Login lub e-mail Hasło   

Kim musisz się stać by podobać się dziewczyną

Często spotykanym twierdzeniem jest to, że trzeba udawać kogoś innego niż się jest w rzeczywistości, by poznawać fajne kobiety.
Wyświetlenia: 344 Zamieszczono 18/06/2016

Kilka na szybko zmyślonych historyjek?
Często spotykanym twierdzeniem jest to, że trzeba udawać kogoś innego niż się jest w rzeczywistości, by poznawać fajne kobiety. Wielu facetów widząc atrakcyjną dziewczynę myśli, że zaimponuje jej zachowując się w sposób zupełnie nienaturalny dla siebie, opowiadając zmyślone historie i obiecując złote góry. Efekt? Brak wyników w relacjach z kobietami lub szybko rozpadające się związki.

Pokaż prawdziwego siebie!
Jeśli chcesz odnosić sukcesy w kontaktach z kobietami nie możesz udawać kogoś innego niż jesteś naprawdę. Co będzie jeśli zdobędziesz dziewczynę i zbudujesz z nią związek na kłamstwie? Każde poważne kłamstwo się wyda, więc zastanów się jak ona to odbierze i jak się wówczas poczuje. Musisz być tego świadom, że poznając kobietę masz jej pokazać prawdziwego siebie i albo się jej taki spodobasz, albo nie. Na świecie jest mnóstwo kobiet, gdy od jakiejś dostajesz odmowę to dobrze, bo świadczy to o tym, że do siebie po prostu nie pasujecie. Druga sprawa jest taka, że to nie tylko kobieta wybiera, Ty również masz wybór i jak kobieta Ci nie odpowiada, to nie musisz z nią być. Tylko desperat trzyma się kurczowo kobiety, która go zupełnie nie szanuje, nie liczy się z nim i ciągle czegoś wymaga, nie dając od siebie nic w zamian.

Zaakceptuj swoje życie takim jakie ono jest.
Mężczyzna mający wysokie poczucie własnej wartości nie buduje swojego wizerunku na kłamstwie, bez względu na to jak wygląda jego życie, tylko akceptuje je. Wiele długich związków się rozpada przez to, że kobieta po pewnym czasie stwierdza, że jej chłopak się bardzo zmienił. Jednak on się nie zmienił, tylko uznał, że zdobył tę kobietę już na stałe i wrócił do swojego prawdziwego zachowania, którego ona wcześniej nie znała. Często ma również miejsce taka sytuacja, że facet poznaje kobietę i porzuca dla niej wszystko co kiedyś było dla niego ważne. Rezygnuje ze swoich pasji, przyjemności, innych spotkań towarzyskich i całą swoją uwagę i czas poświęca tej kobiecie. Następnie jeśli stworzą związek, to on np. chce wyjść z kolegami na piwo, jechać ma mecz itd. Gdy kobieta tego nie akceptuje, to tworzą się nieporozumienia, facet obwinia kobietę, że ona się z nim w ogóle nie liczy. Jednak jeśli tworząc związek poświęciłeś cały swój czas i zrezygnowałeś z wszystkiego dla kobiety, to nauczyłeś ją do tego, że tak się zachowujesz, więc nie dziw się teraz, że ona teraz nie akceptuje Twojego sposób spędzania czasu.

Podsumowując:
Poznając kobietę pokaż jej prawdziwego siebie. Masz jakieś pasje, lubisz spędzać tak, a nie inaczej wolny czas, to rób to dalej. Niech kobieta widzi, że masz swoje życie i jeśli chce stworzyć związek z Tobą, to musi Cię takiego zaakceptować. Jeśli nie chce, to spoko, znaczy, że nie była kobietą dla Ciebie i nie byłbyś z nią szczęśliwy.
Jeśli natomiast poznajesz kobietę i opowiadasz jej ciekawe historie ze swojego życia, to niech one będą prawdziwe, znajdź sobie jakąś pasje, realizuj się w czymś, szukaj swojej drogi życiowej i dzięki temu automatycznie staniesz się bardzo ciekawy dla wielu kobiet. Otwarcie też przyznawaj się do tego, że czegoś nie potrafisz robić, to żaden wstyd, wówczas nikt niczego nie może Ci zarzucić. Naucz się opowiadać ciekawie o swoim życiu, opierając się na prawdziwych wydarzeniach i tym co lubisz. Na świecie żyje mnóstwo kobiet, a Ty nie każdej musisz zaimponować!

Zapraszamy również na naszą stronę po więcej wiedzy: www.udanerelacje.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 718
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1354
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1606
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 928
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1316
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1546
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1322
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 724
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 403
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1107
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 913
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1207
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska