, niemieckich, brukselskich, masońskich, „starszych i mądrzejszych”, w połączeniu z zaufaniem w skuteczność metod ogłupiania i zastraszania Polaków. Nasza nadzieja opiera się na Bogu, społecznym panowaniu Chrystusa i królowaniu Matki Najświętszej w Ojczyźnie. Odwołujemy się do wiary, rozumu i modlitwy. Słudzy zła stają się sługami szatana. Niech wiedzą, że szatan niszczy swoje narzędzia. Dlatego:

sursum corda! Odwagi!

Za: http://aniol-ave.blogspot.com/2012/04/ks-stanisaw-makowski-komentuje-nie... 

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1148
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60712
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32584
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31288
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63515
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64970
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23271
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28834
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28510
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23493
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26315
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26671
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Trebor,  03/03/2016

Jakby mi ktoś dał chociażby milion zł to mógłbym zadeklarować, że moja wiara w radio i TV ojca Tadzia wzrosłaby do jakichś 10 000 zł. Obecnie moja wiara w te media jest na poziomie 0 zł.

Poza tym ojciec Tadzio otrzymał OD WSZYSTKICH Polaków podarunek w postaci
26 000 000 zł czyli ok. 1 000 000 zł od obywatela 18+ więc niech nie podjudza

"Odwołujemy się do wiary, rozumu i mod

...  wyświetl więcej

@Trebor: pomyliłem się w obliczeniach!!!! :-D
ale to nie zmienia faktu, że 26 000 000 z budżetu poooOOOOooooszło :-P

  mojra  (www),  03/03/2016

@Trebor: ojciec pewnie słuchał za okupacji gadzinówki

@mojra: to niemożliwe. Radia Maryja wtedy jeszcze nie było.

  Trebor,  04/03/2016

@Hamilton Starszy: no co Ty?! Radio Maryja to byt wieczny. Bóg tak umiłował ludzkość, że zesłał na ziemię swojego namiestnika Św. Tadeusza. W ten czas kazał otworzyć rozgłośnie, gdyż (bóg) stwierdził, że z Jezusem to był niewypał - zbyt wolne i nieskuteczne zbieranie wiernych. Po zesłaniu Tadeusza wraz z radiem w ręku ta sytuacja miała się zmienić. I zmieniła. Tadziu wraz ze swoimi apostołami nauc ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/03/2016

@Trebor: nie mówiąc o tym, że ojciec dyrektor otworzy kilka kopert i jest w stanie rozmnożyć więcej chleba, wina i ryb niż Chrystus przez całe życie. A i na benzynę się znajdzie.

  Trebor,  04/03/2016

@Hamilton Starszy: wszystko to w imię zbawienia. Bóg miał swój plan zsyłając tego człowieka. A ten człowiek ma swój plan jak pozostać boskim. Pytanie, czy Bóg się go nie boi, że Tadzio z trona go strąci. Podłokietniki dla Św. Tadeusza są już polerowane a tron dla Jezusa jakby w magazynie zaległ

  Kitek,  04/03/2016

@Trebor: Właśnie tacy jak ty przeliczają wiarę na pieniądze. Powinieneś zostać księdzem. Radio Ma-ryja to nie tylko modlitwa i odmawianie różańca. To mimo różnych inwektyw na jego temat z powodów religijnych czy złodziejsko-biznesowych, taki sam kawałek wiadomości o Polsce dla Polaków jak kiedyś Radio Wolna Europa dla późniejszej Solidarności.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska