Login lub e-mail Hasło   

Kiedy Polska i Polacy odzyskają wolność?

Kiedy Polska i Polacy odzyskają wolność? Dopiero co z szafy wypadł trup Wałęsy a w kolejce czekają już kolejne. Dla wielu nieświadomych przeszłości TW Bolka , TW Alka , TW Osk...
Wyświetlenia: 604 Zamieszczono 23/06/2016
GZ Modyfikacja 509px-Herb_Polski

Kiedy Polska i Polacy odzyskają wolność?

Dopiero co z szafy wypadł trup Wałęsy a w kolejce czekają już kolejne. Dla wielu nieświadomych przeszłości TW Bolka, TW Alka, TW Oskara czy Litwina, to co dzieje jest jakimiś czystkami.Urabiani latami przez propagandę nie są w stanie tego ogarnąć. Dla nie licznych, zorientowanych co do zakłamania i agenturalnej przeszłości polskich “elyt  politycznych”  to co obecnie się dzieje po ujawnieniu materiałów z tz. szafy Kiszczaka zdaje się być oznaką zmiany na lepsze, w końcu my Polacy z oficjalnych źródeł poznajemy prawdę. I jest to kolejny dowód na to, że PIS to polska prawicowa nadzieja na zmiany na lepsze. I ja w pierwszej chwili myślałem podobnie. tzn. PIS nas uratuje. Niestety albo “stety” po wygłoszeniu takiej tezy publicznie (na FB) moi nowi znajomi podnieśli larum. Niektórzy uważają podobnie jak, inni jednym tchem wymieniali zasługi PIS-u jako jedynej prawdziwej katolickiej i patriotycznej partii w parlamencie. Była też mała grupa, która co tu ukrywać używając dość silnych argumentów zbiła mnie z tropu. W ich wypowiedział i komentarzach pojawiło się pełno wątpliwości co do polityki PIS-u. Najwięcej zarzutów dotyczyło uległości PIS-u wobec Żydów, korzeni żydowskich niektórych polityków PIS-u. Ich polityki wobec Żydów i deklaracji. Jak by było tego mało wspieramy odraczający się na Ukrainie nacjonalizm, który jawnie występuje pod sztandarem UPA – zbrodniarzy odpowiedzialnych za wymordowanie bestialsko kilkudziesięciu tysięcy Polaków na wschodnich rubieżach przedwojennej Polski. Do tego dochodzą informację jako by odrodzenie Ukrainy odbywało się rękoma i za pieniądze Żydów z Izraela (Poroszenko dziękuje Żydom).
Co zatem sądzić o tym wszystkim?
Kiedyś już nas Polaków oszukano, wmawiając nam…
https://www.youtube.com/watch?v=lgAiAKNfryg

Nieliczni jak żołnierze wykleci dalej prowadzili swoją walkę z komuną. Większość natomiast dała się oszukać – w końcu mieli demokrację, wolność i kapitalizm o którym marzyli. Bez większego namysłu każdy rzucił się na zakładaniu własnego BIZNESU (nowe modne słowo) i zarabianiu. Tylko nieliczni dostrzegli, że z tą demokracją z komunistami po make-upie przy władzy coś jest nie tak. Ostatnią szansą była próba dekomunizacji i uchwalenie ustawy lustracyjnej przez rząd Jana Olszewskiego. W dn. 4 czerwca 1992 roku o godz. 10:00 Antoni Macierewicz ówczesny minister spraw wewnętrznych dostarczył  Konwentowi Seniorów Sejmu RP listę nazwisk 64 członków rządu, posłów i senatorów za ewidencjonowanych przez UB/SB jako ich tajni współpracownicy. Jeszcze tego samego wieczoru tj. z nocy z 4 n 5 czerwca Polska dzięki taki osobom jak: Wałęsa, Pawlak, Mazowiecki czy Tusk zawróciła z jedynej słusznej drogi jaką powinna kroczyć.

Więcej o tej pamiętnej nocy w tym o to filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=hu1a3xT9db0

i jego wymowny fragment z wszystkimi czarnymi charakterami przy jednym stole:

https://www.youtube.com/watch?v=yJrOt3wPcxE


Co nam tak naprawdę przyniosła transformacja ustrojowa? Tylko albo aż nadzieje na normalność. Tyle, że od samego początku tj. jeszcze od ustaleń w Magdalence WIELCY ARCHITEKCI tych przemian szykowali nam karykaturę naszej ojczyzny.

Wielu ludzi obserwowało zachodzące zmiany w mass mediach i nie rozumiało co tak naprawdę się dzieję. Wielu być może chciało by wiedzieć, ale w TV żadna gadająca głowa nie miała zamiaru ludziom tego tłumaczyć. Tylko dla czego daliśmy się wtedy oszukać? Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi. Dobry człowiek jest naiwny i bardzo często pada ofiarą zła!
Zatem nie dajmy się teraz oszukać, nie wierzmy, że to co się dzieje to już wszystko co stać się powinno abyśmy żyli w Polce naszych marzeń. 

Pamiętajmy:

„Wolność nie jest nam dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo”

 

Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że spiszę swoje oczekiwania odnośnie tego co i jak w Polce powinno się wydarzyć/zmienić aby móc zacząć mówić, że my Polacy i Polska odzyskaliśmy WOLNOŚĆ !!! Ułożyłem to w formie listy:

 1. Wszyscy politycy i działacze komunistyczni byli by oskarżeni za przestępstwa. Potomkowie zbrodniarzy i urzędników PRL stracili by emerytury.
 2. Mit Lecha co sam obalił komunizm został by kompletnie obalony,
 3. Zdrajcy tacy jak Kiszczak Jaruzelski, Kuroń, Mazowiecki, Geremek, Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński i Bronek zostaną nazwami po imieniu – ZDRAJCY,
 4. Wszyscy wyżej wymienieni powinni zostać pozbawieni obywatelstwa polskiego,
 5. Bolkowi odebrać należy Nobla,
 6. W Polsce przestaną być obrażani Katolicy i Patrioci,
 7. Odzyskamy władzę nad pieniędzmi, szkolnictwem, obroną narodowa i kościołem Katolickim,
 8. Główni inicjatorzy zabójstw ks. Popiełuszki i innych duchownych zostaną ujawnieni,
 9. Upomnimy się o nasze złoto zagrabione przez aliantów. To Polacy za nich ginęli. Czas za to zapłacić,
 10. Upomnieć należy się o prawdę o Holokałście Polaków przez Ukrainców na Wołyniu i mordowanych Polakach na Całych Kresy. Obecnie natomiast bronić Kresowian na terenach Litwy, Ukrainy, Białorusi,
 11. No i na miłość boską Żydom należy powiedzieć “STOP idiotycznym bezpodstawnym żądaniom majątkowym
 12. Powtarzać i uczyć wszystkich, że obozy były niemieckie nie do cholery polskie,
 13. Wyzwolimy Polskę i Polaków z długów. Powiedzieć dość lichwie, władzy zagranicznych banków, dość z zadłużaniem przyszłych pokoleń Polaków, zadłużaniem Naszej Ojczyzny,
 14. Winnych sprzedaniu Polski skazać i powiesić. WSZYSTKICH!!!
 Każdy Polak musi odrobić tą lekcję historii i dowiedzieć się, co wydążyło się 4 czerwca 1992 roku – polecam film “Nocna zmiana”.
 
Myślicie, że to możliwe?
Proszę o komentarze
 
 
Wilk z GazetaZaborcza.pl
 
 
 
509px-Herb_Polski.svgherb-polski1919GZ Modyfikacja 509px-Herb_Polski
 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1481
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1632
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1060
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1009
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 891
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 814
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 604
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 947
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 800
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 818
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  marek7,  24/06/2016

Całą prawda, ale nie sądzę że kiedykolwiek tak się stanie
Niemniej dobry i mądry tekst

@marek7:
CYT.: "Niemniej dobry i mądry tekst"
Tekst jest durny - o ile tak o tekście można się wyrazić. Jego poziom w warstwie merytorycznej jest taki sam jak w sferze ortograficznej i stylistycznej. A może "dobrą zmianę wprowadzić także i w tych dziedzinach? W końcu wymogi poprawnego pisania wprowadziły jakieś "inteligęty". Ale "suweren" wszystko zmieni - nikt nie będzie "suwerenowi ...  wyświetl więcej

@Janusz Dąbrowski: Jednak nie jestem pewien, czy "element suwerenny" zrozumie...
.....
Nie rozume, i dlatego tak pisze jak pisze.
Jest takie "wychowacze" przyslowie "madry glupiemu ustepuje"
Ale ktos dodal ....i dlatego ten swiat tak wyglada !!!
Glupcy, spryciarze, hochsztaplerzy, oszusci, udawacze pchaja sie do wladzy...i dlatego tak jest.

@zakrawarski:
Sądzę, że masz rację.
CYT.: "Jest takie "wychowawcze" przysłowie "mądry głupiemu ustępuje". Ale ktoś dodał ....i dlatego ten świat tak wygląda !!!"
ZGODA! :) Zresztą ja sam zaczynam się radykalizować - na podobieństwo "sÓwerennych". Dość głÓpocie! Powiesić wszystkich głÓpców-gołodÓpców!!! :))

  Hamilton,  27/06/2016

@Janusz Dąbrowski: gdyby głupota potrafiła latać, Lipski mijałby właśnie Plutona.

  Hamilton,  24/06/2016

Lipski, zamiast copy copy jedź do Izraela, zrób szpagat i wstań bez pomocy Żydów. Swistak zrobi z cie też bohaterskiego żołnierza wyklętego.

Uważam, że w Polsce ciągle przecenia się czynniki polityczne jako źródło obecnej sytuacji, a niewiele mówi się o błędach popełnionych na polu gospodarczym. W latach 90-tych polscy politycy mieli zerowe pojęcie o gospodarce (niestety wciąż mają zerowe pojęcie o ekonomii, a potrafią jedynie zwalczać politycznych przeciwników), a plan naprawy polskiej gospodarki sporządził niejaki Jeffrey Sachs. A ja ...  wyświetl więcej

  Kitek,  24/06/2016

@pasjonatpl:
„Wiem, to moja własna opinia nie poparta konkretnymi dowodami, ale jakoś jeszcze nikt nie podał mi kokretnych kontrargumentów.” Błąd w myśleniu. Wielu ludzi sądzi w ten sposób. Gdyby za E. Gierka ludzie w Polsce pracowali tak jak na Zachodzie, to mieliby lepiej niż za zachodnią granicą. Niestety właśnie nieroby, kundlarze, złodzieje, oszuści i prymitywy m.in. tacy jak Walesa do ...  wyświetl więcej

@Kitek:
Kapitalizm wcale nie jest złym systemem, ale pod warunkiem, że podlega ograniczeniom. W kwestii małych przedsiębiorstw i jednoosobowej działalności gospodarczej powinna obowiązywać niemal pełna wolność gospodarcza. Oczywiście można to rozwiązać na sposób europejski albo amerykański. Europejski polega na dość ścisłych kontrolach jakości produktu i niskich odszkodowaniach od producent ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24/06/2016

@Kitek: górnicy pracowali nawet w niedziele, a węgla jak nie było tak nie było. To była wna żydomasonów. Przypomiasz mi wielką gwiazdę prlu tow. Albina Siwaka.

  Kitek,  25/06/2016

@Hamilton Starszy: Szkoda, że nie wiesz kto to był Lenin, kim byli jego najbliżsi współpracownicy, kto ich finansował, kim byli współpracownicy Stalina, pracownicy NKWD i UB. Zapytaj serpico, on podobno się teraz przeprowadza i nie ma czasu, bo ma dużo książek – kryminałów i z nich wie o wszystkim. Na pewno wie, kto stał za Wielką Rewolucją i takimi podobnymi zdarzeniami i dlaczego górnik za darmo kopał węgiel, którego i tak nie było.

  Hamilton,  25/06/2016

@Kitek: był taki wyścigowy robol. Nazywał się Pstrowski. Robił za 10 za kawałek złomu w klapie. Więcej idiotów komuniści nie znaleźli. Powinieneś Kitek założyć stowarzyszenie na rzecz przywrócenia godności robotników. Po 10 latach nienagannej pracy talon na rolkę papieru do dupy, po 20 talon na 10 deko kawy, po 30 - talon na żelazko albo prodiż, a po 40 - supertalon na syrenkę, pod warunkiem oczyw ...  wyświetl więcej

  Kitek,  25/06/2016

@Hamilton Starszy: Ty nie odwracaj kota ogonem, tylko powiedz otwarcie KTO BYŁ TWÓRCĄ TEGO SYSTEMU?

  Kitek,  25/06/2016

@_serpico_: Ja myślałem, że te kryminały zabierzesz ze sobą. I w takim przypadku nie dziwi mnie, że zajmujesz się żydowskimi dowcipami. Szkoda, że niczym poważniejszym. Ja nie mam na to czasu.

  Hamilton,  25/06/2016

@Kitek: wychodzi na to, że ludzie o twojej mentalności.

@Kitek: .żydomasoneria pociąga za sznurki. O 6 pociągną za sznurek i Kitek robi siusiu, o 7 pociągną i Kitek robi kupkę, o 8 jak pociągną to Kitek się budzi, wstaje i opisuje winy żydomasonów.

zdumiewającym jest fakt, że aż taki dialog tutaj się wywiązał ...
lipskiego w ten czas wielokrotny orgazm do krzesła przywiązał
a gdy ilość polubieni ów człowiek - marek "ksero" lipski - dojrzał
wnet kolejny mONdry tekścić na eiobę pośpiesznie powklejał:
http://eiba.pl/16toDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska