Login lub e-mail Hasło   

Czy warto zainwestować w responsywne strony internetowe?

Wielu ludzi zastanawia się jaką strone www wybrać. W tym artykule dowiesz się jakie strony internetowe warto projektować i czy jest to korzystna inwestycja.
Wyświetlenia: 1.500 Zamieszczono 29/07/2016

Bardzo wielu z nas raz po raz zastanawiało się nad chęcią zainwestowania w profesjonalną witrynę internetową która przyciągnie uwagę naszych przyszłych klientów. Jednak czy na 100% w dzisiejszych czasach jest to działająca forma reklamy w internecie. Czy naprawdę powinno się korzystać z aktualnych form reklamy?

Odpowiedź na to zagadnienie jest jednak lekko ciężka. Prawdą jest że mało firm w Poznaniu posiada responsywną strone www, prawdą zarazem jest że prawie każda duża firm ma responsywną stroną. Analizując te nietrudne zestawienie prosto dojść do wniosku że jeżeli chcemy odnieść sukces w biznesie ważna jest dla nas profesjonalna responsywna strona, która nie tylko będzie naszą profesjonalną wizytówką ale i również skutecznym źródłem klientów.

Pozostaje również myślę, jak powinna wyglądać solidna strona? Kto dla nas zaprojektuje serwis www która spełni zarówno nasze  wymagania jak i widzów?

Aktualnie przede wszystkim bardzo ważna jest mobilność - oznacza to że strona strona będzie wyglądała poprawnie zarówno na komputerze, jak i na tablecie oraz smartphonie. Warto powiedzieć że wizyty na strony www z telefonów komórkowych to aktualnie 40% ruchu w sieci, a google w wynikach wyszukiwania tabletów wpierw pokazuje serwisy internetowe które są dostosowane do poprawnego wyświetlania na tych właśnie urządzeniach. Tak więc posiadając serwis www zyskujemy około 40% wejść więcej! To z całą pewnością bardzo dużo, chyba żadna korporacja nie chciała by stracić 40% klientów! Tak więc mamy już kolejną z naszych odpowiedzi: profesjonalna strona musi być przede wszystkim responsywna. Tak więc jeśli chodzi  o profesjonalne projektowanie stron www w grę wchodzą tylko i wyłącznie responsywne strony www.

Poza tym bardzo istotna jest sama oprawa graficzna serwisu www oraz estetyka jej wdrożenia. Nie bez znaczenia jest również logo naszej działalności gospodarczej który musi dobrze prezentować jej działalność. Dobrze wykonany logotyp to ważna sprawa jeżeli chodzi o marketing internetowy - ma on w skuteczny sposób pokazywać nazwę firmy oraz wszystko co powinno nam się z tą nazwą kojarzyć.

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61802
54
komentarze: 58 | wyświetlenia: 33094
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31670
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64204
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65576
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23763
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29517
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 29047
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 24195
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26654
33
komentarze: 78 | wyświetlenia: 12907
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Oczywiście, że warto. Co to za strona internetowa, która jest nie responsywna. Projektowanie stron internetowych musi uwzględniać od razu wersję RWD.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska