Login lub e-mail Hasło   

Szczyty rankingów ponownie dla Sodexo

Sodexo On-site Services liderem wśród dostawców usług żywienia zbiorowego oraz kompleksowych usług dla nieruchomości w tegorocznej edycji konkursu „Book of Lists”.
Wyświetlenia: 345 Zamieszczono 02/09/2016

Z początkiem września pierwsze miejsca w corocznym rankingu „Book of Lists” w kategoriach „Real Estate Management Companies” i „Catering Companies” trafiły znów na konto Sodexo. Nagrody te stanowią potwierdzenie dynamicznego rozwoju, jaki wciąż zachodzi w organizacji.

Tegoroczne wyróżnienia Sodexo zawdzięcza przede wszystkim zaangażowaniu pracowników w rozwój zintegrowanych usług facility management. Specyfika takich działań polega na zapewnieniu kompleksowości świadczonych przez Sodexo usług na terenie danej nieruchomości. Składają się na to m.in. rozwiązania żywieniowe (prowadzenie restauracji pracowniczych), obsługa techniczna obiektów, usługi utrzymania czystości oraz profesjonalna obsługa recepcji. Tak szeroki wachlarz usług i skalowanie ich na miarę potrzeb klienta, pozwala firmie dobrze poznać zarówno jego potrzeby, jak i samą nieruchomość – a w efekcie stale ulepszać ofertę, także cenowo, i wzbogacać ją o coraz to nowsze rozwiązania.

Jesteśmy bardzo dumni z tegorocznych wyróżnień. Te nagrody są dla nas szczególnie ważne, ponieważ po raz kolejny z rzędu potwierdzają, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości, a obrana przez Sodexo droga rozwoju jest tą właściwą. – mówi Yann Gontard, Dyrektor Generalny Sodexo Polska On-Site Services. – Nasz sukces to przede wszystkim codzienna, systematyczna praca naszych pracowników oraz ich pełne zaangażowanie we wszystkie projekty. Jesteśmy wdzięczni również naszym klientom za to, że od lat ufają Sodexo i decydują się na usługi przygotowane specjalnie dla nich przez nasze zespoły, wystawiając nam tym samym najlepszą ocenę. – dodaje Yann Gontard.

Sodexo Polska On-site Services zarządza blisko 80. restauracjami oraz prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w całej Polsce. W tym roku firma świętuje swoje 50-lecie.

O Sodexo / www.sodexo.pl

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz
w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie. W Polsce firma działa od 1994 r.

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1586
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 663
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1150
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 767
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 930
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1023
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 732
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 478
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 518
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 468
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 393
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 625
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 960
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska