Login lub e-mail Hasło   

Udressed czyli randka w łóżku

Początki bywają dość trudne i wymagające samodyscypliny, ale co w takim razie można powiedzieć, gdyby tak moc zacząć od końca. Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.
Wyświetlenia: 618 Zamieszczono 15/08/2016

Jakoś nie przemawia za mną ten styl, ale są ludzie, którym odpowiadają takie ekscesy. Jako ekspert nie kończenia randek w łóżku wyrażę swoje zdanie na ów temat.

Najwyraźniej widać, jak dużo pracy maja socjologowie na rozliczne nowe zjawiska otaczające nasza lekko zakłamana rzeczywistość. Zanim przejdę do meritum kilka kwestii ogólnych. Potrzeba nam coraz większego szumu i rozgłosu, by móc się w niej spokojnie obracać. Człowiek nie przywykł do samotniczej swej roli w społeczeństwie, na każdym etapie swego życia dąży do partnerowaniu drugiemu. Dążenie a bycie razem to nadal dwie rozłączne kwestie. W ferworze zdarzeń odnaleźć jest się coraz trudniej.

Stąd te rozliczne pomysły na skrócenie tej drogi poszukiwań do niezbędnego minimum. Pozbawiamy się tego niezdarnego, niefortunnego początku spotkania, które dość często wspomina się z rozrzewnieniem na twarzy. Przechodzenia do sedna sprawy w kwestiach tak delikatnych jak miłość i związek wydaje się działaniem nie na miejscu. Już innego zdania są pomysłodawcy i producenci nowego programu telewizyjnego pt "Undressed: randka w łóżku". Im zależy tylko na słupkach i wywołaniu skandalu ogólnospołecznego. Czy to pewna droga do niewątpliwego sukcesu medialnego? Jeśli już to krótkofalowy on będzie, jak jednosezonowe nowości z zagranicy, którymi tak mocno się zachłystujemy, by za niedługą chwile skupić swój wzrok na zupełnie czymś nowym i świeżym.

Dotąd nieznana sobie para spotyka się pierwszy raz w życiu w zaciemnionym studiu, gdzie rozbierają się do samej bielizny, a stamtąd trafiają do klimatycznego łóżka. Reszta toczy się zupełnie spontanicznie. Miłość swego życia można przecież znaleźć wszędzie, nieprawdaż?! Telewizyjny pierwowzór pochodzi aż z Wielkiej Brytanii a nawet z Włoch.

Polskie realia nie są jeszcze gotowe na taka rewolucyjna rozwiązłość. Mocno jeszcze zaściankowy naród polski nie wydaje mi się, aby był tak otwarty na najnowsze ekscesy i eksperymenty.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1187
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 915
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1320
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1544
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 712
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1530
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1512
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1308
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1241
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 716
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 722
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 511
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1041
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Rotek  (www),  15/08/2016

Ponoć wiele zbliżeń seksualnych kończy się zawiązaniem jakiegoś tam związku, bo w trakcie seksu wydziala się dużo oksytocyny, co wiąże ludzi.

Cóż, przecież tu jednym chodzi o OGLĄDALNOŚĆ, a innym o ZAISTNIENIE, choćby na chwilę. Inaczej już żyć nie potrafią, nie mają się pewnie innego sposobu na zaistnienie, na poklask. Życie w światłach rampy - hm..., nie za bardzo to-to w oczy świeci?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska