Login lub e-mail Hasło   

Powrót do „kochania się”

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://radtrap.wordpress.com
Henry Makow ( henrymakow.com ), opr. asd Kiedy byłem młody, w latach 60-tych, mężczyzna „kochał się” ze swoją żoną. Stosunek płciowy miał wymiar mistyczny. To był ś...
Wyświetlenia: 363 Zamieszczono 25/08/2016
Just married couple, holding hands and walking in nature

 

 

Henry Makow (henrymakow.com), opr. asd

Kiedy byłem młody, w latach 60-tych, mężczyzna „kochał się” ze swoją żoną. Stosunek płciowy miał wymiar mistyczny. To był środek do końca, ale nie do końca samego w sobie. Ludzie przedstawiali w ten sposób siłę tworzącą życie. Akt płciowy był jak lustrzane odbicie Bożej miłości do Stworzenia. Mężczyzna przygotowywał grunt pod zasianie swojego ziarna.

Była psychologiczna alchemia między mężczyzną a kobietą, która jest niezbędna do ludzkiego szczęścia. Zostało to zniszczone przez czarnych magików, którzy nami rządzą. Zamiast tego nauczono nas „uprawiać seks”, żeby zniszczyć heteroseksualizm i usunąć miłość z tego świata.

Dynamika „kochania się” jest głęboko zakorzeniona w ludzkiej psychice. Kobiety szukają swojego „księcia”, mężczyznę, który będzie je kochał wyłącznie i z całego serca na całą wieczność. Takiego mężczyznę kobieta będzie otaczać swoim sercem i ciałem. Będzie za nim podążać.

Mężczyzna reprezentuje zasadę siły. Kobieta reprezentuje miłość. Mężczyzna chce siły. Kobieta chce miłości. Małżeństwo jest wymianą dwóch: materialnej, kobiecej siły za męską siłę wyrażoną jako miłość. Seks jest symbolem tej wyłącznej wymiany. Jest aktem posiadania.

Jeśli kobieta jest posiadana przez mężczyznę, który jej nie kocha, jest oburzona. Anonimowy seks jest ukrytym odrzuceniem i upokorzeniem. Wiadomość jest jasna. Mężczyzna chce twojego ciała, nie chce ciebie.

W „Psychologii Kobiet” [The Psychology of Woman] (1944) psychiatra Helene Deutsch powiedziała, że kobiety są rządzone przez masochistyczne i narcystyczne zasady. One chcą być uwielbiane za poświęcenie się mężowi i dzieciom. Tą samo-ofiarą jest bezwarunkowa miłość – czego zarówno mężczyźni jak i kobiety szukają. To kobiecy przykład miłości, który uczy mężczyznę jak kochać i się poświęcać.

Wszyscy mężczyźni pragną bezwarunkowej miłości kobiety. To najcenniejsza rzecz na świecie. To dlatego mężczyźni chcą kobiet. To połączenie miłości, harmonii i szczęścia. Kochająca kobieta dokonuje cudów.

Mężczyźni zamiast tego nauczeni byli szukać pięknego ciała. Ale wszystkie zakochane kobiety są piękne. Perfekcyjne ciało to nic w porównaniu z wyrażaniem łagodności i czułości przez kobiecą twarz.

Wszyscy spotkaliśmy ludzi, którzy są w małżeństwie ponad 50 lat i przysięgają, że ich małżeństwo było najlepszą rzeczą w życiu. Tak to działa.

Żeby kobieta mogła poświęcić siłę, naturalnie musi być w stanie zaufać mężczyźnie. Musi mieć warunki odbite w małżeństwie: miłość, oddanie i wierność. Rozwiązłość jest przeciwieństwem miłości.

To dlatego kabaliści zaatakowali zaufanie kobiet do mężczyzn. Ciągle bębni się publicznie o przemocy domowej i gwałtach. Chcą oni zniszczyć dynamikę heteroseksualną, która przynosi miłość na świat i kreuje szczęście. Chcą przekształcić ludzką rasę w ich zwierzęta domowe, tj. gojów.

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1216
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1024
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1098
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 770
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1898
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 584
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1042
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  26/08/2016

Tyle w nas Miłości ile w nas Boga. Mieszka On w sercach pozbawionych pychy, mani wielkości, pożądliwości, pogardy, nienawiści, zawiści, zazdrości.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska