Login lub e-mail Hasło   

Elavon z tytułem Top Industry Leader

Firma Elavon, spółka należąca do U.S. Bancorp (NYSE: USB) oraz wiodący dostawca rozwiązań płatniczych, uzyskała tytuł Top Industry Leader w konkursie European Leadership Awards.
Wyświetlenia: 392 Zamieszczono 25/04/2016

Nagrody w sześciu kategoriach przyznano podczas uroczystej gali uświetniającej European Executive Forum. Uhonorowane zostały najlepsze przedsiębiorstwa, wybitni menedżerowie i liderzy biznesu, którzy wdrażają najwyższe standardy przywództwa, wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu oraz odznaczają się szczególną dbałością o dobro społeczeństwa.

Ogromnie cieszę się, że oferowane przez nas rozwiązania i przedsięwzięcia znalazły uznanie w oczach Jury – wybitnych przedstawicieli świata biznesu i nauki. Nagroda ta jest dla nas potwierdzeniem wiodącej roli firmy na rynku – skomentował Rafał Gołębiewski, Dyrektor Zarządzający Elavon Polska.

Elavon konsekwentnie umacnia swoją rynkową pozycję. W 2015 roku firma odnotowała w Polsce dwucyfrowy wzrost obrotów w stosunku do roku 2014. Produkty oferowane przez Elavon należą do najbardziej innowacyjnych na rynku. Nadrzędnym celem firmy jest dostarczanie rozwiązań, które zwiększają możliwości każdego rodzaju przedsiębiorstw czyniąc je bardziej efektywnymi i dochodowymi. Bazując na swoim 20-letnim doświadczeniu w dostarczaniu elastycznych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych ponad milionowi firm na całym świecie, systematycznie rozszerza portfolio świadczonych usług.

Podążając za współczesnymi trendami w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, Elavon wprowadził na polski rynek system MobileMerchant przeznaczony dla handlu mobilnego. Firma może pochwalić się też jednym z najbardziej wszechstronnych systemów raportowania - iMerchant Connect. Stawiając na pierwszym miejscu oszczędność czasu, wygodę i bezpieczeństwo transakcji Elavon dostarcza również rozwiązania dedykowane obsłudze płatności w miejskiej komunikacji. Nowoczesne usługi płatnicze zwiększają dostępność infrastruktury komunikacyjnej w mieście dla stałych i okazjonalnych użytkowników.

W marcu b.r. Elavon uzyskał prestiżową statuetkę eDukata 2016. W kategorii Osobowość Roku Świata Bezgotówkowego wyróżniony został Rafał Gołębiewski, Dyrektor Zarządzający Elavon Polska. Branżową nagrodę dla wyróżniających się osób i firm przyznano podczas uroczystej gali zwieńczającej pierwszy dzień IV Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych. Organizatorem Kongresu jest Fundacja Rozwoju Obrotu Płatności Bezgotówkowych, zajmująca się propagowaniem nowoczesnych form płatności. Nazwa nagrody eDukat symbolizuje ewolucję postaci pieniądza - z formy fizycznej do formy elektronicznej.

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 435
7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 933
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 72217
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647750
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14922
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21408
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40359
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17303
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13042
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53132
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22458
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17994
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23037
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska