Login lub e-mail Hasło   

Prowokatorzy

Nie prowokujcie naszego premiera Szydła i Błaszczaka ministra jego !!!
Wyświetlenia: 490 Zamieszczono 03/09/2016

.

.

Jeśli głosowaliście na PO, PSL, SLD, Razemów, Petrów albo inną opozycję, albo jeśli głosowaliście na PiS, ale już więcej na PiS głosować nie macie zamiaru, jeśli jesteście KOD-iarzami albo zwolennikami demokracji, to nie musicie mieć wspólnego celu ale macie wspólnego wroga. Wspólnego wroga ze mną macie i dlatego jestem z Wami.

Nie jestem Naszym przywódcą a jedynie prostym uczestnikiem w grupie mającej wspólnego wroga. Mimo tego zwracam się do Was z apelem i prośbą abyście ten apel powielili tak aby dotarł do większej części tych, którzy są z Nami.

.

.

                                                 APEL

.

Nie prowokujcie naszego premiera Szydła i Błaszczaka ministra jego !!! Jeśli już musicie się modlić to módlcie się poza budynkiem kościoła. Zacznijcie już w najbliższą niedzielę. Módlcie się w domu albo w plenerze. Na przykład przy grillu.

Jeśli już musicie brać udział w nabożeństwach to skorzystajcie z transmisji radiowej. Taki udział też jest ważny. To nie jest moje zdanie tylko opinia polskiego epidiaskopu.

.

*********************************************************************************************

.

.

Po co prowokować nadaremno?

Zwróćcie uwagę na kolejny błąd popełniony przez pana Prezydenta Lecha Wałęsę. (Ten zdolny człowiek stale popełnia jakieś błędy.) Poszedł prowokować do kościoła Brygidy i co? Podbiegł do niego Duda i podał mu rękę. Wyobrażacie sobie? Taki obciach. Jeśli sobie wyobrażacie to wyobraźcie sobie, że i Wam mogłoby się coś takiego przydarzyć. Taki wstyd. Wasze prawnuki mogłyby to kiedyś oglądać w internecie. Pamiętajcie, że internet nie zapomina.

.

Adam Jezierski

PS. Jak nie będziecie prowokować to Szydło i Błaszczak będą musieli poszukać innego zajęcia dla ONR..

.

Podobne artykuły


22
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3800
20
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11273
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2033
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 932
10
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1679
9
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1464
16
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6431
35
komentarze: 46 | wyświetlenia: 7157
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 49208
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5070
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska