Login lub e-mail Hasło   

Blog Nacjonalistki

CZĘSTO MNIE PYTACIE DLACZEGO TO ROBIĘ... JAKI MAM W TYM CEL... I W ZWIĄZKU Z TYM POSTANOWIŁAM NAPISAĆ NA TEN TEMAT KILKA SŁÓ W WYJAŚNIENIA :) Chcę dać ludziom (przede wsz...
Wyświetlenia: 737 Zamieszczono 23/06/2016
 CZĘSTO MNIE PYTACIE DLACZEGO TO ROBIĘ... JAKI MAM W TYM CEL... I W ZWIĄZKU Z TYM POSTANOWIŁAM NAPISAĆ NA TEN TEMAT KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA :)

Chcę dać ludziom (przede wszystkim młodym ale nie tylko oczywiście) alternatywę dla całokształtu tego co serwują im na co dzień zależne, mainstreamowe media. Pokazać na swoim przykładzie, że istnieje inna droga. Podsuwać propozycje akcji jakie narodowcy/patrioci powinni przeprowadzać (oprócz kwestii, które są chyba oczywiste czyli np. udziału w uroczystościach/ obchodach, marszach, wykładach itd. promuję u siebie również takie inicjatywy, które każdy może SAM zorganizować na własną rękę np. sprzątania miejsc pamięci, organizację wystaw/prelekcji historycznych w okolicznych szkołach, spotkania/wywiady z Kombatantami, organizację zbiórek darów dla potrzebujących itd.). Chcę zarażać miłością do swojej Ojczyzny. Starać się o ukazanie faktu, że żyjemy w kraju o pięknej historii i tradycji oraz unikatowej kulturze oraz dorobku historycznych krain go współtworzących (z czego tak naprawdę wcale niemała grupa ludzi nie zdaje sobie sprawy i wielu pięknych rzeczy nie dostrzega). Przekazywać ważne informacje i ciekawostki. Udowadniać jak wielu rzeczy wciąż na temat Polski nie wiemy oraz że ich ciągłe odkrywanie może być wspaniałą przygodą, która powinna potrwać przez całe nasze życie. Zaszczepić również przedstawicielkom mojej płci zainteresowanie tym wszystkim - żeby wiedziały, że kobieta też może! :)
Tradycje kulinarne, folklor, stroje ludowe - to według mnie bardzo fajne tematy pod kątem tradycji i elementów składowych polskości.
Chciałabym żebyście zaglądając tu mogli poczuć powiew świeżości, normalności, optymizmu - dołujących tematów i mało pocieszających nowinek macie wystarczająco dużo na innych stronkach. Ten Blog ma za zadanie krzewić patriotyzm i zarażać Was pięknem słowa POLSKOŚĆ :)

Dodam również, że działam niezależnie więc do żadnej organizacji nikogo tutaj nie zamierzam werbować ;) To Wasz wybór! :)

p.s. NACJONALIZM TO NIE SZOWINIZM! :)

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1481
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1632
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1060
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1009
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 891
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 814
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 604
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 947
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 800
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 818
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska