Login lub e-mail Hasło   

Apokalipsa wypełnia się! Chrześcijanie i Kościół będą ukrzyżowani!

Apokalipsa wypełnia się! Chrześcijanie i Kościół będą ukrzyżowani! Zmarła cztery lata temu mistyczka ze Szczecina – Alicja Lenczewska rozmawiała z Jezu...
Wyświetlenia: 843 Zamieszczono 06/05/2016

Apokalipsa wypełnia się! Chrześcijanie i Kościół będą ukrzyżowani!

 
 
Apokalipsa wypełnia się! Chrześcijanie i Kościół będą ukrzyżowani!
 Zmarła cztery lata temu mistyczka ze Szczecina – Alicja Lenczewska rozmawiała z Jezusem Chrystusem. Pan nie pozostawia złudzeń – Apokalipsa musi się wypełnić.

Wpierw cierpienie, potem triumf

Wielu chrześcijan ulega pokusie triumfalizmu. Niczym starotestamentowi Żydzi oczekują oni natychmiastowego zwycięstwa Kościoła na ziemi i dominacji wyznawanej przez siebie religii. To prawda – Kościół musi zwyciężyć, ale przedtem czeka go największe prześladowanie w historii. Kościół przyszłości to Kościół mały, nielegalny, cierpiący i ukrzyżowany. 

Świadczy o tym kolejne z ujawnionych mistycznych uniesień – wizjonerki Alicji Lenczewskiej ze Szczecina. Nauczycielki, która żyła Chrystusem i zmarła w opinii świętości. Jej objawienia są przedmiotem badań ze strony Kościoła. 

Lenczewska otrzymała dar cierpienia ekspiacyjnego, niewidzialnych stygmatów, które aktywizowały się w okresie Męki Pańskiej. Była apostołką modlitwy, żarliwej i nieustannej. Eucharystia dawała jej życie i gorliwość do ewangelizacji. Wzywała do pokuty i duchowej walki o każdą ludzką duszę. 

 Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku. Kochać bliźniego – znaczy wypełniać wolę Ojca. W czasach chaosu i zamętu, chrześcijanie powinni być budowniczymi pokoju i pojednania między ludźmi. Gdy Chrystus objawia nam się w drugim, mamy w sercu spokój. Miłość zwycięża wszystko – nawet największe cierpienie. 

Antychryst już działa

Jedną z wielu wizji była wizja Kościoła cierpiącego u schyłku czasu. Chrystus powiedział Alicji, że wierni i Kościół muszą być ukrzyżowani. Nadchodzi czas ogromnej ofiary krwi. Kościół obumrze, będzie niemal zniszczony. Po to, aby zmartwychwstać tak jak Chrystus. Nastąpi wielka, niespotykana dotąd eskalacja zła. Chrześcijanie będą prawie zmiażdżeni, gdy powróci Chrystus triumfujący w chwale. 

Ludzkość ku zagładzie poprowadzi Antychryst, prorocy Lucyfera, masoni i światowy sanhedryn, kierujący kościołem satanistycznym. Będzie mu podporządkowany cały glob – rządy oraz możni tego świata. Jego struktury będą opierały się na kłamstwie, nienawiści, zemście, zniewoleniu i okrucieństwie. Ludzie pchani żądzą władzy będą myśleli, że sami stali się bogami i to ich zgubi. 

Lenczewska prorokowała, że systemem społecznym, który zapanuje na świecie będzie globalizm, technokratyczne niewolnictwo, powszechne dążenie do luksusu i wygody, naukowe manipulacje wbrew naturze. W kulturze będzie dominowało pogaństwo, sekciarstwo, okultyzm i zabobony. Serca ludzi opanuje pycha, egoizm, próżność. Człowiek stanie się wulgarny, pogrążony w kłamstwie, zdolny do sadyzmu. 

Matka Boża ocali świat

Dlatego ludzkość sama zaprowadzi się na skraj przepaści. Kościół będzie niszczony do tego stopnia, że nie będzie go prawie wcale. Chrześcijanie będą krzyżowani, prześladowani, zabijani. Aby dopełniło się, co ma się stać, przepowiedziane w Piśmie Świętym. Niewielka liczba wiernych ocaleje chroniona płaszczem Matki Bożej. Nastąpi odnowa Kościoła i powrót tak oczekiwanego Mesjasza. 

 

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2014
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1760
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1166
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1081
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1017
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 998
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 324
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 930
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 739
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1070
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 598
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 918
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  06/05/2016

Krótko przed końcem świata pojawi się taki co będzie kopiował i kopiował do utraty tchu i też umrze w opini świętości.

  Henear,  06/05/2016

@Hamilton Starszy: Jak Lipski skopiuje sam siebie to dopiero będzie armageddon

  Hamilton,  06/05/2016

@Henear: oby tylko Chrystus nie zaczął cytować Lipskiego i swistaka.

A Bóg jest podobno miłosierny, a tu muszą być, ciężkie czasy i apokalipsa. Może i tak? A ciężkie czasy zawsze kiedyś nadchodzą, albo z zewnątrz, albo dla nas. Ale jak ktoś mówi, że rozmawiał z Jezusem, to... raczej to mi wystarcza do oceny takiej osoby i tego co ona mówi ; ).

  lewi,  07/05/2016

Po pierwsze, czy kościół dokładnie stosuje się do nauk Jezusa Chrystusa?

„Nie każdy, kto do mnie mówi: ‚Panie, Panie’, wejdzie do królestwa niebios, lecz tylko ten, kto wykonuje wolę mego Ojca, który jest w niebiosach.  Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie, czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych

...  wyświetl więcej

  Henear,  07/05/2016

@lewi: Nie myślisz że to obecny kościół może być Antychrystem?

  lewi,  07/05/2016

@Henear: Słowo „antychryst” znaczy „występujący przeciw Chrystusowi” lub „podający się za Chrystusa” (Wielki słownik grecko-polski Nowego Testamentu pod redakcją R. Popowskiego). A zatem w najszerszym znaczeniu określenie to odnosi się do wszystkich, którzy sprzeciwiają się Jezusowi lub kłamliwie podają się za Chrystusa albo jego przedstawicieli. Sam Jezus powiedział: „Kto nie jest po mojej stroni ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Jeden plus - dalem wczoraj wieczorem- dal komerntarz dnia.
Do naszej wymiany zdan na ten temat.

@_serpico_: Wedlug mnie to czyni jednak czlowiek.
Podobnie jest z popularne-oczekujace i traktuje arty jak sam uwaza.
Sa wsrod popularnych takie ktore maja 5 glosow i sa w srod oczekujacych
takie ktore maja 8-9 glosow.
Inny zwyczaj czy dziwolag jest okreslenie niektorych artow jakims przymiotnikiem
juz w chwili ukazania sie no. interesujacy.

@_serpico_: Nie mazna wykluczyc.
Podrzucam ci art ktory przeszedl do popularnych po 5-ciu glosach i niewielu wyswietleniach.
Jak reagowal automat ?
-----
Arabowie, muzułmanie - spojrzenie biblijno chrześcijańskie
5
głosuj

Wysocy...i ...powyzej piszacy panowie...wescie prosze pod uwage, blogoslawiony stan
w ktorym znajduje sie -levi- kiedy cytuje i przemawia glosem i slowami Pana.
Ktos...kiedys...o nim powiedzial cyt:
"Levi pragnie chlopa z Palestyny mianowac Krolem Swiata
ale tym zajmie sie potem, jak podlegle mu ulice, dobrze pozamiata".
Kto to moze byc ??

a ja chętnie zobaczę krzyżowanie kościoła (pytanie, czy kościoły zbudowane w kształcie krzyża też będą ponownie krzyżowane?. Może jeszcze budynki przy Wiejskiej ukrzyżują? I ciekaw też jestem co z takiej krzyżówki powstanie?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska