Login lub e-mail Hasło   

witaj ty ....

Czasami przychodzą takie chwile że zatrzymujesz się w połowie drogi i nie wiesz czy zawrócić czy iść dalej...
Wyświetlenia: 521 Zamieszczono 28/04/2016

Czasami zatrzymujesz się w takim miejscu że nie wiesz gdzie dalej pójdziesz , nagle wszystko zatrzymuje ci się i nie wiesz gdzie dalej iść ...tak było tej nocy , kiedy stałam pod tym ogromnym drzewem i nie wiedziałam co mam robić - czy zacząć to co nieznane - nowe nie koniecznie proste chociaż już już było na wyciągniecie ręki, czy wrócić do starego nie łatwego , smutnego ale stabilnego..., byłam w takiej połowie - nie było dla mnie - po środku , wiec stałam tam i patrzyłam na bagaże , na otaczający mnie mrok i na beznadziejne poczucie że teraz jestem sama . Nie boje sie samotności pomyślałam , ja ja uwielbiam., szkoda tylko że każdy kto ma ze mną bliski kontakt - lubi moje towarzystwo  żle mi z tym ja uwielbiam byc sama , gdzie za zasłoną śmiechu - jestem ja ta prawdziwa , tak spokojnie dzisiaj płyną  te moje literki  ze mnie jakby narodziło się cos nowego we mnie - a raczej ja wstałam z długiego snu , długo nie prałam swojej duszy i nie wyrzucałam zbędnych przeżyć na elektronicznym papierze i tak publicznie , dawno tak - kochałam sie w świecach - ich magicznym blasku wokół , cichej muzyce i papierze , potrzebuje tego stanu jak wody  do życia , jestem ta nietutejsza , nie pasująca do reguły , chcę być wolna swoją duszą swoim Ja od wszystkiego. Wracaj do domu moja kochana duszo , znowu razem bedziemy zyć i współistnieć już sie nie boję - wracaj jest już po wszystkim , wygrałaś masz gotowe mieszkanie , ogromny podkład wspomnień , nauk - po prostu dla ciebie , tylko spokojnie usiądz kochana i rozgość sie po tej długiej nieobecności - jestem twoja , jak chcesz moge zrobić ci kawy , w naszym ulubionym kubku , bedzie smaczna obiecuje ... bedziemy znowu podziwiać księżyc , bo razem to my bardziej lunarne jesteśmy niz słoneczne , razem w cieniach ogrodu bedziemy doszukiwać  się ukrytego zycia , tych bajkowych niebytów... wróciłaś i zostań , brakowało mi ciebie byłam taka ludzka, przewidywalna ....teraz znowu jestem sobą...

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 944
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1430
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 734
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1214
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1376
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1621
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 411
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 929
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 757
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  gluptak,  28/04/2016

Samotność to piękny stan i jedyny prawdziwie prawdziwy w tym świecie. Każdy z nas jest samotny … nawet wtedy, gdy zakłada maskę reguły, zasady by jakoś funkcjonować w grupie – by obronić się przed podważającym atakiem innych – podważającym naszą społeczną przydatność.

Samotność pozwala nam łączyć się z Wszechświatem i czerpać z niego moc nieograniczoną, radosną, którą potem możemy innych o

...  wyświetl więcej

  gluptak,  28/04/2016

@gluptak: ... kurcze. powinno być bez "jaj" w zdaniu: "jej jak wody na pustyni". Zaraz piwko zacznie działać, to powrócę do "normy". Pozdrawiam

  Narimen,  28/04/2016

@gluptak: prawdziwe słowa tylko kiedy jesteśmy samotni - nie nakładamy zadnych masek , jesteśmy sobą , ja kocham swoja samotność - dziesiejszy świat mnie przeraża na pewno o tym napisze świeża tu jestem , ja czasami wierzę że pozostajac sam ze soba - wtedy toczymy prawdziwą walkę ze swoimi że tak powiem "potworami " które są w nas , samotność jest zbawienna - bo oczyszczająca nas - jesli dobrze ja wykorzystamy , tak twoje słowa w 100 % są prawdziwe .

  Narimen,  28/04/2016

hahahaha a to fakt zawsze mozna zmienić na piwo - w zależności od nastroju danego dnia- czasami potrzebujemy tego nektaru bogów bardziej niż wody :)

  Trebor,  25/05/2016

" i nie wiedziałam co mam robić - czy zacząć to co nieznane - nowe nie koniecznie proste chociaż już już było na wyciągniecie ręki, czy wrócić do starego nie łatwego , smutnego ale stabilnego..., " - nie zawsze trzeba dokonywać radykalnych zmian. Dokonanie natomiast takich zmian wymaga nie tylko zdecydowania ale również odwagi.
Zmiany natomiast można wprowadzać stopniowo tak, by to co jest ...  wyświetl więcej

  Narimen,  28/05/2016

@Trebor: czasami zmiany w życiu trzeba przeprowadzić drastycznie , kiedy indziej stopniowo , wszystko zależy od wyważenia naszej sytuacji , chociaż czasami wszystko trzeba położyć na jedną szalę

  Trebor,  30/05/2016

@Narimen: i najczęściej to w jaki sposób zmiany w życiu przeprowadzamy i czy w ogóle jest po prostu naszą decyzją a co za tym idzie - zależą od nas samych.

@Narimen: Znakomicie to ujęłaś.. "na jedną szalę" - to są cudowne momenty przebudzenia. BuziakiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska