Login lub e-mail Hasło   

Nie będzie Moskal pluł nam w twarz!

Totalna dekacapizacja jest nieodzownym warunkim rozwoju cywilizacyjnego Naszego Narodu
Wyświetlenia: 682 Zamieszczono 05/08/2016

 

Nie wiem jak Wy Rodacy ale ja budzę się każdego ranka z myślą aby nie zrobić czegokolwiek na korzyść kacapów i Putina...

Przestałem nawet używać słowa "... mać"... W rozmowach rodzinnych i towarzyskich zastąpiłem prymitywne i zaściankowe "won" światowym i bardziej cywilizowanym "fak of"...

Codziennie z cała rodziną ustawiamy się w szeregu przed domem na po europejsku podstrzyżonym trawniku i przed krzyżem otoczonym flagami Watykanu, Polski, NATO, Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej w dni robocze (w postawie "na baczność") śpiewamy "Boże coś Polskę" i "Mazurka Dąbrowskiego"... na weekendy nucimy mruczandem "Odę do Młodości" a w święta narodowe "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród."

 
Wraz z zaufanymi sąsiadami stworzyliśmy tajne terenowe oddziały samoobrony do walki z aneksją i zielonymi ludzikami.
 
W garażu i warsztacie zakleiłem wszystkie nagie fotki żony putinowskiego pachołka Donalda Trumpa fotografiami Błogosławionej Zawsze Dziewicy Marii Matki Bożej oraz Hillary Clinton, Angeli Merkel i Beaty Szydło. 

Objąłem osobistymi sankcjami ekonomicznymi agencje towarzyskie, zatrudniające Rosjanki a nawet rosyjskojęzyczne Ukrainki.

Nie piję ruskiej wódki...

Przestałem nawet jeść pierogi ruskie... Lojalność wobec naszych sojuszników nakazuje mi konsumować obiady... sorry lunche u McDonalds'a®... Na kolacje - w znak solidarności z wielkim przyjacielem Narodu Polskiego prezydentem Poroszenko - regularnie spożywam kurczaka po kijowsku... a w dni postne barszcz ukraiński. Na deser jem czekoladki "Roshen" oraz patriotycznie gryzę jabłka, które popijam cydrem.

Na skrzyżowaniach i rondach nie daję samochodom z kacapską rejestracją pierwszeństwa... To za rozbiory, Katyń, zdewastowane piastowskie miasta Wrocław, Gdańsk, zrównaną z ziemią Warszawę, za Lwów, Wilno, Grodno, za PRL-owską okupację i Smoleńsk... 

Od kilku lat bojkotuję ruskie filmy... Wywaliłem z domowej biblioteki wszystkich ruskich literackich trolli Tołstojewskich, Puszkinów, Bułhakowych, Buninów, Lermontowów i Czechowów, Jesieninów, Majakowskich, Błoków, Achmatowych, Cwjetajewych, Mandelsztamów, Pasternaków, Szołochowych, Jewtuszenków...  Szałamowa, Sołżenicyna, Nabokowa i Mykołę Gogola na razie zostawiłem.

Gospodarstwo i cała rodzinę całkowicie zdebolszewizowałem i zdekacapowizowałem.
Spaliłem stare legitymacje partyjne i dyplomy przodownika pracy socjalistycznej należace niegdyś do ojca i dziadka. Podarłem na strzępy wszystkie PRL-owskie świadectwa szkolne, na których figurował język rosyjski.
Z pomocą znajomego (jeszcze z czasów okupacji sowieckiej) proboszcza cichaczem przeniosłem szczątki dziadka z cmentarza zasłużonych działaczy partyjnych na cmentarz katolicki w wieku 53 lat ochrzciłem się i przystąpiłem do Komunii Świętej oraz wziąłem ślub kościelny z żoną... 25 lat po ślubie cywilnym. 

Zdałem na przemiał wszystkie vinyle z Biczewską, Wysockim i Okudżawą, Prokofjewem, Czajkowskim i Musorgskim... oszczędziłem tylko Aloszę Awdjejewa... bo to nasz Rusek.

Czytając bajki siostrzeńcom zamieniłem już Złego Wilka i Babę Jagę - Putinem...

Gospodarstwo i cała rodzinę całkowicie zdebolszewizowałem i zdekacapizowałem.

Podarłem na strzępy wszystkie PRL-owskie świadectwa szkolne, na których figurował język rosyjski.

Kazałem spalić wszystkie czerwone ubrania (łącznie z majtkami)... i stare filcowe walonki dziadka. Czapki uszanki było szkoda bo w srogą zimę jak znalazł.

Wywaliłem z szopy wszystkie sierpy i młotki.

Córkom zakazałem oglądania filmów o (zd)radzieckich Czterech Pancernych i sowieckim agencie wpływu poruczniku/kapitanie Hansie Klossie...

Zmieniam natychmiast kanał sportowy gdy widzę na ekranie naszprycowanego zawodnika z dwugłowym orłem na piersi/piersiach.

O ile naszego owczarka alzackiego "Szarika" przechrzciłem na "Anakondę" o tyle dla domowego kota rasy rosyjskiej (niebieskiej) - ku rozpaczy dzieci - niewiele już mogłem zrobić.

Rodaku, co Ty i Twoja Rodzina zrobiliście aby nie podważać obowiązujących obecnie sojuszy, bezpieczeństwa Kraju, racji stanu i... nie być posądzonym o kolaborację z kacapami?

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 621
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 958
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1198
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1730
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1832
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 938
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1918
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 865
8
komentarze: 37 | wyświetlenia: 513
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 447
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 421
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 376
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 628
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 780
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104562
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  05/08/2016

„Po przeczytaniu waszych artykułów mam kompletny zamęt w głowie”. – Kompletny zamęt w głowie masz nie tylko ty. Ja jak sobie uświadomię, że Putin i Erdogan podobnie jak Breżniew z Gierkiem zrobili dwa razy niedźwiedzia i trzy razy karpia, to na twarzy dostaję wypieków i łysieję od drapania się po głowie. Po uchwaleniu przez parlament ukraiński uchwały o polskim ludobójstwie na Ukraińcach od 1919 r ...  wyświetl więcej

  Kitek,  06/08/2016

@_serpico_: Widzisz kochanieńki – ten komentarz nie jest właściwy dla artykułu, ale jest on właściwy dla danej osoby.
Już od dawien dawna zoologia zna różne ssaki między innymi konia i osła, i mimo zakazów Boga, który zakazał mieszania bydląt mówiąc w III Ks. Moj. lub jak kto woli w Księdze Kapłańskiej (19, 19)...
1) Bydlęcia twego nie spuszczaj z bydlętami rodzaju innego – ks. Jakub ...  wyświetl więcej

  Remter,  05/08/2016

No to po tobie już chłopie... już nie masz własnego zdania ? Przyjmij zasadę, że jedni jak i drudzy kłamią i karmią pop papką zwaną kulturką...

Ostatnio rypołem od tylca rusko kurwe a ta cipa sie zesrała

W dupe se kurwy jebane wsadźcie te minusy. Ochlołem się jak chuj. Srać mi się chce.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska