Login lub e-mail Hasło   

Pilny komunikat Redaktora Naczelnego "GAZETY WYBORCZEJ"

The End of Europe as we know it.
Wyświetlenia: 722 Zamieszczono 15/07/2016

 

Tyle się dzieje w 2016 r.!

Chcesz wiedzieć więcej?
Brexit, przyszłość Unii, wybory w USA, polska polityka.
Sami chcielibyśmy już wiedzieć, co będzie dalej...
Już w samych tytułach artykułów dajemy Ci nie tylko fakty, ale też ich  w y t ł u m a c z e n i e.

ZA ZALEDWIE 10 ZŁOTYCH NA MIESIĄC.
Zapowiada się ciekawie!

JUŻ CZYTAM "GAZETĘ WYBORCZĄ".

.

 

                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                            W obliczu groźby rozpadu Unii Europejskiej, zwycięstwa Republikanów w USA, przęjecia władzy w kraju przez totalitarną PiS-owską dyktaturę oraz imperialnej polityki Obwodu Kaliningradzkiego wobec Polski Redakcja GW ostrzega, że pociągnie za konsekwencje osoby publikujące artykuły i komentarze opisujące obecną politykę PiS-u, sytuację w Rosji i post-BRITexit'owe realia w Wielkiej Brytanii w sposób pozytywny.

Podobnie jak w przypadku Putinowskiej Rosji, Orbanowskich Węgier, Łukaszenkowskiej Białorusi i PiS-owskiej dyktatury w Polsce, Państwa Islamskiego, komunistycznej monarchii dziedzicznej w Korei Północnej, rządów Asada w Syrii - kandydata Partii Republikańskiej Donalda Trumpa i nowy reżim Theresy May (i Borisa Johnson'a) należy opatrywać WYŁĄCZNIE  NEGATYWNYMI, SARKASTYCZNYMI OPINIAMI.

Dla przykładu neutralne informacje:  "Boris Johnson zostaje mianowany nowym szefem brytyjskiej dyplomacji"  i  "Turcja przeprasza Rosję za zestrzelenie samolotu SU-34"  należy sparafrazować w sposób następujący: "Boris Johnson - błazen i rasista będzie kierować dyplomacją atomowego mocarstwa" - Bartosz T. Wieliński  i  "Moskwa skwapliwie chwyciła rękę, którą wyciągnęła do niej Ankara." (Wacław Radziwinowicz)

Nakaz nie obejmuje struktur UE, NATO, Kościoła Katolickiego oraz takich państw jak Watykan, USA, Niemcy, Francja, Izrael, komunistyczne Chiny i Turcja (do odwołania - czekamy na oficjalne stanowisko Waszyngtonu), postsowieckie kraje Nadbałtyckie i - rzecz jasna - Ukraina. Negatywne, pesymistyczne czy nawet sprzeczne z doktryną medialna Gazety Wyborczej NEWSY ze źródeł niezależnych prosimy prezentować/komentować w możliwie jak najlepszym świetle z obowiązkowym zastosowaniem kwiecistych eufemizmów.

(Przykład: "afera korupcyjna w Watykanie" - "finansowy rozgardiasz w Stolicy Apostolskiej" - Tomasz Bielecki)

Polityków obecnego autorytarnego reżimu rządzącego w Polsce należy posądzać o bolszewizm i putinizm a związany z nim kler o ateizm.

Rosji należy przypisywać winy za wszelkie kryzysy i tragedie w Polsce i na świecie łącznie z obarczaniem Putina odpowiedzialnością za zwycięstwo PiS w ostatnich wyborach, masową emigrację Polaków, niski przyrost naturalny, masowe aborcje i rozwody, narkomanię i alkoholizm, bezrobocie i wzrost przestępczości, katastrofy i klęski żywiołowe, globalne ocieplenie, wyścig zbrojeń, destabilizację w krajach muzułmańskich, Britexit, falę uchodźców zalewających Europę, islamistyczny terroryzm, starcia na tle rasowym w USA, "Rzeź Wołyńską", agresja ługańsko-donieckich hutników i górników na Kijów, zabójstwa dziennikarzy i prawników na Ukrainie i... pucz wojskowy/turecką wiosnę godności (czekamy na oficjalne stanowisko Waszyngtonu).  " (Pucz) to początek wspólnego z Putinem geopolitycznego projektu?" - Bartosz T. Wieliński

Naszym obowiązkiem patriotyczno-dziennikarskim jest przypominanie młodym pokoleniom Polaków o głównych postulatach zrywów społecznych z 1956,1968,1970,1976,1980: obalenie ZSRR i socjalizmu, wejście do NATO i Zjednoczonej Europy oraz walka z homofobią, seksizmem i... antysemityzmem.

W ramach naszej polityki historycznej będziemy podkreślać analogie między Generalną Gubernią (Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete) z lat 1939-1945 a Polską Ludową (od 1952 tzw. Polska Rzeczpospolita Ludowa) z lat 1945-1989 i utożsamiać ludobójstwo faszystowskich okupantów nad Polakami ze zbrodniami dokonanymi przez czerwonoarmistów.

TAJNY DODATEK DO PROTOKOŁU O ZASADACH DOBORU MATERIAŁÓW FOTOGRAFICZNYCH

Od 26 października 2015 wprowadziłem w "Gazecie Wyborczej" obowiązek zamieszczania moich fotografii, na których przyjmuję tzw. pozę stańczykową: lekko podpierając głowę, w głębokim zamyśleniu ze wzrokiem utkwionym w niepewną przyszłość wyrażającym niepokój i troskę o dobro Polski, świata i... koncernu Agora. Obowiązkowo bez uśmiechu. (Redaktor Naczelny)

Papież Franciszek na zamieszczanych w GW fotografiach musi się uśmiechać (najlepiej) w otoczeniu tłumów młodzieży.

Fotografie Prezesa Kaczyńskiego, Putina i jego satrapów a nawet Donalda Trumpa powinny przedstawiać ich w pozach karykaturalnych, groteskowych i mających niedwuznacznie sugerować zaburzenia psychiczne i nieuleczalne kompleksy niższości.

Fotografie Prezydenta Obamy, przyszłej Pani Prezydent Hillary Clinton, Kanclerz Merkel, Prezydenta Wałęsy, Pana Tuska powinny emanować empatią, spokojem, opanowaniem, światową kulturą i erudycją, szczerością, siłą i pewnością siebie...

W komentarzach pod zdjęciami przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Franciszka Tuska należy podkreślać jego wkład w europejską wielokulturowość jego rozważną, dalekowzroczną politykę imigracyjną i związane z nią harmonię społeczną, bezpieczeństwo i dobrobyt, spójność i jakościowe wzmocnienie UE.  Należy przemilczać skutki porzucenia UE przez brytyjskich lwów za jego wyjątkowo udanej prezydentury i entuzjastycznie podkreślać perspektywę wejścia doń Bałkańskich tygrysów ekonomicznych niezbędnych dla dalszego postępu gospodarczo-cywilizacyjnego Zjednoczonej Europy: Czarnogóry, "Kosowskiej Republiki Ludowej" a po nich Serbii, Bośni i Hercegowiny, Mołdawii... oraz demokratycznej, zlaicyzowanej i sojuszniczej nam Turcji.

Prezydent Poroszenko musi być przedstawiany w pozach klęczaco-prosząco-błagajacych o przebaczenie i pomoc... finansową. Należy na każdym kroku podkreślać jego skruchę, skromność, cierpiętnictwo... i tradycyjną miłość i poszanowanie (zwłaszcza Zachodnich) Ukraińców do wszystkiego co polskie. Wskazujmy na braterstwo broni Armii Krajowej/Żołnierzy Wyklętych i UPA/OUN we wspólnej walce z hitlerowską i komunistyczną tyranią. Popierajmy odważne proeuropejskie reformy rządu Ukrainy złożonego z oligarchów/byłych komsomolców, wybitnych bokserów i przedstawicieli amerykańsko-gruzińsko-litewskiej desantowej legii cudzoziemskiej.

Wszelkie przypadki łamania powyższego zarządzenia należy uprzejmie donosić do uszu naszych zawsze czujnych tajnych współpracowników, członków forumowego Zespołu ds. Przeciwdziałania podważaniu obowiązujacych doktryn medialnych i jedynie słusznych, świętych prawd narodowych... i tych objawionych również...

Podobne artykuły


34
komentarze: 29 | wyświetlenia: 19509
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3951
31
komentarze: 54 | wyświetlenia: 7451
29
komentarze: 116 | wyświetlenia: 2259
23
komentarze: 82 | wyświetlenia: 2853
24
komentarze: 41 | wyświetlenia: 5025
19
komentarze: 76 | wyświetlenia: 1981
19
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1769
18
komentarze: 34 | wyświetlenia: 1968
73
komentarze: 38 | wyświetlenia: 181011
47
komentarze: 96 | wyświetlenia: 38390
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  seta1212,  15/07/2016

Ironia godna mistrzowskiego pióra ! Może zbyt ostra dla większości, bo boja się bąknąć na "tak" albo na "nie" ;))

  Kitek,  15/07/2016

@_serpico_: „...Contrarian jest ruskim trollem i to takim włochatym,” – myślisz może, że tak jak ty też ma małpie DNA?

@seta1212:
Dzieki za ten komplement, Januszu... zdecydowanie na wyrost...
Ludzie stronia od tematyki politycznej nawet tej pisanej z przymruzeniem oka...
Zauwazam pewna postawe wyczekiwania zarowno na Eiobie jak i w polskich mediach... wydaje mi sie, ze Europa (w a wiec i Polska) jest na progu duzych zmian... oby nie gwaltownych...
Ktos obliczyl, ze swoim rozmiarem i st ...  wyświetl więcej

znakomicie napisane!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska