Login lub e-mail Hasło   

Rolety rzymskie i inne do kuchni – jak przyozdobić okna?

Dekoracja okna to przede wszystkim komfort, ale i ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i gwarancja dyskrecji we własnym domu.
Wyświetlenia: 363 Zamieszczono 15/08/2016

Decydując się na zmianę wnętrza często jako ostatnie ozdabiamy okna. Zwłaszcza podczas remontu kuchni, gdzie na pierwszym planie stawiamy na ściany, podłogi, funkcjonalne meble i nowoczesny sprzęt AGD. Okno może stanowić ciekawą dekoracje, zwłaszcza jeśli dobierzemy odpowiednie rolety- tak popularne w naszych domach.

Obecnie rzadko spotyka się firany w oknach. Nowoczesne wnętrza to głównie okienne rolety, dobrane do reszty aranżacji. Możliwości jest wiele. Na rynku dostępne są oprócz rolet żaluzje, plisy, wertykale. Jednak rynek rolet co rusz oferuje ciekawe rozwiązania, o których warto wspomnieć.

Aby dobrać dekoracje należy przede wszystkim postawić na funkcjonalność. Firany sprawdzą się w kuchni tradycyjnie urządzonej. Przepuszczają światło, można je dowolnie upinać, dobierać gęstość splotu i kolory. Wadą jest konieczność częstego prania – szybko się kurza i brudzą. Nie do końca zapewniają tez ochronę prywatności.

Zasłony kojarzą się ze stylem retro. Dzięki nim można bawić się kolorami.

Żaluzje – coraz częściej wykorzystywane we wnętrzach surowych, minimalistycznych. Niekoniecznie sprawdzą się w kuchniach z wagina szybkie brudzenie listków i konieczność ich odtłuszczania.

Rolety rzymskie

Rolety - modne i nieskomplikowane a bardzo efektowne. Obecnie dostępne w wielu ciekawych wariantach, z różnymi metodami mocowania, z wykorzystaniem wielu opcji regulowania. Do każdej kuchni, każdego stylu. Na uwagę zasługują rolety rzymskie - pozwalają uzyskać bardzo ciepły , rodzinny klimat w kuchni. Potężna gama tkanin pozwala na tworzenie niemalże nieograniczonej ilości kompozycji odpowiedniej do stylu w jakim urządzamy naszą kuchnie i nastroju jaki chcemy tam uzyskać.

W okresie letnim nie sposób pominąć licznych zalet rolet zaciemniających których zasadniczą domeną jest powstrzymywanie nadmiernego naświetlenie pomieszczeń oraz pomoc w częściowym obniżaniu temperatury.
Ogromny wybór tkanin i przystępna cena sprawie że ofertę na rolety zaciemniające warto przejrzeć w sklepie internetowym.


Oczywiście wybór rolet uzależniony jest od indywidualnych preferencji. Niemniej warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i dobierać osłony okien, zwłaszcza kuchennych, pod względem praktycznym.


Jeśli przemyślimy aranżacje okna kuchennego, to kuchnia stanie się miejscem, w którym można będzie nie tylko gotować, ale i miło spędzać wolny czas.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1593
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 663
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1156
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 768
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 931
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1026
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 735
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 961
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 394
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 345
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 519
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 806
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 625
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska