Login lub e-mail Hasło   

Jak myć myjką wysokociśnieniową?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.zielonyogrodek.pl/jak-myc-myj(...)ieniowa
Idealnym sprzętem służącym utrzymaniu czystości wokół domu, są skuteczne, proste w obsłudze, a przy tym przyjazne środowisku urządzenia wysokociśnieniowe.
Wyświetlenia: 323 Zamieszczono 22/06/2016

Myjki wysokociśnieniowe to najskuteczniejsze narzędzia do usuwania zalegającego wokół domu brudu. Można je wykorzystać do mycia różnego rodzaju zabrudzeń i prac porządkowych. Idealnie nadają się do okazjonalnego czyszczenia małych powierzchni: narzędzi, mebli ogrodowych, rusztu, grilla, roweru, bramy garażowej oraz do dużych powierzchni: samochodów osobowych, elewacji domu, podjazdu czy ogrodzenia.

Jak umyć o grill?

Czyścić wysokim ciśnieniem wody wzmocnionym odpowiednim środkiem czyszczącym (polecany uniwersalny środek czyszczący Kärcher RM 555). To pozwoli usunąć plamy z oleju i tłuszczu z grilla ogrodowego. Duże grille kamienne należy czyścić z zastosowaniem środka do czyszczenia fasad i kamienia (do stosowania ręcznego lub z urządzeniami wysokociśnieniowymi), który przeznaczony jest do usuwania uporczywych zabrudzeń takich jak olej, tłuszcz, sadza, pył czy zabrudzenia emisyjne z wszelkich powierzchni kamiennych. A potem niezbędna konserwacja! Środek do pielęgnacji kamienia i elewacji Kärcher (do stosowania ręcznego) to bardzo skuteczny środek impregnujący, który zapewnia wielomiesięczną ochronę powierzchni kamiennych przed zabrudzeniami i wpływem środowiska, a także znacznie ułatwia czyszczenie.

Jak umyć taras czy ogrodzenie?

Do czyszczenia większych powierzchni (podjazdów, tarasów, elewacji czy ogrodzenia) warto zastosować przystawki do powierzchni płaskich T-Racer. Urządzenia te podczas pracy lekko unoszą się nad powierzchnię. Dwie dysze wprawiane w ruch obrotowy gwarantują nawet kilkakrotne zwiększenie wydajności powierzchniowej i wyjątkowo skuteczne usuwanie brudu. Obudowa zapobiega rozbryzgom wody podczas czyszczenia. Kärcher oferuje kilka modeli T-Racer o zróżnicowanym kształcie głowicy czyszczącej.

Jak myć myjką wysokociśnieniową?

Jak usunąć mech z chodników?

Najskuteczniej dyszą rotacyjną, kierując strumień wody pionowo z odległości 20-30 cm od podłoża. Powierzchnię czyścić pasami na zakładki.

Jak umyć samochód?

Spryskać karoserię aktywną pianą Kärcher nanosząc ją od dołu aż po dach, aby roztwór jak najdłużej działał na powierzchnię. Następnie spłukać auto płaskim strumieniem wysokociśnieniowym, zachowując bezpieczny dla lakieru dystans od dyszy 20-30 cm.

Jak umyć kosiarkę?

Po uprzednim zapoznaniu się ze wskazaniami producenta! Silnym strumieniem wody o kącie 25°, aby usunąć resztki trawy przylegające do noża i korpusu. Strumień kierować pod niewielkim kątem z odległości około 20-30 cm. Dzięki temu, woda spływa z boku nie pryskając na wszystkie strony.

Jak umyć kosz na śmieci?

Z użyciem środka czyszczącego. Praca w trybie niskiego ciśnienia wody pozwoli urządzeniu na zassanie środka czyszczącego, a następnie naniesienie roztworu na ścianki pojemnika. Do spłukania należy zastosować strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Warto wyposażyć urządzenie w lancę do mycia podwozi, która skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak: błoto, glina czy osad z soli.

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60514
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64863
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23186
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23282
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26591
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 19615
26
komentarze: 20 | wyświetlenia: 15996
23
komentarze: 18 | wyświetlenia: 38257
21
komentarze: 9 | wyświetlenia: 33919
21
komentarze: 9 | wyświetlenia: 12441
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2273
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 13766
17
komentarze: 40 | wyświetlenia: 5073
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 14631
 
Autor
Dodał do zasobów: Czajkowski
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska