Login lub e-mail Hasło   

Polska prosi o zmiany

Zrozumiałem, że w Polsce trwa walka mafii męskiej i kobiecej o przejęcie rynku zaopatrzeniowego, który jest wart około 500 mld zł. Nie ma miejsca dla nieświadomych walki Polaków.
Wyświetlenia: 448 Zamieszczono 20/08/2016

Polska prosi o nowoczesną ogólnokrajową firmę zaopatrzeniową

Obserwacja Internetu przynosi informacje o niesamowitym rozwoju technologicznym na świecie. Postęp wynikający z zastosowania wiedzy w codziennym życiu przynosi niesamowite rozwiązania, które można stosować we wszystkich dziedzinach życia. Pojawiają się na świecie nowe materiały, maszyny, technologie o niesamowitych możliwościach, wynalazki i zaawansowane technologicznie narzędzia ułatwiające pracę. Ale wszystko to jest niedostępne dla przeciętnego fachowca zatrudnionego w polskim przemyśle i rzemiośle z uwagi na niekorzystne uwarunkowania w krajowych firmach zaopatrzeniowych. Znam polską rzeczywistość w firmach zaopatrzeniowych bowiem przez  trzynaście lat prowadziłem hurtowni narzędzi dla przemysłu i budownictwa opartą na dostawach prostych narzędzi produkcji polskiej. Było to w latach 1987-2000, kiedy zaczął się zalew polskiego rynku  narzędziami importowanymi ze świata, a w tym z Chin. Miałem swój własny pomysł na funkcjonowanie hurtowni zaopatrzeniowej i był on na tyle skuteczny, że udawało mi się rozwijać ofertę firmy pomimo braku kapitału. Pewnego razu jeden z moich dużych warszawskich odbiorców zapytał mnie czy jestem Żydem? Odpowiedziałem, że jestem Polakiem. Od tego momentu straciłem odbiorców na warszawskim rynku zaopatrzeniowym, który był opanowany przez   Żydów. Także  moi dostawcy przerwali , bez wyjaśnienia dlaczego, dostawy do mojej firmy.  W tej sytuacji trwałem przez dwa lata lecz moja firma przynosiła straty i zamknąłem ją. Zapragnąłem uzupełnić moją wiedzę o świecie aby zrozumieć co się wokół mnie dzieje  i rezultaty piętnastoletnich studiów opublikowałem w Internecie w artykułach i książce zatytułowanej „Historia naturalna i zmiany klimatu”.

Zrozumiałem, że w Polsce trwa walka mafii męskiej i kobiecej o przejęcie rynku zaopatrzeniowego, który jest wart około 500 mld zł. Nie ma na nim miejsca dla nieświadomych tej bitwy Polaków.

Skutkiem tej walki jest niedorozwój polsko-żydowskich firm zaopatrzeniowych, które są skupione na tym, aby dostarczyć do Polski jak najtaniej chińskie śrubokręty i młotki i tym podobne prymitywne narzędzia i materiały, które łatwo zbyć w dużych ilościach i z dużym zyskiem.  

Na tak zorganizowanym rynku nie funkcjonują, albo są niszowe, firmy oferujące zaawansowane technologicznie narzędzia i materiały co skutkuje stosowaniem prymitywnych technologii  i materiałów w polskim przemyśle i rzemiośle. Bez zmiany tego stanu rzeczy nie ma mowy o postępie i rozwoju w polskiej gospodarce, pozbawionej najlepszych narzędzi i materiałów ze świata.

Moim sposobem na zmianę tego stanu rzeczy jest odbudowanie mojej ogólnopolskiej firmy zaopatrzeniowej POL-CAT według mojego systemu organizacyjnego, który przyniesie rewolucję na polskim rynku zaopatrzeniowym i zakończy wojnę mafii męskiej i kobiecej o ten rynek. Jest to koniecznym warunkiem unowocześnienia i wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki.

Jakuszowice, dnia 20 sierpnia 2016, godzina 7:52          Bogdan Góralski

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 787
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 721
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 931
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 574
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 979
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142217
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242508
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112283
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122552
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  20/08/2016

Interesujące. Jak chce pan zdobyć potrzebny rozgłos by przywrócić firmę do świetności? Jeśli tak jak pan mówi, żydowskie kliki opanowały rynek - musiałby pan budować na zasadzie zrzeszania podobnie myślących Polaków.
I raczej nie mówić głośno o dominacji żydowskiej, ten argument naraża na wyśmianie i posądzenie o paranoję.
I oczywiście wysłużony anty-semityzm.

@Henear: gość pieprzy takie pierdoły, że szczypie nie tylko po oczach. Moi synowie handlują w internecie od lat. Decyduje cena. Kto patrzy w dowód, obywatelstwo i narodowość? Remter, Kitek, swistak, mojra i ten inżynier od pierdół.

@Hamilton Starszy: Ja mam inne podejście, jeśli gość pieprzy głupoty to wyjdzie to prędzej czy później w działaniu właśnie. Paranoje skądś się biorą.

@Henear: prędzej czy później? Poczytaj jego dotychczasową twórczość.

@Hamilton Starszy: Coś taki cięty? Ci co wierzą w żydowskie spiski nadal będą wierzyć. Zwykle trzeba kogoś obciążyć za porażkę - niektórzy kosmitów, niektórzy iluminatów. Mówi się trudno. Mi tam szkoda czasu na przekonywanie ludzi którzy oparli o takie widzenie świata swoje życie.
Staram się wyciągnąć to co z nich ciekawego.

@Henear: "Idiota z dyp­lo­mem to ta­ki sam idiota, jak przed­tem — tyl­ko z pre­ten­sja­mi" - .Janusz Korwin-Mikke JKM nie jest z mojej bajki, ale jedno trzeba mu przyznać, że jest celny. Co do autora, wątpię aby skończył jakiekolwiek studia, ale EGO ma większe niż miejscowość w której mieszka.

@Henear: nie jestem pewny czy utwierdzanie ich w tych fobiach i bzdetach jest najlepszą metodą. MGR tkwi mentalnie w epoce Wokulskiego. Mój syn w zeszłym roku sprowadził z Chin bardzo nowoczesną maszynę nie wychodząc z domu. Wszystko trwało ok. miesiąca i dostarczono ją pod wskazany adres, a cała Polska prosi .........o rewolucję magistra

@Hamilton Starszy: Jeśli powiesz komuś wprost że bredzi to tylko go utwierdzi o słuszności tego co mówi.
Każdy ma jakiegoś wujka, brata, siostrę, syna. A że ludzie chcą mieć poczucie że wiedzą to wyciągają statystyki z dupy. Autor artu wymyślił sobie usprawiedliwienie w postaci jakichś mafii, teoria jest ciekawa. Może nie prawdziwa ale ja tam lubię czytać między wierszami i poznawać psychikę takich ludzi.

Mgr.inz. ma zyda w glowie co czyni, ze na cokolwiek patrzy wiedzi tylko zyda.
To musi byc bardzo meczace! Trepanacja czaszki ?

  Remter,  20/08/2016

Nowy Testament wręcz nakazuje być przebieglejszym od węża, czyli od tych, którzy mienią się Żydami a nimi nie są ... Aby to spełnić wpierw poznaj plemię żmijowe ( inaczej Mędrców Syjonu ) od strony ich mądrości... toteż i swoją mądrość ustawisz tak, aby nią zakasować własny biznes .... nie poddając się trikom ... to jest gra "bogów " sumeryjskich , jacy kiedyś polegli na polu walki... Natomiast Po ...  wyświetl więcej

  nse,  20/08/2016

@Remter: Kochaj to zrozumiesz, nienawidź to zginiesz :)
Pokochaj wroga, a jego przebiegłość stanie się twoją ;)

  Remter,  20/08/2016

@Mariusz Kajstura: Zło dobrem zwyciężaj... w tym przypadku brak nam jest pomiędzy sobą utworzonej społeczności na rzecz przetrwania narodu ( rodu ) ... Gdzieś w którymś momencie straciliśmy Ojca... Dlaczego ? Może pycha nas poniosła ?

  nse,  20/08/2016

@Remter: Pycha, chciwość, rządza władzy, etc ...

"Polska prosi o nowoczesną ogólnokrajową firmę zaopatrzeniową". Szanowny panie magistrz, inżynierze i rewolucjonisto zaopatrzenia. Skąd się pan urwał? Tam gdzie funkcjonowało Biuro Polityczne PZPR od wielu lat jest giełda papierów wartościowych. Przypominasz chłopie tego partyzanta, który wysadza ciągle pociągi, bo nie wie, że wojna się już skończyła.

Cała Polska prosi o ogólnokrajową firmę pana mgr inż Góralskiego POL-CAT , który nie ma tej firmy, bo powiedział kiedyś komuś, że jest Polakiem. Już dawno nie czytałem większych bredni. Te literki przed nazwiskiem, to chyba mamusia gęsi nosiła na politechnikę.

W Polsce mając pieniądze można kupić dowolny towar nie wychodząc z domu przez internet. Pana firma panie magistrze i inżynierze jest tak potrzebna jak rybie ręcznik.

@Hamilton Starszy: Pana firma panie magistrze i inżynierze jest tak potrzebna jak rybie ręcznik.
.....
Tobie tez musze zwrocic uwage, ze to ja "dostarczam" eiobowianom satyre i humor.
Nie zmuszaj mnie do chichotania w dzien ktory bog przeznaczyl nam ziemianom na odpoczynek,
kiedy sam doznal blogoslawionego zmeczenia po stworzeniu swiara.

  Hamilton,  21/08/2016

@zakrawarski: gość po skończeniu studiów uczył się dalej na subiekta u Wokulskiego, ale mu nie szło i założył firmę. Potem powiedział, że jest Polakiem i go zniszczyli. Coś w tym jest. Zaczyna to być groźne. Wczoraj żydomason pokazał mi język i uciekł, a miał już ze 3 lata.

@Hamilton Starszy: Dogon go i unicztoz....bo czym skorupka za mlodu nasiaknie....
Mlodziencem pojdzie do nieba po laury a jak dorosnie to otworzy........
nowoczesną ogólnokrajową firmę zaopatrzeniową" ! Spiesz sie !

@zakrawarski:" cała Polska prosi". Stanisław Lem powiedział kiedyś, że dopóki nie było internetu nie przypuszczał, że na świecie jest aż tylu idiotów.

  Kitek,  22/08/2016

Różne wypowiedzi, plusy i minusy, a autor artykułu pisze wyraźnie: „Nie ma na nim miejsca dla nieświadomych tej bitwy Polaków”.
Wielu Polaków jest jednak świadomych takiego działania żydów, ale przez żydów świadomie niedopuszczanych do tej branży.
Dyskryminacja Polaków przez żydów jest udokumentowana w przemówieniu J. Bergmana. Wiele by dodać, nic ująć. Oto link do przemówienia.
...  wyświetl więcej

@Kitek: wygarnij wreszcie światu prawdę prosto w oczy. Napisz artykuł jak Żydzi mordowali Niemców w Oświęcimiu. Kto może głosować na takie bzdety?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska