Login lub e-mail Hasło   

Polska firma wypowiada wojnę nieuczciwym sprzedawcom w internecie

Nadchodzą ciężkie czasy dla kanciarzy i oszustów sprzedających podrobione produkty – działalność każdego z nich będzie wzięta pod lupę.
Wyświetlenia: 361 Zamieszczono 27/05/2016Właściciel strony oryginalneprodukty.pl, rozpoczął walkę z oszustami handlującymi podróbkami w sieci. Certyfikat Tylko Oryginalne Produkty przyznawany jest sklepom, które poważnie traktują swoich klientów i nie sprzedają im podrobionych, kiepskiej jakości towarów. Do programu certyfikacyjnego może przystąpić każdy sklep internetowy. To co wyróżnia Stronę Tylko Oryginalne Produkty to unikalne podejście, dalekie od podejścia innych stron wydających certyfikaty zaufania firmom – TOP stawia na interakcję z użytkownikami sklepów internetowych.

I ty możesz zostać szeryfem internetu

„Każda twoja interwencja i zgłoszenie do Tylko Oryginalne Produkty sprawia, że ktoś inny nie kupi wadliwego produktu , nie poniesie strat finansowych i nie będzie czuł się oszukany. Walczmy razem z oszustami – niech wiedzą, że nie są bezkarni.” - podkreśla pan Tomasz, pomysłodawca i twórca certyfikatu. „Każdy sklep internetowy lub firma prowadząca działalność w internecie, po pomyślnym zweryfikowaniu zostaje dodana jako Zaufany Sklep na stronę Tylko Oryginalne Produkty – w ten sposób tworzy się lista sklepów, dających gwarancję uczciwych zakupów oraz baza wiedzy dla klientów” - dodaje.

Przedsiębiorco, nie bój się weryfikacji – możesz tylko zyskać

Jak wygląda sam proces weryfikacji? Po zgłoszeniu się do programu i wykupieniu odpowiedniego do swoich potrzeb pakietu, zostaje przeprowadzony audyt strony www sklepu. Po pozytywnym przejściu audytu, właściciel sklepu może umieścić na swojej stronie znak certyfikatu TOP, dający gwarancję uczciwości zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom. W ten sposób dołączy również do elitarnego grona sprzedawców, których reputacja w internecie jest nieskazitelna. Korzyści z certyfikatu są obustronne – zweryfikowany przedsiębiorca otrzymuje dostęp do bazy nieuczciwych kupujących, ustrzegając się w ten sposób przed niepotrzebnymi nieprzyjemnościami przy ewentualnej współpracy z nimi. Zyskują obie strony i co najważniejsze, zwiększa się wzajemne zaufanie na linii sprzedawca – klient.

Więcej informacji: www.oryginalneprodukty.pl i FB: Tylko Oryginalne Produkty

Podobne artykuły


7
komentarze: 18 | wyświetlenia: 797
7
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1083
6
komentarze: 3 | wyświetlenia: 944
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 71801
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 647486
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 14734
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21261
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40250
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17205
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22258
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 52967
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 12977
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17868
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Spam i durnota wciskana ludziom. Kto nie da kasy na naszą certyfikację i nie będzie jej bulił co rok, to co? Będzie uznany, że nie sprzedaje oryginałów? A taka certyfikacja coś znaczy? Nic. A będzie prawdziwa certyfikacja? Nie. Tylko wyciągnięcie kasy. Pomysł przedstawiany jako prawie charytatywne działanie, bazujące na zacnym celu, a to zwykły szemrany biznes, bazujący na frajerach.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska