Login lub e-mail Hasło   

Zamieniamy Wodę w Wino. Gorzała w proszku wkracza na rynek.

Zamieniamy Wodę w Wino. Gorzała w proszku wkracza na rynek. Otrujemy Cię czym zechcesz- to najnowszy trend degeneracji ludzi. Jeszcze tego lata na rynku pokaże się Palcohol - a...
Wyświetlenia: 466 Zamieszczono 01/06/2016

Zamieniamy Wodę w Wino. Gorzała w proszku wkracza na rynek.

Otrujemy Cię czym zechcesz- to najnowszy trend degeneracji ludzi. Jeszcze tego lata na rynku pokaże się Palcohol - alkohol w proszku. Produkcja tego specyfiku została zaaprobowana przez federalne służby "zdrowia" USA.

Otrujemy Cię czym zechcesz - to najnowszy trend degeneracji ludzi. Jeszcze tego lata na rynku pokaże się Palcohol - alkohol w proszku. Produkcja tego specyfiku została zaaprobowana przez federalne służby "zdrowia" USA.

 

Zamieniamy Wodę w Wino. Gorzała w proszku wkracza na rynek.
 

Opowiadał mi mój dziadek że w czasie wojny Niemcy mieli takie tabletki które wrzucone do wody zmieniały ja w gorzałkę dla żołnierzy. Produkt zmieniający wodę w wino ma trafić na półki sklepowe tego lata. Może to być tez wódka,  rum i kilka koktajli. Ale nie wszyscy wyglądają na zadowolonych.


Palcohol, lub  alkohol w proszku, został w tym tygodniu zatwierdzony podległe Departamentowi Skarbu  USA - Alcohol and Tobacco Tax and Trade Bureau.  Zestaw proszków jaki można będzie kupić  został już przez kilka państw zakazany z powodu obaw że Palcohol może być nadużywany.


"Jako rodzicowi, jest łatwiej kontrolować dzieci sprawdzając czy nie maja "na stanie puszki piwa albo butelki z alkoholem' powiedział ABC News szef redakcji medycznej dr Richard Besser, który jest również lekarzem pediatrą. "Ale konieczność szukania małej paczuszki ze sproszkowanym alkoholem znacznie ułatwi nieletnim picie zakazanych napoi.

 

Powiedział, że władze Federalne mają dużo do zrobienia w zakresie choćby zdrowej żywności więc dziwne jest że poświęca czas na popularyzację szkodliwego alkoholu.

 

New World Order zakłada łatwe sterowanie bezmyślnym otumanionym motłochem. To dlatego legalizuje się marihuanę, prowadzi pozorna walkę z twardymi narkotykami, ułatwia się korzystanie z elektronicznych papierosów i "dopalaczy" a teraz wprowadza alkohol łatwy w przechowywaniu i transporcie.  

 

Palkohol ma jedną wadę - trudno jest się upić wciągając proszek nosem. Aby skonsumować kieliszek alkoholu potrzeba godzinę czasu aby uzyskać "efekt". 

 

To jest około 80 kalorii na paczuszkę, ale niektóre są słodzone, więc mogą mieć więcej. Wszystko zależy jak jest mieszanka.  

 

 

Jak go używać?

 

Wymieszać pakiecik Palcoholu z 30 mililitrami wody, radzi firma  Lipsmark, produkująca Palcohol. Mieszać to do momentu rozpuszczenia, co trwa chwilkę. Dlatego nie jest łatwo dosypać tego komuś do szklanki. 

 

Jaki jest sens?

 

Fima Lipsmark mówi, że o Palcoholu  marzyli ludzie, którzy lubia spędzać czas na "świeżym powietrzu"  ale nie lubią nosić kontenerów z alkoholem.

 

Co ze smakami ?

 

Można uzyskać  wódkę, rum, cytrynówkę, margaritę. Wszystko oprócz cytrynówki jest już teraz zatwierdzone w tym tygodniu.


Zawartość kalorii?


To jest około 80 kalorii na paczuszkę, ale niektóre są słodzone, więc mogą mieć więcej. Wszystko zależy jak jest mieszanka.  


Czy są sprzeciwy?


Tak. Kilka stanów, w tym Alaska, Louisiana, South Carolina, Vermont i Virginia chcą zakazać sprzedaży alkoholu proszku.


Czy można to przemycić na obiekty sportowe i sale koncertowe?


Jest pewne że ludzie będą przemycać pakiety na obiektów sportowych, do szkół i, kin czy sal koncertowych. Podobno pakiecik 10x15 cm. ma być trudniejszy do ukrycia niż "małpka" gorzały ale dla chcącego nic trudnego.


No tak. teraz można się będzie urżnąć byle gdzie, kiedykolwiek.  W szkole , w pracy w samolocie, u cioci na imieninach. Możesz się truć do woli dopóki wątroba pozwoli.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1573
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 655
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1140
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 925
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 761
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 721
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 647
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1015
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 802
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 318
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 473
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 464
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 956
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 514
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 367
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Jaki jest skład chemiczny tego specyfiku? O ile wiem, alkohol etylowy jest w warunkach normalnych cieczą. Chyba, że chodzi o jakąś mieszankę substancji, które w wyniku reakcji ze sobą w środowisku wodnym dają w wyniku alkohol etylowy. Nie jestem chemikiem i dlatego jednak wolę pywko i gorzołę z natury, nawet jeśli jestem abstynentem.
Tak swoją drogą, w Ameryce wciąż wymyślają nowe trendy (n ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska