Login lub e-mail Hasło   

Dziewczyno dlaczego nie masz chłopaka?

Do napisania tego materiału skłoniła mnie rozmowa z jedną z moich koleżanek, która to stwierdziła, że jest mało atrakcyjna i dlatego nie może znaleźć chłopaka.
Wyświetlenia: 451 Zamieszczono 15/06/2016

Do napisania tego materiału skłoniła mnie rozmowa z jedną z moich koleżanek, która to stwierdziła, że jest mało atrakcyjna i dlatego nie może znaleźć chłopaka. Takie myślenie oczywiście nie jest odosobnione, wiele kobiet uważa podobnie, że czegoś im brakuje, chciałyby być ładniejsze, bardziej pewne siebie itd. Czy Ty również myślisz podobnie o sobie? Jeśli tak, to jest to prawdą. Wszystko w co wierzysz staje się dla Ciebie prawdą, jeśli myślisz, że jesteś mało atrakcyjną kobietą, to zaczynasz się zachowywać jak mało atrakcyjna kobieta. Jeśli jesteś przekonana o tym, że nie zasługujesz na wartościowego mężczyznę, to nigdy takiego nie znajdziesz. Czy da się to zmienić?

W USA jest bardzo wiele atrakcyjnych kobiet, ale czy wiesz dlaczego? Uroda tych kobiet jest na takim samy poziomie jak w Polsce (lub według mojej subiektywnej opinii w Polsce są ładniejsze kobiety). Sekret atrakcyjności kobiet z USA polega na tym, że one są przekonane o swojej atrakcyjności i zachowują się jak atrakcyjne kobiety! Chcesz stać się atrakcyjna? To uwierz w to, że taka jesteś. Chcesz poznać wartościowego mężczyznę? To uwierz, że na takiego zasługujesz, mało tego, taki mężczyzna Ci się należy!

Weź teraz kartkę i długopis i wypisz wszystkie swoje przekonania odnośnie tego co myślisz:
1. o samej sobie,
2. o tym jak odbierają Cię mężczyźni,
3. w jaki sposób należy się ubierać i zachowywać.

Następnie zastanów się i zapisz w takiej samej formie to jak różniłoby się myślenie najatrakcyjniejszej kobiety na te same tematy. Gdy już masz te różnice, nie pozostaje nic innego jak wszystkie swoje negatywne przekonania, zastąpić tymi pozytywnym i zacząć się zachowywać jak najatrakcyjniejsza kobieta na świecie!

Cała magia polega na tym, że jeśli jesteś o czymś przekonana, to takie przekonanie staje się prawdziwe. Co jeśli Twoja koleżanka lub spotkany chłopak powiedzą coś podkopującego Twoją atrakcyjność? Nic, bo nie ważne co mówią ludzie z zewnątrz, Twoja opinia o samej sobie ma być dla Ciebie najważniejsza. Weźmy np banknot 200zł i gdy ktoś powie „wiesz co ten banknot przez te plamy jest wart nie 200zł a 10zł” to uwierzysz mu w to? Bądź jak ten banknot 200zł nie ważne co ktoś o Tobie powie, bo Ty znasz swoją wartość i żadne słowo, nawet najbardziej negatywne tego nie zmieni!

Gdy będziesz już postrzegać się jak atrakcyjną kobietę i zachowywać się tak to zauważysz, że inni ludzie też tak zaczną Cię odbierać. Gdy jesteś czegoś pewna, o czymś całkowicie przekonana, to nie szukasz już potwierdzenia takiego stanu rzeczy.

Zapraszamy również na naszą stronę po więcej wiedzy: www.udanerelacje.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 958
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1108
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1009
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1846
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 547
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 991
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 638
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 505
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ale bzdury piszesz. Najważniejsze to być sobą. Przykład amerykański to strzał kulą w płot, bo nie napisałaś że 70% związków się rozpada. Czy naprawdę myślisz że gdy mężczyźni szukają matki dla swoich dzieci to zwracają uwagę na urodę i pewność siebie? Co innego gdy szuka się dziewczyny na raz albo na jakiś czas ... dopóki nie trafi się coś lepszego.

@roszpunek: Przyjmuję do wiadomości Twoje uwagi i dodam tylko, że to co ja myślę jest bez znaczenia, ważne jest to co działa naprawdę. Wszystko co opisuję jest poparte psychologią i oraz niezliczonymi wynikami praktycznymi. O samej skuteczności tej wiedzy w praktyce mogą również zaświadczyć moi klienci i klientki. Każdy jednak ma prawo do swojej subiektywnej oceny.
Przykład kobiet z USA jes ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska