Login lub e-mail Hasło   

Preparaty wspomagające leczenie RZS

Jak wiadomo leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów jest leczeniem wielotorowym
Wyświetlenia: 437 Zamieszczono 12/09/2016

A mowa tutaj o leczeniu sterydami lub lekami takimi jak np. Tramal. Wśród fizjoterapeutów i lekarzy istnieje pogląd że powrót do zdrowia mogą przyspieszyć naturalne preparaty na bazie naturalnych preparatów. A mowa tutaj o ozokerycie i Biszoficie Połtawskim.

Skąd wziął się Biszofit Połtawski? Otóż jest on niezwykłym unikalnym skarbem natury, który zaczął się tworzyć ponad 200 milionów lat temu. W wodach prehistorycznego morza rozpuszczonych było mnóstwo niezbędnych do życia minerałów, a gdy morze zaczęło wyparowywać minerały te pozostały. Zalegają one do dziś w postaci Biszofitu, w warstwach ukrytych bardzo głęboko, 2,4km pod ziemią na Połtawie jednak postanowiono wydobyć je na powierzchnię gdyż posiadają ogromną wartość leczniczą.

Biszofit Połtawski zawiera bardzo dużą ilość minerałów takich jak: brom, żelazo, chlor, magnez,. Wszystkie one wpływają dobroczynnie na nasz organizm. Co więcej, są całkowicie wolne od zanieczyszczeń, z jakimi stykamy się na powierzchni ziemi. To tak, jak byśmy dotknęli na moment pradawnego światła, w którym powietrze i woda były krystalicznie czyste. Biszofit Połtawski z jednej strony leczy dolegliwości skórne, jak łuszczyce, czy łupież ale jednocześnie łatwo przenika do tkanek wewnętrznych. Dzięki temu może usunąć: reumatyczne bóle stawów, zapalenie stawów, zapalenie korzonków nerwowych bóle kręgosłupa, bóle i skurcze mięśni, haluksy, odciski obrzęki, czy żylaki tonizuje odżywia organizm w potrzebne minerały .

Ozokeryt Jest to naturalna, skomplikowana mieszanka ropopochodnych węglowodorów. Szczególną właściwością ozokerytu jest dobre utrzymywanie ciepła, które przekazuje się ciału człowieka podczas okładów. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne, stymuluje procesy regeneracyjne skóry.

Jego działanie opiera się na działaniu minerałów, które wchodzą w skład ziemnego wosku. Ozokeryt jest bogaty w wapno, niezbędne do tworzenia kości i zębów, w jego skład również wchodzą: żelazo, mangan, aluminium, cynk, magnez. Poza działaniem cieplnym i mechanicznym ozokeryt działa na organizm człowieka za pomocą naturalnych minerałów które tworzyły się setki lat i wchodzą w jego skład. Ostatnie jest uwarunkowane obecnością w górskim wosku biologicznych aktywnych substancji, które mogą przenikać głęboko przez nieuszkodzoną skórę organizmu.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1196
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 717
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1351
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1588
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 926
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1315
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1544
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1319
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 722
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 402
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1106
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 911
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1207
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska