Login lub e-mail Hasło   

Bóg Koranu żąda morderstw

Każdego roku około 100 tysięcy chrześcijan ginie za wiarę, zwłaszcza w krajach islamskich.Chrześcijaństwo, jak mówimy jest zagrożone wyginięciem przez żądny krwii islam.
Wyświetlenia: 383 Zamieszczono 28/08/2016

W Syrii muzułmanie zabijają chrześcijan i sprzedają krew bogatym Saudyjczykom

Nie papież, ani nie UE,  nie Rosja, nie Ameryka, ale islam spełnia wszystkie cechy biblijnego Antychrysta. W Syrii muzułmanie zabijają  chrześcijan i sprzedają krew bogatym Saudyjczykom.

muzułma

Zakonnica pracująca w Syrii niedawno  zrobiła prezentację wideo i wykład  w Niemczech, gdzie pokazała niektóre z haniebnych zbrodni popełnionych wobec chrześcijan, przez muzułmanów w Syrii. Jeden  islamista dokonujący barbarzyńskich praktyk powiedział do swoich kolegów że zabijają chrześcijan by sprzedawać ich krew w cenie 100000 dolarów za butelkę bogatym Saudyjczykom którzy nadal wierzą, że jeśli umyją ręce w krwi chrześcijan, to uczestniczą w ofierze  Bogu.

Zakonnica mówiła m.in. o kobiecie z 9-letnią córką z Aleppo, które zostały zgwałcone na oczach męża i ojca.  W Damaszku,  spotkała kobietę, której cała rodzina 6 osobowa na jej oczach została zamordowana.

Chrześcijanie są ofiarami okrucieństwa islamistów. Mężczyzna został porwany wraz ze swoim bratem. Muzułmanie zadali  im wielkie rany ciała, które zostały następnie wypełnione solą. Brat nie przeżył te tortury.

Masowo gwałcone i okaleczane są dziewczyny.

Dziewczyna z siostrą była porwana i przetrzymywana przez kilka miesięcy w pokoju i stale gwałcona. Muzułmanie otrzymali okup za uwolnienie ich ale byli niezadowoleni z wysokości tego okupu i wycięli każdej z nich lewą pierś.

Rozmawiałam z 218 dziewczętami, które zostały porwane, zgwałcone i wykupione. U 13 dziewcząt wargi sromowe były całkowicie odcięte, u trzech piersi został odcięte. Nie znam liczby zgłoszonych przypadków porwania dziewcząt.

Bóg Koranu żąda morderstw

Zakonnica powiedziała, że posiada 174 filmy, które pokazują, jak muzułmanie mordują chrześcijan poprzez ścięcie głowy lub w inny sposób. Te filmy są szokującym przykładem i ostrzega ludzi, aby ich nie oglądały osoby, które nie są w stanie  tego znieść. „Mówią, że Bóg jest autorem  Koranu, a Koran im to nakazuje robić. Mówią że będą chrześcijan, mordować  w ofierze Bogu. Na kartkach wypisują „Śmierć Ameryce” , „Śmierć Zachodowi”. Masakra dżihadystów na chrześcijanach jest dla nich uroczystością.

Józef, chrześcijanin pochodzący z Bagdadu, został ścięty przez muzułmanów i kamera wyraźnie pokazuje ich okrzyki „Allah Akbar! Allah Akbar! ” które można usłyszeć. Film ten otrzymałam od jego siostry która  dała mi ten film ….

Bogaci muzułmanie umywają ręce w krwi chrześcijańskiej

Zakonnica mówi, że pewien ksiądz miał spotkać się z jednym z islamskich morderców. Później powiedział że ta osoba ma ogromne problemy psychologiczne. Po kontakcie z tym księdzem  stał się chrześcijaninem i dał wszystkie materiały zebrane pokazujące masakry chrześcijan. Gdy zapytałam go, co robią z krwią zabijanych chrześcijan – on odpowiedział: To jest wielki biznes. Mała butelka chrześcijańskiej krwi dla fanatyków z Arabii Saudyjskiej to wartość 100.000 dolarów.

„To jest ich islamska wiara, że jeśli umyją ręce w krwi, biorą udział w ofierze morderstwa dla Boga. Nie nasz Bóg, ale ich Bóg. To jest ich Bóg, który żąda ofiary z ludzi. Na miłość boską, on nie jest tym samym Bogiem w którego my wierzymy. Więc duże firmy handlują  krwią chrześcijan. ”

Nie mam wiele czasu reszta artykułu tłumaczona translatorem a poniżej w języku holenderskim.

Kurwa na pustyni (z Arabii), jego wina = olej

Pochodzi ten obrzydliwy sposób, więc teraz dosłownie co Biblia prorokował o „kurwa Babilonu”: „. I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa” Ta kobieta jest, zgodnie z wierszem 3 na pustyni (z Arabii). Z kogo królowie ziemi popełnił cudzołóstwo i stał pijany winem jej nierządu (vs 2), który jest olej. Ropy na Zachód utrzymuje usta, aby olej Zachód nie robi nic, aby muzułmańskiego ludobójstwa chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

Islam spełnia wszystkie podstawowe marki z Antychrystem

To najwyższy czas, aby chrześcijanie umieścić wszystko Biblia mówi o czasach ostatecznych z rzędu. To nie można nie zauważyć, że przeważający pogląd, że pojawienie się „antychrysta” z Europy, Ameryki, Rosji czy Rzym leży gdzieś w przyszłości, nie można pokonać. Po tym wszystkim, że islam oznacza, że wszystkie biblijne cechy „antychryst” zgodny. Niektóre oczywiste przykłady:

* Islam nie uznaje Ojca i Syna, mówi, że to zaprzeczenie nawet w głębi swego wyznania. W chrześcijaństwie, to zaprzeczenie jest właśnie największe bluźnierstwo i charakterystyczny „antychrysta” (1 J 2).

* 666, „znak bestii” biblijny jest najbardziej święte liczba Boga.

* Sam Islam mówi, że to „Bestia z otchłani” (Rev.11: 7 i 17:8) pojawi się.

* Jak wspomniano powyżej, wyraźnie stwierdza, że „kurwa Babilonu” jest na pustyni. Że nigdy nie może być Rzym, Waszyngton, Bruksela i Moskwa.

* Czarny kamień Kaaba w Mekce, „obraz” z beest’-jest traktowane jako kobieta (społeczna) w islamie. Jej „sukienka” jest rzeczywiście ozdobiona złotem i kamieniami szlachetnymi (17:4), jak i od wewnątrz purpurę i szkarłat (w. 4).

* „Fałszywy prorok” w Objawieniu jest dokładnie to, co jest napisane: prorok, nie papież, rabin, pastor, ewangelista lub prezydent. Nie ma na świecie, ale „Prorok”, który stanowi zagrożenie dla swojego życia, jeśli nawet go krytykować, Mahomet, prorok Boga, 666-Bestia z otchłani.

* Według Objawienia wielu męczenników ścięty w ostatnich dniach (Obj. 20:4). W praktycznie wyłączne muzułmanie ściąć swoich wrogów, których nie jeden z wielu strasznych filmów pokazał.

* Bez tego „znaku” bestii jesteś w wielu krajach muzułmańskich są już w niekorzystnej sytuacji lub wykluczone z życia handlowego i / lub społecznej. Islamiści wprowadzają znak „Bismillah” („Nie ma boga prócz Allaha) często dosłownie w kształcie głowy lub na ramieniu na ich ciele. W mieście Mekka milionów nie-muzułmanie (tj. bez „znaku”, że są one muzułmańskie) nawet nie wolno.

* Biblia potwierdza to diabelski charakter w najstarszej istniejącej wersji Objawień, Codex Vaticanus. Istnieje ‚przejście dosłownie znaki arabskie dla’ słynnych ‚, ‚666 Bismillah kompletne z zakrzywionymi mieczami.

* Fakty mówią same za siebie: każdego roku jest około 100 tysięcy chrześcijan zginęło za wiarę, zwłaszcza w krajach islamskich.Chrześcijaństwo, jak mówimy jest zagrożony wyginięciem przez islam.

Objawienie ma miejsce teraz, ale chcesz go zobaczyć?

Umowa powinna jednak mamy 100% między biblijnego Antychrysta i Islam / Boga ignorować, ponieważ wielu z nas nauczono, że Antychryst jest przyszły władca świata, i fałszywy prorok, papież po prostu Naprawdę? Naprawdę myślisz, że Watykan nigdy „Ojciec i Syn” nie zaprzeczy i będzie prześladować chrześcijan i muzułmanów nie? Samej masie i okrutnie

Oczywiście, że nie. Revelations ma miejsce na przełomie 2014 roku dosłownie na naszych oczach, a także w trzecim świecie, w tej części, która jest kontrolowana przez islam. Być może fakt, że większość zachodnich chrześcijan o ich oczy zamknięte, a nawet „antychryst” część swoich współwyznawców, jak protestantów i katolików, ewangelików zrobić (a nie odwrotnie) – lub część wielkiego oszustwa w czasach ostatecznych, jak wiele ofiar będzie (Matt.24: 24), i że tak wiele będzie się za to, że Jezus Chrystus przyszedł bardzo blisko ciemno.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1831
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 975
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 693
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1040
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Koriolan,  28/08/2016

Hmm ...
To artykuł wierzącego w Boga i w Jezusa, który mówił "miłuj bliźniego swego ..." no i o nadstawianiu drugiego policzka oraz o wiecznym życiu w niebie.
Dla mnie to normalne podsycanie nienawiści do innych.
Chyba nie dałem rady przeczytać do końca ale autor wyraźniej powinien napisać, że oni tu przyjdą i będą nas mordować i gwałcić ...
Albo odwrotnie.

@Koriolan: :-)))

  swistak  (www),  30/08/2016

@Koriolan: Postępackie lewactwo zamiast policzka tak jak struś woil nadstawiać dupę

  Hamilton,  30/08/2016

@swistak: po tych lotach do bozi ziejesz miłością jak kocur w marcu. Coś mi się wydaje, że za twoje arty i komentarze święty Piotr wlepi ci parę rózg na twoje świętoszkowate gołe dupsko

  Koriolan,  30/08/2016

@swistak: wiem ...
To właśnie chciałem Ci przekazać.
To co napisałeś o sobie :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska