Login lub e-mail Hasło   

Starzenie komórek - STOP

Dzięki badaniom poznaliśmy faktyczny powód naturalnego starzenia się komórek. Odpowiedź na to pytanie jest niewidoczna dla ludzkich oczu, gdyż znajduje się w tzw. telomerach.
Wyświetlenia: 512 Zamieszczono 05/04/2016

W momencie przyjścia na świat człowieka, jego telomery są stosunkowo długie, jednak wraz z upływem czasu ulegają stopniowemu skracaniu. Eksperci tłumacząc ten proces, porównują telomery do końcówek sznurowadeł, które z czasem zaczynają strzępić się, wtedy też komórki zaczynają się starzeć. Jest to naturalny proces, jednak w przypadku kiedy telomery stają się zbyt krótkie, to komórki nie są zdolne do sprawowania swoich podstawowych funkcji, zaczynają niszczeć i w efekcie tego umierają, naukowo proces ten nazywa się apotazą. Umierające komórki są naturalną sprawą, jednak kiedy komórki w wyniku zestarzenia się przestają pełnić przypisane im funkcje, mogą zacząć wydzielać wolne rodniki oraz molekuły zapalne, zarówno pierwsze, jak i drugie zaczynają niszczyć sąsiednie komórki.

Czy i jak można zniwelować ten proces?

Naukowcy po długich badaniach udowodnili, że możliwe jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu sposób przedłużenie skróconych pod upływem czasu telomerów, za pomocą opracowanego składniku pokarmowego, który jednocześnie jest jedną taką substancją na ziemi zdolną do takiego procesu i jest to FINITI.

FINITI Jeunesse to suplement, który w naturalny sposób wspiera enzym konieczny do wydłużenia skróconych telomerów – telomerazę. FINITI Jeunesse ma zbawienne działanie dla naszego organizmu, ponieważ wydłuża komórkom ich zdrowe życie. Związki między naturalnym procesem starzenia a skróconą długością telomerów zostały potwierdzone przez wiele badań naukowych. W dalszym stopniu nie znamy sposobu na całkowite zatrzymanie procesu starzenia się komórek, jednak utrzymanie ich w zdrowym stanie oznacza też, że zdrowe będą nasze wszystkie systemy wewnętrzne.

OPIS:

Jest to pierwszy i jedyny taki na świecie suplement o unikalnej formule, będący w stanie przeciwdziałać naturalnej przyczynie starzenia się komórek, czyli skracaniu się telomerów. Preparat ten został opracowany na bazie badań nad przeciwdziałaniem się procesom starzenia się, które ujawniły fakt, iż telomery i telomeraza pełnią ochronną funkcję chromosomów, uhonorowanych Nagrodą Nobla.

Wydłużanie skrócanych telomerów u ludzi przez FINITI zostało udowodnione w badaniach klinicznych, środek ten jest wolny od sztucznych barwników i konserwantów.

Wśród najistotniejszych składników wymienia się:

coQ10 – przeciwutleniacz zdolny, by ulepszyć skuteczność innych przeciwutleniaczy, o udowodnionym działaniu redukującym stres oksydacyjny mogący powodować uszkodzenia DNA.

Ta-65 MD – jest suplementem, który jako jedyny ma udowodnione działanie wydłużania krótkich telomerów za pomocą w pełni bezpiecznej dla organizmu i krótkotrwałej aktywacji telomerazy.

Wyciąg z fukoidanu & wyciąg z portulaka – który ma za zadanie wspomagać dojrzałe komórki macierzyste, tak istotne w odnowie komórkowej i odmładzaniu komórkowym.

Kompleks mieszanki Tokotrienoli i Tokoferolu (owoce palmowe) – w którym zawarta jest niepowtarzalna forma witaminy E, skuteczność tej substancji w ochronie antyoksydacyjnej została udowodniona naukowo, ponadto kompleks wspiera utrzymanie zdrowych funkcji ludzkiego mózgu.

Witaminy B6, B12, Folian, Cholina & C – ta grupa substancji wspomagających podstawowe metaboliczne funkcje organizmu. Folian zawarty w FINITI ma zdecydowanie bardziej biodostępną i jednocześnie aktywną formę niż ogólnie używany folian. Folian stosowany w suplemencie w połączeniu z witaminami B ma działanie podobne do metylowej grupy donorowej i jest bardzo istotny w wielu procesach biologicznych, również w syntezie DNA.

KORZYŚCI:

Suplement ten, jako jedyny zawiera w swoim składzie unikalny składnik pokarmowy, którego działanie wydłużające ludzkie telomery zostało potwierdzone naukowo. Skład suplementu krótkotrwale aktywuje enzym odpowiedzialny za wydłużanie telomerów- telomerazę. FINITI wspomaga opóźnianie procesów starzenia się komórkowego. Środek ten pobudza uczucie witalności przez włączenie komórek systemu odpornościowego. Suplement jest wzbogacony o przeciwutleniacze, które chronią komórki macierzyste i telomery przed stresem oksydacyjnym i jego efektami. FINITI jest bogaty w różne, organiczne składniki odżywcze, które wspomagają utrzymanie w organizmie dorosłych komórek macierzystych w dobrym stanie oraz wspiera naturalny system odmładzania.

Producent suplementu sugeruje stosowanie dwóch kapsułek dziennie. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, chroniąc go przed działaniem ciepła, światła, wilgoci. Środek nie może być przyjmowany w wypadku złamania pieczęci. Produkt jest rekomendowany dla osób powyżej 25 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby ze zdiagnozowanymi schorzeniami oraz przyjmujące lekki powinny jego stosowanie skonsultować z lekarzem.

Podobne artykuły


10
komentarze: 173 | wyświetlenia: 1077
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1028
7
komentarze: 30 | wyświetlenia: 905
7
komentarze: 13 | wyświetlenia: 482
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1002
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1599
6
komentarze: 22 | wyświetlenia: 528
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142802
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 245105
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 114110
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122858
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska