Login lub e-mail Hasło   

Kaczolodzy wieszczą upadek kaczyzmu. Political fiction.

Jeszcze Polska będzie super. Walcie dziada w kaczy kuper.
Wyświetlenia: 647 Zamieszczono 26/03/2016

..

.

Zbigniew Brzeziński zrobił niesłychaną karierę na sowietologii.

W latach 70-tych w USA bardzo rozwinęła się dyscyplina naukowa zwana sowietologią. Sowietolodzy zajmowali się głównie kolejnością umierania czołowych przedstawicieli kremlowskich władz. W krajach totalitarnych kolejność umierania ma absolutnie zasadnicze znaczenie. Podobnie było z kolejnością umierania średniowiecznych władców i pretendentów do tronu i tak jest dziś w Kaczystanie. Kaczolodzy koncentrują się obecnie na oczekiwanej dacie śmierci naczelnika naczelników, prezesa prezesów, wodza wodzów, polskęzbawa Jarosława.

Od tego, kiedy ta śmierć nastąpi i kto po śmierci Kaczyńskiego przechwyci wadzę, zależy dalszy rozwój wypadków w Polsce i okolicach. To dobrze, że kiedyś Tymiński przegrał wybory z Wałęsą. Nasze pokolenie było jednak mądrzejsze i nie wybrało człowieka niesprawdzonego. Nie wybrało człowieka znikąd, ale nie umiało wychować następców i ma Dudę !

Dziś rządzi trójca (triumwirat) - Kaczyński, Rydzyk, Duda. Trójca to efemeryda.Triumwirat jest zjawiskiem nietrwałym.

Atakując TK, Kaczyński REALNIE zaatakował całe środowisko prawnicze, oskarżając je o brak etyki, dyspozycyjność, uległość i pazerność !!! Rozpoczął wojnę. Rzucił kości. Ryzykownie zagrał o wysoką stawkę.

Czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości?

Idy Marcowe w nazizmie, jego odmianach i parodiach, nazywamy Nocą Długich Noży.

Po Nocy Długich Noży uroczystości na Wawelu poprowadzi kapciowy abp Dziwisz.. Jeden z wulkanów na Islandii znowu wybuchnie. - Nikt nie przyjedzie oglądać jak wnoszą następne skrzynki na Wawel.

Historia, która jest tragiczna, lubi powtarzać się jako farsa. Internet zmienił świat.

Dziś taka sztuczka, że "w kanadyjskiej gazetce napisali - Tymiński bije żonę" - pomogła by Tymińskiemu a nie zaszkodziła...-:)

Post factum.

200 km na godziną. Oni gardzą prawem, które stanowią. Zgodnie z zasadą: Prawo jest jak PŁOT. - TYGRYS PRZESKOCZY. WĄŻ PRZEŚLIZGNIE SIĘ,. BYDŁO SIĘ ZATRZYMA !

Maliniaki tworzą prawo dla bydła. Sami są ponad tym prawem. Wolno im popełnić każdą zbrodnię, bo ich jest sąd i prokurator a Duda może uniewinnić prewencyjnie.

.

Pozdrowienia z Gdańska.

Adam Jezierski

.

.

Podobne artykuły


10
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1725
9
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1511
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23315
21
komentarze: 34 | wyświetlenia: 5869
26
komentarze: 32 | wyświetlenia: 18358
18
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1383
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5323
21
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2580
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska