Login lub e-mail Hasło   

Białe zęby – element zazdrości i drwin

Nasze zęby ciemnieją na skutek naszej diety i nawyków higienicznych (albo ich braku).
Wyświetlenia: 402 Zamieszczono 20/05/2016

Ciemne zęby to w dużej mierze skutek picia dużej ilości kawy i palenia papierosów oraz nieodpowiedniej higieny. Nie chodzi nawet o to, czy ktoś porządnie myje zęby, ale jak często to robi. 


Nie ma sensu raz dziennie pastwić się nad uzębieniem przez całą długość najdłuższego bloku reklamowego i przy użyciu najtwardszej szczoteczki. Mycie zębów powinno trwać maksymalnie około dwóch minut. To ważne, aby nie uszkodzić zębów. Niektórym wydaje się, że wybielą zęby poprzez nadmiar tarcia. To jednak złudne (i niebezpieczne). Jeśli nawet jakimś cudem poprawi się wygląd naszych zębów, to kosztem ich trwałości. Jest to zresztą i tak mało prawdopodobne. Codzienna higiena skutecznie zapobiega natomiast ich ciemnieniu, ale raczej nie jest w stanie odwrócić tego procesu. Tradycyjne pasty do zębów, chociaż mają napisy w rodzaju extra whitening albo super biel, nie są w stanie zmienić odcienia naszych zębów. Dlatego tak ważna jest regularność, a nie to jak długo będziemy szorować zęby przed spaniem. Rzeczywisty efekt możemy osiągnąć tylko poprzez profesjonalne wybielanie zębów (tooth whitening Dublin).


Moda na wybielanie zębów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. W Europie zabieg upowszechnia się, ale nie można jeszcze mówić o kulcie białych zębów. Brytyjczycy mówią, że wprawdzie Amerykanie mają zęby doskonałe, ale to poddani królowej mają zęby z charakterem. Jednak to hollywoodzie kino jest bardziej popularne. Nic więc dziwnego, że chcemy naśladować to, co widzimy częściej i co jest zwyczajnie bardziej estetyczne.


To, co nas ogranicza, to pieniądze. Zabieg wybielania zębów to w Polsce koszt zbliżony do najniższej krajowej. Może jednak warto zrobić to za granicą? W Wielkiej Brytanii ceny są analogiczne, a zarobki oczywiście wyższe. A gdzie najlepiej wybielać zęby za granicą? Usługi dostępne są pewnie w każdym większym mieście. Ze względu na ceny, lepiej postawić na Dublin niż Londyn (tooth whitening Dublin). Stosowanych jest kilka metod wybielania. Jedną z najbardziej popularnych jest metoda laserowa (laser whitening Dublin).

Laserowe wybielanie w Irlandii (laser whitening Dublin) oferuje Whitening Ireland: http://whiteningireland.ie

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3022
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1130
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3408
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2728
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3798
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2175
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2222
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2180
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 905
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 642
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1704
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2113
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska