Login lub e-mail Hasło   

Powinniśmy się zjednoczyć !!

· POWINNISMY SIE ZJEDNOCZYC !!! Panowie i Panie Narodowcy, KUKIZowcy, Korwiniści, PISowcy, BRAUNowcy. KNPowcy, Mohery, Nawrócone Lemingi i Ci którym nie j...
Wyświetlenia: 323 Zamieszczono 07/04/2016


·

POWINNISMY SIE ZJEDNOCZYC !!!
Panowie i Panie Narodowcy, KUKIZowcy, Korwiniści, PISowcy, BRAUNowcy. KNPowcy, Mohery, Nawrócone Lemingi i Ci którym nie jest wszystko jedno - różni was wiele, każdy z was ma inną wizję Polski, każdy z was chciałby dać jej inny kierunek w przyszłość, lecz łączy was fakt, że wszystkie kierunki są w podobną stronę - ku lepszemu.
Wszyscy chcecie wyrwać Polskę z antypolskich, resortowych i mafijnych rąk służb i okrągłostołowych cwaniaków.
Teraz mamy ku temu dobrą okazję, bo być może to jest ostatni wściekły atak hydry o tysiącu głów, z których duża część została już ścięta. Jeśli nie przetrwamy ataku tego wykrwawionego częściowo potwora pozbawionego dwóch najważniejszych głów (prezydenta i rządu) to będziemy dalej narodem cieniasów i niewolników, hodowanych pod medialnymi hasłami "demokracji i 25ciu lat wolności"
Nadszedł czas zawieszenia na kołku waśni. Czas skończyć rozdzielać waszą/naszą działalność na setki małych płomyków i wstydzić się, z wzajemnością że Ci popierają tych a ci tamtych to z nimi już nam nie po drodze ?
Nadszedł czas kompromisu i zgody tak by połączyć was wszystkich w jeden wielki płomień , który spali ten sznur duszący naszą suwerenność.
Czas zakopać podziały i szukać tego co nas łączy a nie dzieli, wszak nie walczymy o chwilowy dobrobyt a o Polskę dla naszych dzieci i wnuków !
Dobrze wiecie, że opozycja szykuje nam Majdan a marsz KOD był tylko przygrywką i testem możliwości propagandowych i mobilizacyjnych mediów i jestem pewien, że ten sztucznie pompowany konflikt jeśli nie zostanie w porę ostudzony, skończy się rozlewem krwi a jedynym słusznym rozwiązaniem płynącym z mediów całego świata (nie tylko Polskich - o to zadbają już Sikorscy i Pan Lis) będzie orędzie Petru, że to wszystko wina "PISu" i rozlew krwi się skończy, gdy PIS ustąpi. Jak myślicie co będzie dalej ... ? Wroci stara dobra demokracja - czyli ośmiorniczki, "6 tyś na miesiąc to frajerska praca", samobójstwa niewygodnych ludzi, prowokacje na marszach i milionowe subwencje dla antypolskich mediów.
Z całą świadomością częściowo lewicowych punktów programu PISu uważam, że obyczajowo są po naszej prawej stronie (stronie większości narodu), i że częściowo nam po drodze a fakt, że zostali wybrani suwerennie (mimo fałszerstw wyborczych) przez naród nakłada na nas obowiązek uszanowania woli tegoż narodu.
Młode pokolenie - lubicie biegać w koszulkach z kotwicą Polski Walczącej czy Żołnierzy Wyklętych. Wprawdzie heroizmu tamtych lat Polska od was teraz nie wymaga ale macie szanse stać się współczesnymi "Powstańcami czy Wyklętymi" ofiarującymi ojczyźnie patriotyzm na miarę swoich czasów.
Edukujcie swoich nieświadomych znajomych, otwierajcie oczy ludziom zapatrzonym w TV, przestańcie szukać podziałów a zacznijcie się wspierać w działaniu.
Oryginalny film link do you tube https://www.youtube.com/watch?v=_dBXZ0TVYJ8

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1257
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1094
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 668
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 540
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 712
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1047
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 692
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 599
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 743
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 355
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska