Login lub e-mail Hasło   

„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam,

„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się” Pamiętacie gdy pisałem o tym, że w całym świecie muzułmańskim trwa wielkie n...
Wyświetlenia: 424 Zamieszczono 26/03/2016

„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”

islamPamiętacie gdy pisałem o tym, że w całym świecie muzułmańskim trwa wielkie nawoływanie i organizowanie globalnego dżihadu? Już kilka razy wspominałem, że dziesiątki tysięcy imamów w meczetach od Indonezji i Filipin, po Bliski Wschód, aż po Algierię i Maroko – nawołuje wiernych.

Nawołują oni do wyruszenia w podróż do Europy, by jako uchodźca dostać azyl i pieniądze. I co najważniejsze – by w odpowiednim czasie wziąć udział w dżihadzie. Zrozumcie w końcu dwie rzeczy. Oni tu nie jadą TYLKO po zakwaterowanie, żarcie i zasiłki. Oni tu przyjechali na dżihad, by nas mordować, rabować, napadać, gwałcić. Przyjechali tu po to, by podpalić Europę – bo chodzi o eugeniczny plan elit politycznych. I sił które za tymi elitami stoją, kimkolwiek (czymkolwiek..?) te siły są.

Ten plan zakłada depopulację (ludobójstwo) Europejczyków i Amerykanów. Rzecz druga, którą uważam, że powinniście zrozumieć? Tu nie chodzi o żadną ideologię lewactwa, ani multi-kulti. Wg mniej rozgarniętych czytelników, lewacka ideologia multi-kulti miała „wyżreć mózgi” europejskim elitom, stąd ta islamska inwazja. Nie, to nie jest prawdą.

Gdyż po pierwsze, wszystkie ideologie to śmieciowe meta-programy tworzone przez architektów systemu w celu skłócania i trzymania za mordę motłochu. A więc ludzi na ogół prostych, szarych Kowalskich. Taka Merkel, Hollande czy inny członek elit, śmieje się z ideologii, nie wierzy w nie, po prostu realizuje swoją robotę, swoje plany. Po drugie, elity polityczne posiadają wiedzę, technologię i broń, o jakich nam, zwykłym ludziom, nawet się nie śniło.

Więc argumentowanie, że Merkel jest pod wpływem lewackiej ideologii, i dlatego popełnia zbiorowe samobójstwo z całą UE, jest co najmniej śmieszne. To jest celowo zaplanowany sabotaż, a nie działanie rozgorączkowanych, ideologicznych oszołomów. Tak, tutaj pełnego wyjaśnienia dostarczają tylko i wyłącznie teorie spiskowe. Nie ma co rozprawiać o odurzającym wpływie lewackiej ideologii, ani nawet o tym, czy Merkel zachorowała psychicznie, jak mówią Niemcy.

Chcesz poczytać jedną z teorii spiskowych na ten temat (islam w Europie)? Nie boisz się? :D To zaczynamy:

Z teorii spiskowych za co najmniej prawdopodobną uważam masową hipnozę. Można to zrobić na różne sposoby. Np poprzez nadajniki telefonii komórkowej GSM bądź nadajniki satelitarne. Lub może być to masowe działanie okultystyczne czy też psychotroniczne w wymiarze 4D. Wymiar 4D zwany jest „astralem„. Jest to syntetyczna, stworzona przez bardzo zaawansowaną technologię pseudo-duchowość. Która niczym więzienne kraty czy drut kolczasty, szczelnie okala całą Ziemię.

W wymiarze 4D są umiejscowione nasze umysły, myśli, ego, podświadomość itp itd. Ja nazywam astral „maszyną do generowania horroru„. Działając w astralu, można sprawić, że ktoś zachoruje, będzie miał wypadek, czy inną życiową nieprzyjemność. Nasze złe myśli i emocje przepływają przez astral niczym fale sejsmiczne przez skorupę ziemską, i zdarza się, że trafiają w inne osoby i robią im krzywdę. Przy okazji – także nam, bo to wraca. W astralu bytują, żyją czy też wegetują tryliony rozmaitych bytów, demonów, artefaktów.

Wiele z nich to byty o charakterze jawnie pasożytniczym / nowotworowym. Nie mogą się one już wcielać w ciała fizyczne, nie mogą już ewoluować, rozpadają się. By zahamować to astralne „gnicie„, muszą pozyskiwać od żywych istot „czynnik życia„, którego nie potrafi wygenerować żadna, nawet najbardziej zaawansowana kosmiczna technologia. Chętnie więc spełniają one „życzenia” rozmaitych nienawistników, złorzeczących, czy też świadomych swoich czynów satanistów. Z tym, że nie ma nic za darmo, a satanistyczne „interesy” z tymi bytami to skrzyżowanie Amber Gold z Providentem, do potęgi milionowej.

I teraz: możliwe, że użyto tej zaawansowanej technologicznej pajęczyny astralnej, by zahipnotyzować, zainfekować, „zzombieć” umysły islamistów. By zmusić ich w liczbie wielu milionów do opuszczenia swoich domów, i wyruszenia na krwawą rzeź do Europy. Wielu z islamistów jeszcze w czasie wędrówki, na Bałkanach, zachowywało się jak zombie. Teorię tę potwierdza komentarz, który wklejam poniżej. Popatrzcie co w głowach mają te dzieci, i to praktycznie każde z nich. Ktoś im musiał to nawkładać do głów. Ktoś musiał dokonać tej zbiorowej hipnozy w liczbie milionów:

Cytuję: „2 dni temu rozmawiałam ze znajomą, jest nauczycielką języka angielskiego i uczy przede wszystkim dzieci upośledzone (wady słuchu, mowy, autyzm). Po ostatniej dostawie uchodźców do Kanady, tych już dobrze „prześwietlonych”, w tym duża grupa chrześcijan, do jej szkoły trafiło wiele syryjskich uczniów.

Iva mówi, że wszyscy są cukierkowo słodcy, mili.. I właśnie z takim cukierkowym uśmiechem mówią nauczycielce prosto w oczy, kiedy ta pyta czego spodziewają się po pobycie w Kanadzie: „-jesteśmy tu po to aby wprowadzić Islam!” Za 20 lat wg ich wiedzy na całym świecie ma rządzić Islam i prawo szariatu, „któremu wszyscy musicie się poddać”.. Tak mówią te dzieci.

W dodatku jedna z dziewczynek zażądała od nauczycielki aby ta kupiła jej pianino, książki i jeszcze coś tam, nie wiem dokładnie, bo niby to jest jej obowiązek (!?). Już nie pytam, kto im tak nawkładał w głowę, z powietrza się to nie wzięło.. kto świadomy, nie musi pytać! Iva, w odpowiedzi dziewczynce, powiedziała: are you crazy? I zanim minął dzień już poszła na dywanik. 12 letnia dziewczynka poleciała ją o rasizm! Miała duże kłopoty.

Z postrzeżeń Ivy, nie wszyscy uchodźcy są tak biedni jak o sobie mówią, narzekają na wszystko, mają za biedne apartamenty, za mało pieniędzy, i lista jest długa. A przecież dostają w Kanadzie takie warunki, że niejeden Kanadyjczyk tego nie ma, i nie narzeka na Kanadę. I ci ludzie są już między nami i zrób z tym fantem co chcesz, gdzie się nie znajdą, czują się bezkarni.. To my mamy się bać i spełniać wszystkie ich zachciewajki.”
Autor: nieznany

A teraz kilka moich luźnych myśli o islamie, ideologii multi-kult i nie tylkoi:

-KAŻDA RASA MA SWÓJ KONTYNENT. Europejczycy mają najmniej, bo Europa to ogryzek przy wielkiej Afryce i okruszek przy olbrzymiej Azji. Każda rasa dostała swój kontynent i swoje kraje by tam mieszkać, żyć, rozwijać się, ewoluować, przerabiać życiowe i cywilizacyjne lekcje. Co zrobili islamiści? Nie rozwijają przemysłu, nie rozwijają swoich państw, bo zwyczajnie nie potrafią, bo nie mają we krwi wstania o 5 rano jak Polak i zapierdalania w fabryce przy maszynie ku chwale Ojczyzny.. Popatrzcie na każdy film dokumentalny o krajach islamskich. Wstanie taki chłop o 10 rano, w ciągu dnia sprzeda w swoim sklepie jakiś kawałek szmaty, czy też przewiezie kogoś swoją rikszą czy taxi. Resztę dnia siedzi razem z innymi dziadami, bo kobiet wśród nich na ulicach brak, bo szariat i plaga gwałtów. Palą i żują godzinami jakieś zioła – khat, tytoń, marihuanę.

Gadają, grają w jakieś ich gry, i tak im doba mija. Nie ma tam mowy o karnej pracy w fabryce 8 godzin na dobę, jak u nas. Poza tym, oni nie dbają o swoje kraje, ONI NISZCZĄ JE! Walczą szyici z sunnitami, Turcy z Kurdami, Arabowie z Irańczykami, saudyjczycy w Jemenie, do tego ISIS i tysiące innych organizacji terrorystycznych. Walki plemion w Afganistanie i Pakistanie, niepokoje w Malezji i Birmie, islamska rebelia na Filipinach, indonezyjski terror i ludobójstwo na chrześcijanach z Papui Wschodniej, niepokoje we wschodnich Chinach. Do tego walki między rodzinami, rodami, klanami.

-Jest taka teoria o portalach organicznych – ludziach bez duszy. Część z nich to wcielone demony (osoby z borderline i z psychopatią, niszczące innych). W miejscu gdzie normalny człowiek ma duszę (wymiar 5D) oni mają zainstalowanego demona. Wcielają się najczęściej w piękne ciała (wymiar 3D, fizyczny), o asertywnej i wręcz skrajnie ekstrawertycznej konstrukcji umysłu (wymiar 4D, astralny, mentalny). „Rdzeń” ziemski zleca im misję zniszczenia (samobójstwo) lub chociaż solidnego pokiereszowania kilku, kilkunastu niewygodnych dla niego ludzi. Nauka (psychologia) do dziś toczy zacięte boje o zjawisko borderline i psychopatię. Nauka do dziś tego nie wyjaśniła.

Za to teorie ezoteryczne wyjaśniają to zjawisko dogłębnie. Cała reszta portali organicznych to biomaszyny z „duszą szczątkową”, czyli ludzie właśnie z (…cenzura ze względu na poprawność polityczną, DOMYŚLCIE SIĘ xD ). U niektórych ras „ciało emocjonalne” odpowiedzialne za empatię, wrażliwość, wyższe wartości etyczne – miało ulec wygaśnięciu w toku ewolucji. To takie wręcz idealne przystosowanie do życia na Ziemi, czyli na planecie piekła. Bo durny Europejczyk ma dylematy moralne i etyczne, roztkliwia się nad losem syryjskich dzieci, że tak płaczą, że zimno im w trakcie wędrówki.. Podczas gdy ich rodzice, islamiści, prą do przodu, idą hardo na dżihad, a ich dzieci które teraz płaczą – kiedyś dorosną. I wielkie jest prawdopodobieństwo, że np założą gang i zaczną terroryzować osiedle tego Europejczyka, który tak się nad nimi roztkliwiał. Naiwność jest niestety połączona z empatią, i to jest wada nas, Europejczyków.

-wielu ludzi interesujących się duchowością wyższą, jednocześnie popiera przyjmowanie tzw. „uchodźców„. Wyznają oni dość naiwny nurt, który ja nazywam eko-gajanizmem, tudzież new age. Argumentują, iż na Ziemi jesteśmy jedną, wielką ludzką rodziną. Wg mnie te argumenty, choć pięknie brzmiące, nie mają zastosowania, to jest myślenie życzeniowe. Które nie przystaje do twardych realiów tej trudnej planety. Idea Globalnej Świadomości i duchowej transformacji ludzkości, to idea piękna. Z tym że jest jeden istotny problem – to jeszcze nie istnieje. Jak wyobrażasz sobie Globalną Świadomość, czy chociażby mieszkanie na jednej klatce z człowiekiem, dla którego ścinanie głów niewiernych to nic takiego, nawet jeśli on sam nie ścina głów, a jego ziomkowie? Musimy działać w świecie rzeczywistym, a nie w sferze mrzonek. Realia są takie, że od lat trwa „brudna wojna” przeciwko nam, Europejczykom i Amerykanom. Jestem zwolennikiem podejścia które wyraża przysłowie: „Ufaj Bogu, ale samochód zamykaj„. Uważam, że trzeba pogodzić piękną ideę Globalnej Świadomości, z nieraz brutalnym polskim i słowiańskim nacjonalizmem. Wszystko wymaga równowagi, także to. W wymiarze narodowym, z jednej strony powinniśmy medytować, zdobywać wiedzę, rozwijać naszą duchowość. Ale z drugiej strony, powinniśmy także się zbroić, wspierać armię i organizacje paramilitarne, przygotowywać kraj na zbliżający się cywilizacyjny i planetarny krach.

Polecam uzupełnić wiedzę o islamie z rzetelnych, nie zakłamanych źródeł. Islamiści są wychowywani tak a nie inaczej. Od maleńkości są uczeni zwierzęcej nienawiści do nas, Europejczyków. Od maleńkości są uczeni, że my, czyli Europejczycy, jesteśmy zwierzętami, że trzeba ścinać nam głowy, brać nasz socjal, podbijać nasze Ziemie, gwałcić nasze kobiety. Różnice są w biologii i neurobiologii. Oni są ludźmi bardziej agresywnymi, popędliwymi, przemocowymi, i to jest fakt, nie da się temu zaprzeczyć. Poza tym, oni tych naszych humanitarnych i oświeconych wartości NIE ZNAJĄ. Oni uważają je za słabość, której nienawidzą i którą gardzą, bo są uczeni kultu siły, nienawiści i przemocy. Jeśli ktoś tak wychowany przyjedzie na Ziemie Europejskie – to nie będę go witał chlebem i solą. Nie będę afirmował swoich oświeconych i wartości, nie pokażę swojego wrażliwego serduszka :D Ale będę się bronił, bo prawo do obrony siebie, bliskich i innych osób, w szczególności do obrony niewinnych przed łotrami, to niezbywalne i odwieczne prawo istoty kosmicznej, czyli człowieka.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1525
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1037
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 956
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 800
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 894
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 677
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 887
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 838
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1020
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 834
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 718
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 482
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska