Login lub e-mail Hasło   

Schudnij na lato

Diety cud i dalej czujesz się jak schodzony but. Diety cud czy inne wszystkie proponowane "odchudzania" możesz sobie między bajki wsadzić. Pomimo tego, że uda Ci się zrzucić ki...
Wyświetlenia: 332 Zamieszczono 02/04/2016

Diety cud i dalej czujesz się jak schodzony but.

Diety cud czy inne wszystkie proponowane "odchudzania" możesz sobie między bajki wsadzić. Pomimo tego, że uda Ci się zrzucić kilka zbędnych kilogramów, Twój organizm będzie nadal nieoczyszczony. Kiepskie samopoczucie i brak energii głównie wynikają z zanieczyszczonego organizmu. Pomijam tu kwestie emocjonalne i psychiczne.

Większość produktów, które spożywasz w mniejszym bądź większym stopniu zanieczyszczają Cię od środka. Są to głównie fast-foody, słodycze, cukier i inne produkty rafinowane, takie jak produkty z białej mąki oraz największy zabójca czyli leki i antybiotyki.

Jeżeli masz ochotę cały czas na słodkie to znaczy, że masz zagrzybiony organizm. To powoduję częste przeziębienia (chodzenie boso oraz jedzenie czosnku podwyższa odporność), brak energii do działania i do życia oraz kiepski nastrój.

Pierwsze co powinniśmy zrobić, mając na celu jakiekolwiek diety, to postawić konkretnie na oczyszczenie jelita grubego. Od półtorej roku piję soki warzywne i w miarę zdrowo się odżywiam, i to nie pomogło mi w tym aby całkowicie oczyścić jelito.

Zwróć uwagę na to, że np. przez 30 lat odżywiałeś się "byle czym". To już wytworzyło w Tobie pewne mechanizmy samozniszczenia organizmu. Pamiętaj, że Twoje ciało to Twój pojazd. Dzisiaj ludzie bardziej dbają o swoją Beemę niż o swój organizm i ciało.

A co później? Jeździsz w Beemie, ale coś Cię swędzi, uwiera, jakoś tak średnio się czujesz i myślisz sobie – „auto zajebiste, a ja się czuje jak...” Ciało to Twój pojazd, jeżeli będziesz pucował , dmuchał (oddychał prawidłowo) i zalewał go najlepszym paliwem to dojedziesz bardzo daleko.

Wróćmy do tematu jelita grubego. Słynny lekarz Walker (106 lat) mawiał, że "nie ma prostszego i bardziej skutecznego środka oczyszczającego człowieka od wewnętrznych brudów niż lewatywa". To jest klucz jeśli myślisz na poważnie o swoim zdrowiu. Jeżeli jesteś "nieczysty wewnętrznie” to między bajki sobie wsadź wszystkie diety cud.

Dbanie o swój „pojazd” to przede wszystkim szacunek dla własnego ciała.

Jeżeli Ty nie będziesz szanował swojego ciała, to nikt za Ciebie tego nie zrobi. Do Ciebie należy pierwszy krok w kierunku pogody ducha, większej siły, energii i czystego umysłu!

Jak chcesz czuć świeżość, radość i błyskotliwość umysłu jeśli jesteś zanieczyszczony? Człowiek zanieczyszczony to człowiek otumaniony. Wszystkie choroby skóry, trądzik i tego typu zjawiska biorą się z zanieczyszczonego organizmu i negatywnych emocji. A pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch.

Podsumowując - po pierwsze to lewatywa. W Internecie jest mnóstwo sposobów, natomiast ja korzystałem z usług fachowych gabinetów.

Zauważyłem, że ludzie dziwnie reagują na słowo "lewatywa". No cóż, nie każdy potrafi to zrobić, a bierze się to z braku akceptacji i szacunku do swojego ciała. Jak można się brzydzić własnego ciała? Posługujesz się nim cały czas. Gdyby nie ono, to nie robiłbyś wielu rzeczy, jak chociażby chodzenie.

W Krakowie jest kilka gabinetów oferujących tego typu usługi (zresztą w każdym mieście są takie). Zabieg nazywa się "HYDROKOLONOTERAPIA" i ma bardzo różne opinie w internecie. Początkowo sam sceptycznie do tego podchodziłem. Pewnie wymyślili coś takiego, żeby kasę zarobić. Dopiero później, po dokładnym przeanalizowaniu, zdałem sobie sprawę, że jest to zwykła lewatywa tylko robiona w sposób profesjonalny.

Dopiero jak zaczną z Ciebie wszyscy nieproszeni goście wychodzić, uświadomisz sobie, jak ważny jest Twój pojazd i "zalewanie" go dobrym paliwem. Człowiek po całkowitym oczyszczaniu czuję się lekki, radosny , ma więcej energii. Pojawia się "ten błysk w oczach".

Dodam jeszcze, że po całkowitym oczyszczeniu jelita niektóre nawyki odpadają same, takie jak jedzenie słodyczy czy innych tego typu rzeczy. Nie ciągnie Cię już do tego.

To jest tylko moja propozycja. Twój wybór, Twoje konsekwencje. Nie wiem do końca, co jest grane, ale dziewczyny się mnie pytają nawet o krem do rąk... Ironia. Opisuję swoje doświadczenia, a nie kogoś innego, więc zrób jak uważasz.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1477
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1582
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1203
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2415
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2042
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2860
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 674
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 978
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 797
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1141
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3405
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2320
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1619
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 529
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska