Login lub e-mail Hasło   

Bilderberg coraz bliżej granic Polski

Bilderberg coraz bliżej granic Polski Tegoroczne spotkanie Grupy Bildelberg odbędzie się tuż przy naszej granicy – w niemieckim Dreźnie. W spotkaniu weźmie ud...
Wyświetlenia: 433 Zamieszczono 10/06/2016

Bilderberg coraz bliżej granic Polski

 
 
Bilderberg coraz bliżej granic Polski
  Tegoroczne spotkanie Grupy Bildelberg odbędzie się tuż przy naszej granicy – w niemieckim Dreźnie. W spotkaniu weźmie udział Radosław Sikorski oraz jego żona Ann Applebaum.

Globalna masoneria tym razem wybrała Niemcy. Nic dziwnego, to tam koncentruje się obecnie władza w Europie, a zarazem gros problemów, które rozlewają się na cały świat. Spotkania grupy owiane są tajemnicą. Dziennikarze są trzymali z daleka od obrad, a ci niepokorni, którzy próbują się czegoś dowiedzieć często są szykanowani i inwigilowani.

 


Celem grupy są nieformalne rozmowy i ustalenia tak, aby utrzymać wpływy istniejących lobby i nie dopuścić do wymknięcia się spod kontroli zysków i kapitału. W ten sposób kanalizuje się informacje, wywiera się wpływy na biznes, politykę i aparat przymusu. Nic więc dziwnego, że uczestnicy szczytu są starannie selekcjonowani.

 

Małżeństwo Sikorskich ma duże wpływy zagranicą, nie tylko opiniotwórcze. Radek Sikorski zaangażował się w pacyfikację Ukrainy, natomiast jego żona jest słuchana i poważana po obu stronach Oceanu. Właśnie na nich, także w kontekście sytuacji w naszym regionie, postawili najwyraźniej Amerykanie.

 

Tegoroczna lista uczestników Bilderbergu jest imponująca. Nieoficjalnie mówi się, że do obrad ma dołączyć Angela Merkel. Będzie obecny senator Lindley Graham, więc prawdopodobnie jednym z tematów będzie w jaki sposób pchnąć do zwycięstwa kandydatkę grupy do prezydentury w USA – Hilary Clinton, a nie dopuścić do władzy nieobliczalnego Donalda Trumpa.

 

Jak zmanipulować świat?

 

Swój udział potwierdzili m.in. były szef Komisji Europejskiej J.M. Barroso, wiceprzewodnicząca KE Kristalina Georgiewa, Christie Lagarde, szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego, szefowie Bloomberga, Economista, Axel Springer, ministrowie, premierzy oraz duża liczba finansistów i szefów spółek technologicznych.

 

Tematy, które będą poruszane pokrywają się z aktualnymi problemami świata. Możni tego globu zastanawiać się będą jak zwalczać konkurencję ze strony Chin i Rosji. Zajmą się także sterowaniem kryzysem na Bliskim Wschodzie, niedopuszczeniem do Brexitu oraz kontrolą zasobów naturalnych oraz informacji.

 

Naturalnie spotkanie tego wpływowego gremium nie przysłuży się przeciętnemu obywatelowi. Celem globalistów jest bowiem manipulowanie społeczeństwami, obrona swoich interesów kosztem zwykłych ludzi i takie sterowanie kryzysami, aby przynosiły zyski. Stąd niechęć elit do tradycji, patriotyzmu i religii, a sympatia do wszelkiego rodzaju lewicy: interwencjonizmu, protekcjonizmu i redystrybucjonizmu.

 

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 958
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1108
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1009
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1847
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 547
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 991
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 638
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 505
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  11/06/2016

Lipski ty się ukrywasz na terenie byłej NRD. Podobno idą po ciebie z wielkim czipem. Żelazne kółko do nosa ii łańcuch dostaniesz jako bonus.

NWO stanie się faktem gdy podpiszą umowę transatlantycką. Amerykanie mają patenty na produkcję wszystkiego i chcąc robić cokolwiek będziesz musiał im płacić za licencje a najpierw się o nią postarać, pod groźbą ogromnej kary.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska