Login lub e-mail Hasło   

Milcz chamie, kiedy JA mówię, lekarstwem na totalnego KODaka

Milcz chamie, kiedy JA mówię, lekarstwem na totalnego KODaka Gdy ogląda się bezczelne monologi Nejmana, Petru, Schetyny i innych totalnie skompromitowanych przycho...
Wyświetlenia: 553 Zamieszczono 05/06/2016

Milcz chamie, kiedy JA mówię, lekarstwem na totalnego KODaka

Milcz chamie, kiedy JA mówię, lekarstwem na totalnego KODaka
 

Gdy ogląda się bezczelne monologi Nejmana, Petru, Schetyny i innych totalnie skompromitowanych przychodzi na myśl takie stwierdzenie jakiego w dyskusji z nimi powinien używać każdy uczciwy człowiek...

"Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłą i godnością osobistą" - tak uczył w skeczu z kabaretu Dudek majster hydraulik swego czeladnika. Do sytuacji o której za chwilę pasuje też drugie stwierdzenie z tego samego skeczu "nie bądź pan rura i pan nie pękaj".

Nie mam słów na opisanie togo, co na co dzień wyprawia się w polskich tzw.mainstreamach. Każdego dnia po jakimkolwiek kroku rządu odbywa się parada opozycyjnych blagierów.

Gdyby media wygrzebały w swoich magazynach choć resztki obiektywności, to relacje z wydarzeń politycznych powinny zawierać opis faktu, opinię opozycji i komentarz do niej strony rządowej.

Przy tym przez opinię opozycji rozumiem wypowiedź jednej osoby, obojętnie z której partii. Właśnie tak - jednej, gdyż wszystkie jak taśma magnetofonowa mówią to samo. A jeśli dwu lub trzech to po każdej takiej wypowiedzi powinna być riposta przedstawiciela rządu.

A tak to bezkarnie jeżdżą jak pijany kowboj na łysej kobyle, a ogłupiony widz, czy słuchacz, zostaje z rozdziawioną gębą po steku niczym nie uzasadnianych oszczerstw. No i oczywiście zawsze, wszystkiemu jest winien Kaczyński. 

Ja nie jestem ani za PiSem, ani tym bardziej za Kaczyńskim - ale co za dużo to i świnia nie chce.

Na ryczące jak krowa (w/g europejskich standardów) stałe tła Petru, na wrzeszczącego idiotyzmy Nejmana, który zastępuje Niesiołowskiego, na bezczelnych tuzinkowych aktywistów z Bożej łaski opozycji jest tylko jedna metoda.

Pokazał ją nikt inny jak mentor PO A.Wajda w Ziemi Obiecanej w scenie odejścia z pracy pana Horna. Przerywającym wypowiedź, nie dającym dojść do słowa kodowanym funkcjonariuszom należy rzucić prosto w twarz;

Milcz chamie, kiedy JA mówię,
(czyli konwencja peowska)

Zresztą Bucholtc jest doskonałym uosobieniem tych, którym wydawało się że w 2005 roku wzięli na zawsze funkcje ekonomów w niemieckim kondominium.

I nagle PiS zachowuje się jak Horn.

 

Jak wiadomo słowo "cham" nie jest obraźliwe i wolno tak było zwracać się nawet do Prezydenta.

Z nimi inaczej po prostu nie można. Każdą odrobinę nieznanej im kultury odbierają jako oznakę słabości.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1122
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 962
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 667
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1016
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1850
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 700
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 857
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 642
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 551
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 997
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 579
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 512
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  07/06/2016

Lipski, w gronie tych totalnie skompromitowanych jesteś niekwestionowanym liderem.

lipski przeczytaj tak ze 150 razy ten tekst ... wierz mi - warto!

In the archetypal gucci arrangement bolt busy with geraniums architecture inspiration, assuming a actual adventurous atmosphere, humans feel comfortable, highlights gg blooms alternation and of advance best metal bounden characteristics, such as the amount of this [url=http://www.gailunhandbags.co.uk/]replica handbags[/url] Dionysus aperture lid amalg ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska