Login lub e-mail Hasło   

Kuchnia dla dzieci – czyli ciekawa zabawka dla twojego szkraba

Dzieci uwielbiają się bawić. Doskonale wie o tym każdy rodzić. Poza tym pamiętamy także nasze dzieciństwo, kiedy to bardzo chętnie spędzaliśmy dużo czasu na rozmaitej zabawie.
Wyświetlenia: 473 Zamieszczono 06/06/2016

Dzieci uwielbiają odgrywanie ról. W szczególności, jeśli udają przy tym dorosłych. Wielu z nas w dzieciństwie bawiło się w gotowanie. Oczywiście często kuchnia oraz poszczególne naczynia były jedynie tworem naszej wyobraźni. Wystarczyła zwykła miska, jakiś patyk i zabawa w gotowanie gotowa. Jednakże dzisiaj, w dobie powszechnego dostępu do internetu oraz ze względu na zalewające nas ze wszystkich stron najróżniejsze zabawki oferowane przez dziesiątki producentów, jest zupełni inaczej. Naszemu dziecku możemy kupić prawie wszystko – oczywiście w wersji zabawkowej. Nie inaczej jest rzecz jasna w przypadku zabawy w gotowania. Piękna drewniana kuchnia dla dzieci to obiekt marzeń wielu chłopców i dziewczynek. Wśród licznego asortymentu znajdziemy naprawdę atrakcyjne zabawki. Przedstawię teraz kilka najciekawszych, moim zdaniem oczywiście, propozycji.

Kuchnia dla dzieci czerwona

kuchnia dla dzieci

Na stosunkowo tani, znajdziemy go w cenie nieco ponad 200 złotych, zestaw składa się piekarnik, garnek, łopatka oraz patelnia. Na pokrywie kuchenki narysowane są sympatyczne obrazki – zegar, doniczka, rękawica kuchenna oraz drzewo. Warto wspomnieć, że produkt ten wykonany jest z ekologicznego materiału – drewna. Jego producent do wyrobu swoich produktów używa specjalnej mieszanki, na którą składają się – drewno kauczukowa, wióry oraz drobiny. Stara się także, aby reszta materiałów, takich jak kleje czy farby była jak najbardziej przyjazna środowisku. Oczywiście, jak to często bywa, zabawka pełni także funkcję edukacyjną. Nie inaczej jest w przypadku omawianej kuchni dla dzieci. Pomaga ona bowiem naszej pociesze w ćwiczeniu koordynacji, sprawności ruchowej oraz, w przypadku zabawy z innymi dziećmi, przyczynia się do rozwoju umiejętności społecznych. Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od lat trzech.

Kuchnia dla dzieci błękitno-biała

kuchnia dla dzieciDrugi produkt, który chciałbym państwu przedstawić, zalicza się do zabawek z wyższego pułapu cenowego. Za produkt ten trzeba zapłacić bowiem ponad 650 złotych. Jednakże uważam, że jak najbardziej warto. Kuchnia ta została zaprojektowana z dbałością o szczegóły. Znajdziemy tu mnóstwo przyjemnych dla oka podatków, które z pewnością przypadną do gustu wielu dzieciakom. Zestaw tworzą przedmioty takie jak piekarnik, zlewozmywak, blat, kran i wiele innych drobiazgów. Omawiana kuchnia dla dzieci jest produktem dosyć ciężkim, lecz, co za tym idzie, bardzo stabilnym. W celu łatwiejszego jej przenoszenia po bokach zamontowano specjalne szczeliny, dzięki którym łatwiej ją przesunąć. Jednakże największym jej atutem jest rewelacyjna kolorystyka. Połączenie delikatne błękitu, bieli oraz naturalnego odcienia drewna stanowi miłe połączenie – aż chce się znów być dzieckiem!

Podobne artykuły


14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 727
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1075
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 659
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1014
14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1175
13
komentarze: 1 | wyświetlenia: 714
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 746
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 831
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1084
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 574
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 605
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 915
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 494
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1013
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska