Login lub e-mail Hasło   

Demokracja – czyli żeń się pan z jałówką.

Rządy większości, przemienione na rządy mniejszości.
Wyświetlenia: 475 Zamieszczono 09/06/2016

     Jak już pisałem demokracja to rządy większości. Niemniej jednak obecnie mają one zapewnić prawa grupom mniejszościowym. Decyduje o tym poprawność polityczna. Paradoks polega na tym, że mniejszość wykorzystując poprawność polityczną podporządkowuje sobie większość i nią „demokratycznie” kieruje.

     Kilka przykładów z papieskiego stosunku do mniejszości jaką jest specyficzna mniejszość homoseksualna zwana gejami i lesbijkami.

 

    ‘ „Kościół katolicki ma przesadną obsesję na temat aborcji, małżeństw homoseksualnych i antykoncepcji – uważa papież… Franciszek chce dać sygnał, że Kościół powinien być "domem dla wszystkich", a nie "małą kaplicą" skupioną na doktrynach i ortodoksyjnych zasadach polegających na stałym umoralnianiu.’      ‘„Nie jest niezbędne, by mówić o tym cały czas – powiedział papież w rozmowie z Antonio Spadaro, jezuitą i redaktorem naczelnym wydawanego w Watykanie pisma "La Civilta Cattolica". Zdaniem papieża duchowni nie mogą mieć obsesji na punkcie natarczywego narzucania wiernym doktryn. – Musimy znaleźć nową równowagę – powiedział Franciszek. – W przeciwnym razie nawet moralnie Kościół może rozpaść się jak domek z kart, tracąc świeżość Ewangelii.’

 

     On już się rozpada i przesuwa w kierunku hyksoskiej Jerozolimy, ponieważ w całości oparty jest na doktrynach i żydowskiej nieprawdzie, i kłamstwach, które coraz bardziej się ujawniają. Poza tym jest to nieformalne namawianie księży do pederastii. Jest to niezgodne z Dekalogiem, który księża powinni czcić szczególnie. 

 

     „Papież odrzuca "duchowe wtrącanie się" w odniesieniu do gejów      ”Franciszek wrócił też do tematu homoseksualistów oraz swej głośnej lipcowej wypowiedzi: "Kimże ja jestem, by osądzać kogoś, kto jest gejem?"

     „Franciszek Bosy” jest drugim papieżem oprócz istniejącego Benedykta XVI, niedoszłego generała Wermachtu, który ciągle jest papieżem legalnym. „Franciszek Bosy” jako mason i jezuita jest bardzo dobrze poinformowany o światowej nędzy, morderstwach argentyńsko-chilijsko-brazylijskich, morderstwach i innych działaniach amerykańskich w krajach Ameryki Południowej i Środkowej na potrzeby amerykańskich żydomasonów i MFW, oraz papieskich interwencji w ruch Teologii Wyzwolenia. Poza tym jest tym, który ma strzec doktryn, na których zbudowano Kościół, a nie żydowskich pedofilsko-sodomistycznych upodobań. 

 

     "Prowokująco ktoś mnie zapytał, czy akceptuję homoseksualizm. Odpowiedziałem pytaniem, czy Bóg, patrząc na geja, akceptuje go z czułością czy go potępiająco odpycha?" – mówi papież.

     Odpowiem za niego – tak, jeżeli taki ktoś jest chrześcijaninem, to Bóg chrześcijański patrzy na niego z odrazą i nie przyjmie go do swego królestwa, tylko wrzuci do ognia piekielnego.

 

     „Papież Franciszek zalecał przyjęcie dokumentu, który radykalnie zmienić miał postawę Kościoła katolickiego do homoseksualistów. Jego inicjatywa zakończyła się fiaskiem, podaje BBC. Argument ten nie zyskał aprobaty większości biskupów. Odrzucono także mniej radykalną wersję tego dokumentu.”

 

     Doktryna mówi, że Bóg nie akceptuje odmienności seksualnych. Przykład można zaczerpnąć z Biblii, na której oparty jest Kościół, któremu przewodzi papież. W księdze Kapłańskiej w rozdziale 20 czytamy:

  1. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

W Biblii jest także opowieść o Locie i jego córkach, które Lot chciał oddać gawiedzi sodomskiej w zamian za ochronę aniołów bożych (niezły żydzina). Jednak Pan nie zmienił swojego postępowania i za rozpustę zniszczył Sodomę i Gomorę. Stąd właśnie pochodzi nazwa sodomia – jest to pociąg seksualny do zwierząt.

 

     Poprzez papieża „Franciszka Bosego” żydomasońskie środowisko próbuje zwiększyć społeczną tolerancję w stosunku do tych odmieńców. Najwięcej takich odmieńców rodzi się w związkach blisko spokrewnionych, czyli obecnie związkach żydomasońskich. Izraelscy geje wyjeżdżają do Nepalu, aby tam Nepalki rodziły im dzieci, które potem przywożone są do Izraela bez matek i tu są wychowywane przez gejów – a z czasem może wykorzystywane?

     Również mój niepokój budzi stosowany w niektórych krajach brak określanie płci zaraz po urodzeniu. Cóż? Teoretycznie świat idzie z postępem… tylko czy przypadkiem nie jest on powrotem do starożytności.

     Z „niewoli egipskiej” (wziąłem to określenie w cudzysłowie, ponieważ Żydzi nigdy nie byli w żadnej niewoli) wynieśli skłonność do sodomii pogardzanej przez ich Pana Boga to znaczy Jahwe, a w starożytności i tamtych uszlachetnianych genetycznie rejonach było to normalnym zjawiskiem.

     Czyżbyśmy zatem przez powolne kroki naprzód „demokracji mniejszości” z czasem mieli wiązać się węzłem małżeńskim z krowami, kozami czy owcami i wychowywać cielęta? bo żydomason tak chce? Wszak Pan mówi:

 

15 Ktokolwiek obcuje cieleśnie ze zwierzęciem wylewając nasienie, będzie ukarany śmiercią. Zwierzę także zabijecie.

16 Jeśli kobieta zbliży się do jakiegoś zwierzęcia, aby z nim się złączyć, zabijesz i kobietę, i zwierzę. Oboje będą ukarani śmiercią, sami śmierć na siebie ściągnęli.

 

Papież Franciszek tego nie czyni. Dla takich odmieńców już stosy nie płoną. Nie jest strażnikiem chrześcijańskiego Kościoła, tylko strażnikiem żydomasońskich wytycznych.

     Zobacz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne_w_populacji_%C5%BByd%C3%B3w_aszkenazyjskich: lub ogólnie: choroba żydowska

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 793
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1346
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1094
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 625
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1242
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 652
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1057
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1351
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 347
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 725
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 350
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tolerancja i wyrozumiałość dla gejów jest namawianiem księży do pederastii? Pomodliłbym się za ciebie Kitek, ale boję się, że zaczną się masowo rodzić niedorozwinięci umysłowo. Więc lepiej zero tolerancji dla głupoty.

  Kitek,  10/06/2016

@Hamilton Starszy: Lepiej pomódl się za przyszłe żony w postaci kóz.

@Kitek: sam jesteś na poziomie kozy. Skończysz jako małżonka jakiegoś masona. Prynajmniej byłaby z ciebie korzyść w postaci mleka.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska