Login lub e-mail Hasło   

Jak oszczędzić na biletach do Disneylandu?

Każdy, kto oglądał cennik biletów do Disneyland Paris, musiał zadać sobie to samo pytanie: jak skorzystać ze wszystkich ciekawych atrakcji, a jednocześnie trochę zaoszczędzić?
Wyświetlenia: 497 Zamieszczono 03/03/2016

Nie kupuj biletów…

…w kasie Disneyland Paris. Tam nie tylko będziesz musiał nawet przy najsprawniejszej obsłudze stracić sporo czasu, ale przede wszystkim zapłacisz więcej. Teoretycznie można rozwiązać problem w czasie jednej wizyty w biurze podróży – wiele z nich sprzedaje bilety do Disneylandu, ale niektóre doliczają do obniżonej ceny biletu różne ukryte opłaty, choćby 10 złotych za wysyłkę e-maila. Niby przy całej cenie nie jest to już wielki wydatek, ale zupełnie zbędny.

Kup w sieci

W Polsce działa kilka internetowych serwisów, które są autoryzowanymi przedstawicielami Disneyland Paris i bilety do najsławniejszego z europejskich parków rozrywki sprzedają zgodnie z oficjalnym cennikiem partnerskim. Już samo to daje spore korzyści. Po pierwsze można kupić bilety, których w kasie zwyczajnie nie ma, a po drugie cennik Disneylandu dla partnerów przewiduje również specjalne zniżki, na przykład 3 dni w cenie 2.

Nie kupuj fizycznych biletów

Od dość długiego już czasu Disneyland Paris bilety przygotowuje nie tylko w formie fizycznej, ale także jako e-vouchery. Partnerzy parku mogą sprzedawać takie bilety i wysyłać je mailem jako pliki PDF. Tutaj też niewiele zaoszczędzisz, bo koszt wysyłki pocztą to od 4 do 10 złotych od sztuki. Jeśli kupujesz 2 czy 3 bilety to jeszcze nic wielkiego się nie dzieje, ale wiele osób kupuje od razu po 4, 6 albo 10 biletów i wtedy nawet takie stosunkowo niewielkie kwoty stają się dokuczliwe.

Sprawdzaj atrakcje

Nie wszystkie atrakcje są ujęte w cenie danego biletu. Disneyland Paris ma skomplikowany cennik i zawsze są pewne pokazy czy atrakcje, których nie obejmują ceny standardowych biletów. Jeśli więc chcesz naprawdę zaoszczędzić, najpierw zdecyduj, które z atrakcji najbardziej Cię interesują, a za które nie chcesz płacić. Może się okazać, że bilet, który wydawał się najtańszy, wcale taki nie będzie, jeśli doliczysz koszt wszystkich atrakcji, które chciałbyś zobaczyć.

Sprawdź koszty dodatkowe

Niektóre bilety zawierają już opłatę za przejazd podstawionym autobusem z Paryża do Disneylandu i z powrotem. To o tyle istotne, że parking na miejscu jest płatny dodatkowo (15 Euro za samochód osobowy na cały dzień), a przejazd taksówką wcale nie będzie tańszy. To już na pewno ceny, których przeoczyć się nie da, zważywszy na fakt, że bilet do Disneylandu w kasie kosztuje 75 Euro.

Kupuj z głową

Warto przyjrzeć się dostępnym opcjom. Dla każdego na pewno wyprawa do Disneylandu to niezapomniane przeżycie, ale niech będzie niezapomniane tylko z powodu pozytywnych emocji, a nie wściekłości na samego siebie, że płaci się 20-30% więcej niż osoby, które poświęciły na znalezienie odpowiedniego biletu jakieś kilkanaście minut.


bilety do disneylandu kupisz z Parkmania.pl - serwis, który ma najwięcej pozytywnych opinii!

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Podobne artykuły


11
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1801
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 534
11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 539
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 790
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 571
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1009
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 629
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 490
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 515
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 694
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 452
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 385
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 263
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 249
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 657
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska