Login lub e-mail Hasło   

Współczesna medycyna , a naturalne minerały

W dzisiejszych czasach medycyna nie docenia naturalnych preparatów na bazie minerałów które zalegały w ziemi 200 milionów lat temu
Wyświetlenia: 305 Zamieszczono 09/09/2016

A mowa tutaj o Biszoficie Połtawskim Otóż jest on niezwykłym unikalnym skarbem natury, który zaczął się tworzyć ponad 200 milionów lat temu. W wodach prehistorycznego morza rozpuszczonych było mnóstwo niezbędnych do życia minerałów, a gdy morze zaczęło wyparowywać minerały te pozostały. Zalegają one do dziś w postaci Biszofitu, w warstwach ukrytych bardzo głęboko, 2,4km pod ziemią na Połtawie jednak postanowiono wydobyć je na powierzchnię gdyż posiadają ogromną wartość leczniczą.

Badania naukowców potwierdziły unikalne uzdrawiające działanie biszofitu. Ten naturalny minerał oprócz zestawu bromowo-chlorkowo-magnezowego zawiera ponad 30 różnych mikroelementów, w tym tak ważnych dla funkcjonowania organizmu ludzkiego jak: brom, sód, mangan, żelazo, tytan, krzem, lit i inne. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe.

Pozytywne rezultaty biszofit daje w stosowaniu profilaktycznym po urazach i mikro urazach sportowych, po zwiększonej aktywności fizycznej, rehabilitacji mięśni, stawów i wiązadeł po przeciążeniach, nadwyrężeniach ścięgien, stłuczeniach itp. Pomaga na skurcze mięśni, ból, trzeszczenie i sztywność stawów, kolan oraz szyi. Zapobiega powstawaniu siniaków, zmniejsza opuchlizny i zmęczenie. Dodatkowymi plusami stosowania biszofitu jest naturalność i nieskazitelność ekologiczna minerału oraz dostępność i łatwość stosowania w warunkach domowych, co powoduje, że z jego dobrodziejstw może korzystać dosłownie każdy.

Biszofit jest stosowany przez fizjoterapeutów, rehabilitantów i masażystów w profesjonalnych gabinetach masażu oraz ośrodkach medycyny sportowej.

Natura to skarbiec pełen leków, które łagodzą uciążliwe dolegliwości. W wielu przypadkach przyroda pomaga nam pozbyć się codziennego cierpienia i dzięki niej nie jesteśmy już bezradni wobec choroby . Dlatego Biszofit Połtawski bogaty w dużą ilość minerałów takich jak: brom, żelazo, chlor a przede wszystkim cenny dla naszego organizmu magnez stanowi swoiste panaceum na brak tych cząsteczek w naszym organizmie skutecznie uzupełniając te braki gamą makro i mikroelementów. Biszofit Połtawski powinien być w każdej domowej apteczce  gdyż działa kojąco przy:

 

*bólach  Reumatycznych stawów, kręgosłupa
*bólach i przykurczach mięśni
*żylakach kończyn dolnych
*Haluksach
*zwyrodnieniach kręgosłupa
*zwichnięciach, urazach

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1596
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1181
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1199
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 766
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 761
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 461
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1031
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 585
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 733
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 507
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 723
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 994
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska