Login lub e-mail Hasło   

Jak wybrać tłumacz elektroniczny? Urządzenie dla podróżnika i przedsiębiorcy.

Wybierając tłumacz elektroniczny należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na jakość obsługi i pozwalają na dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika.
Wyświetlenia: 1.721 Zamieszczono 14/03/2016

Tłumacze elektroniczne w podróży oraz w biznesie

Dzięki nowoczesnej technologii mamy możliwość porozumienia się z drugą osobą niezależnie od znajomości języków obcych. Świetnym pomysłem na zlikwidowanie bariery językowej oraz zwiększenie płynności komunikacji jest użycie profesjonalnego urządzenia tłumaczącego mowę. W dalszej części artykułu podpowiadamy jak wybrać idealny model tłumacza elektronicznego.

Jak wybrać tłumacz elektroniczny?

Wybierając elektroniczny tłumacz należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które wpływają na jakość obsługi i pozwalają na dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika. Najważniejsze z nich to zakres słownictwa, ilość obsługiwanych języków, funkcja tłumaczenia całych zdań, rozpoznawanie mowy, baza najczęściej używanych zwrotów, wymowa przetłumaczonych zdań, wygląd urządzenia i jego rozmiar, a także szybkość działania. Urządzenie wykorzystywane w celach zawodowych przyspieszy i ułatwi pracę. Natomiast w czasie podróży znacznie ułatwi komunikację i organizację wyprawy. Tłumacz elektroniczny to narzędzie, które pozwoli “porozumieć  się” osobom posługującym się różnymi językami.

Swobodna komunikacja bez znajomości języka obcego

Jednym z dostępnych na rynku urządzeń jest Vasco Translator opracowany przez lidera urządzeń do automatycznego tłumaczenia - Vasco Electronics LLC.  Perfekcyjne tłumaczenie nawet długich i skomplikowanych zdań sprawia, że znakomicie sprawdza się on zarówno w pracy, jak i w podróży.

Translator rozpoznaje kontekst zdania, świetnie radzi sobie z idiomami oraz słownictwem technicznym, biznesowym oraz medycznym. Wysokiej jakości wymowa umożliwia swobodną komunikację, a jego elegancki i nowoczesny design sprawia, że będzie się znakomicie prezentował na spotkaniach biznesowych. Jakość tłumaczeń i funkcjonalność jest znacznie lepsza niż w dostępnych bezpłatnych aplikacjach do tłumaczeń.

Nowoczesna technologia rozpoznawania mowy

Urządzenia z serii Vasco wykorzystują nowoczesną technologię rozpoznawania mowy i są najbardziej zaawansowanymi  tłumaczami  elektronicznymi dostępnymi na rynku. Vasco Translator rozumie wypowiedziane zdania i natychmiast tłumaczy je na jeden z ponad 30 dostępnych języków, którymi mówi ok. 95% ludności świata.

Idealne rozwiązanie dla podróżników

Tłumacz elektroniczny Vasco w wersji Traveler, dzięki dodatkowym funkcjom jest przydatnym kompanem każdej podróży. Jego szczególną zaletą jest możliwość bezpłatnego korzystania z precyzyjnej nawigacji GPS oraz odbierania połączeń telefonicznych w ponad 160 krajach bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Ponadto, w każdym kraju świata szybko znajdzie potrzebny numer alarmowy lub ambasadę oraz wyśle wiadomość SMS wraz ze współrzędnymi jeżeli będzie to konieczne. Urządzenie Vasco Traveler posiada kilkanaście dodatkowych funkcji ułatwiających podróżowanie.

Podobne artykuły


32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 13224
24
komentarze: 21 | wyświetlenia: 4959
25
komentarze: 39 | wyświetlenia: 3475
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 16220
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 16985
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 7519
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 6300
45
komentarze: 11 | wyświetlenia: 139012
73
komentarze: 19 | wyświetlenia: 17360
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31363
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32669
31
komentarze: 8 | wyświetlenia: 47712
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 19704
 
Autor
ArtykułTwo abbreviate handles can be acclimated with carriageable and can be acclimated as accept bag with long. Important items can be placed central the abridged in removable. AlthoTwo abbreviate handles can be acclimated with carriageable and can be acclimated as accept bag with long. Important items can be placed central the abridged in removable. Although the geometric lines, actual smooth, chichi a ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska