Login lub e-mail Hasło   

Wykładziny i maty przemysłowe w pomieszczeniach firmowych

Prowadząc firmę, w której mamy wiele pomieszczeń biurowych, ich wykończenie powinniśmy zacząć od podłóg. To powierzchnia podłogi będzie najbardziej eksploatowaną p...
Wyświetlenia: 396 Zamieszczono 26/04/2016

Prowadząc firmę, w której mamy wiele pomieszczeń biurowych, ich wykończenie powinniśmy zacząć od podłóg. To powierzchnia podłogi będzie najbardziej eksploatowaną powierzchnią w naszej firmie. Tysiące kroków naszych pracowników pomiędzy biurami może zniszczyć słabej jakości podłogę. Jak się ustrzec przed coroczną drogą i kłopotliwą wymianą podłogi? Rozwiązaniem będą podłogowe maty przemysłowe.

 

Praktyczny aspekt mat przemysłowych

Maty przemysłowe czy też biurowe wykładziny, mają zdecydowanie większą żywotność od pospolitych wykładzin, które możemy zobaczyć w mieszkaniach. Maty przemysłowe mają zwiększoną odporność na ścieranie, co przekłada się bezpośrednio na ich trwałość. Nie będziemy musieli co rok czy dwa wymieniać całej wykładziny w naszym biurze. Wiadomo wszak, że taka wymiana wiązałaby się z opróżnieniem całego pomieszczenia ze wszystkich mebli. Maty takie, również są o wiele prostsze w czyszczeniu. Nie chłoną one brudu jak tradycyjne wykładziny czy też dywany. Z materiału, z którego produkowane są maty przemysłowe do biur, wytwarza się również wykładziny wejściowe, czyli mówiąc prościej wycieraczki. Wycieraczki te, pomogą utrzymać w czystości wnętrza naszej firmy szczególnie w deszczowe i zimowe dni. Wszelkie zabrudzenia, które mogłyby się przedostać z zewnątrz, pozostaną na wycieraczkach.

 

Ładunki elektrostatyczne a maty przemysłowe

W obecnych czasach, w każdym biurze znajduje się kilka stacji komputerowych. Poruszając się po wykładzinie, gumowe podeszwy naszego obuwia mogą wytwarzać ładunki elektrostatyczne, które mogą uszkodzić sprzęt elektroniczny w naszej firmie. Profesjonalne maty biurowe, są odporne na wytwarzanie takich ładunków. Wyeliminowano w nich problem wytwarzania i przenoszenia ładunku elektrostatycznego. Maty te będą więc idealnym rozwiązaniem dla wszelkich pomieszczeń biurowych oraz serwerowni. Pozwolą na długą eksploatację podłogi oraz zabezpieczą nasz sprzęt komputerowy przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

 

Źródło: http://www.maty-przemyslowe.info/

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1211
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60857
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32627
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31322
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63607
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65030
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23311
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28910
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28570
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23598
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26344
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26715
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska