Login lub e-mail Hasło   

Kiedy pocałować dziewczynę – pierwszy pocałunek

Wielu facetów ma ten problem i nie wie kiedy jest odpowiedni moment by pocałować dziewczynę. Czy należy to zrobić na pierwszej randce? Na początku randki? Czy może na końcu?
Wyświetlenia: 1.244 Zamieszczono 12/06/2016

Wielu facetów ma ten problem i nie wie kiedy jest odpowiedni moment by pocałować dziewczynę. Czy należy to zrobić na pierwszej randce? Na początku randki? Czy może na końcu? A co będzie jeśli dziewczyna tego nie będzie chciała? Jeśli masz takie pytania to w tym wpisie postaram się Ci na nie odpowiedzieć.

Przejdźmy do tego czy dziewczyny lubią się całować. Oczywiście, że to lubią i tego oczekują, ale aby do tego doszło, należy zbudować odpowiednie emocje podczas spotkania. Wielu facetów podczas spotkania z dziewczyną utrzymuje swego rodzaju dystans, siada w dużej odległości, nie dotyka jej i później zastanawia się jak by tu ją pocałować. Jeśli jednak będziesz się tak zachowywał na spotkaniu, to prawie na pewno nie uda Ci się jej pocałować.

Jeśli chcesz pocałować dziewczynę musisz nawiązać z nią trochę kontaktu fizycznego, czyli powinieneś jej dotykać. Na początku dotykaj strefy socjalne, takie jak dłoń, kolano, zewnętrzna strona uda, czy też przedramienia. Rób to gdy z nią rozmawiasz, na chwilę, nie obserwując przy tym swojej ręki. Siadaj zawsze blisko niej, tak by już od początku uczyć ją tego, aby czuła się przy Tobie komfortowo. Wtedy łatwiej będzie Ci wejść w jej strefę intymną. Następnie ze swoim dotykiem przesuń się w trochę bardziej intymne miejsca, jak np. wewnętrzna strona przedramienia, wewnętrzna strona uda, szyja, twarz. Nie należy dotykać dziewczyny w strefach typowo intymnych, typu krocze lub piersi, one staną się dla Ciebie dostępne dopiero po pocałunku.

Następnie powinieneś wyizolować dziewczynę, bo nie każda będzie się chciała całować w otoczeniu osób trzecich. Zbuduj wówczas dużo emocji i napięcia seksualnego (sam wprowadź taki stan u siebie) patrz jej w oczy, następnie spójrz jej na usta i ją pocałuj. Oznakami wskazującymi na to, że dziewczyna chce abyś ją pocałował, jest np. pojawiające się wypieki (bardzo dobrze widoczne u blondynek), pozwolenie na dotykanie brzucha, szyi oraz twarzy, a także gdy dziewczyna patrzy Ci w oczy, przeskakując swoim wzrokiem z Twojego jednego oka na drugie. Te sygnały są niemal 100% wyznacznikiem aby dziewczynę pocałować.

Do pocałunku należy dążyć w miarę szybko, czyli już na pierwszym waszym spotkaniu. Gdy zastosujesz się do zaleceń jakie Ci tutaj przedstawiłem to na pewno Ci się to uda. Jeśli dziewczyna Ci powie, że nie powinniście się jeszcze całować, odpowiedź jej, że ma rację po czym ją pocałuj. Gdy decydujesz się na pocałunek po prostu to zrób, każde zawahanie wpływa na Twoją nie korzyść. Więc do dzieła!

Zapraszamy również na naszą stronę po więcej wiedzy: www.udanerelacje.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1010
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1079
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 755
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 736
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1887
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 545
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 892
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 670
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lepiej nie robić wogóle .... bo to tylko feromony, gdy coś szeleści pod nią ... liście?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska