Login lub e-mail Hasło   

Jak zarabiać na graniu w gry?

Grę w klasy, chowanego i bierki pozostawmy wśród wspomnień z dzieciństwa. W dobie aplikacji na smartfona prawdziwą frajdę sprawiają gry miejskie, czyli przygoda w realnym życiu.
Wyświetlenia: 697 Zamieszczono 26/04/2016

Idea gry miejskiej zrodziła się niedawno, wyrosła z happeningów i flash mobów, a także gier komputerowych, RPG i dużo starszej zabawy, zwanej podchodami. Ale najprawdopodobniej bezpośrednią inspiracją do jej stworzenia była chęć przeniesienia świata wirtualnego do codziennej rzeczywistości.

I want to play a game

Prawdopodobnie na wspomnienie tego cytatu ciarki przechodzą po plecach każdego kinomana, na szczęście za cel twórcy gier miejskich obierają sobie tylko zabawę. Choć właściwie nie tylko, gdyż celem są również pieniądze. Jednak tym razem to nie Ty musisz płacić za zabawę. Jak zarabiać na aplikacjach android? To bardzo proste! Wystarczy zainstalować grę i zacząć wykonywać zadania w terenie.

Mission: Possible

Wyjdź z domu, znajdź najbliższy kiosk i zrób zdjęcie magazynu o modzie. Znajdź ekran reklamowy na ul. Kościuszki i sprawdź czy działa poprawnie. Znajdź części do określonego modelu samochodu. Gra jest bardzo prosta i sprawia ogromną satysfakcję, ponieważ zdobywane punkty możesz wymieniać na prawdziwe pieniądze. To idealna praca dla licealistów i studentów, ale właściwie każdy, kto robi zakupy ma szanse stanąć do rywalizacji!

Czy potrafisz dochować tajemnicy?

Gratulujemy, wykonałeś najprostsze zadania. Teraz musisz zdobyć odznaczenie Respondenta. Pamiętaj jednak, że musisz pozostać w ukryciu. Nie możesz dać się rozpoznać jako Tajemniczy Klient! Idź do kawiarni i porozmawiaj chwilę z baristą. Wydobądź z niego potrzebne informacje i zdaj raport przez swojego smartfona. Teraz już możesz poczuć się jak prawdziwy agent! Z czasem Twoje zadania będą coraz ciekawsze, bardziej skomplikowane i… lepiej płatne!

Mówi się, że praca powinna być Twoim hobby; pasją, którą masz ochotę realizować w każdej chwili swojego życia. Bawiąc się w miejską grę masz szansę wejść do grona szczęściarzy, którzy zarabiają pieniądze w przyjemny sposób. Na początku potraktuj zabawę jako pracę dodatkową wykonywaną przez Internet. Przekonasz się, że wkrótce nie będziesz chciał się z niej wylogować!

Podobne artykuły


31
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3065
25
komentarze: 10 | wyświetlenia: 22725
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5696
23
komentarze: 4 | wyświetlenia: 43192
21
komentarze: 12 | wyświetlenia: 79647
16
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5833
14
komentarze: 5 | wyświetlenia: 3200
12
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1890
7
komentarze: 8 | wyświetlenia: 4116
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 80039
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114248
70
komentarze: 34 | wyświetlenia: 8693
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska