Login lub e-mail Hasło   

Hydromasaż - idealny relaks w twojej łazience.

Jeśli tak jak my traktujesz łazienkę nie tylko jako miejsce na poranną czy wieczorną toaletę, ale również jako domowe SPA...
Wyświetlenia: 325 Zamieszczono 27/10/2016

 miejsce na wyciszenie i relaks lub też w swoim trybie życia nie możesz sobie pozwolić na brak aktualnych informacji nawet przez kilka chwil pod prysznicem, mamy dla Ciebie idealną kabinę prysznicową.

Kabina z Hydromasażem marki Sea-Horse model BK201 jest idealnym uzupełnieniem twojego kąpielowego wnętrza.

Dlaczego miałbyś wybrać tą kabinę? To proste – jest ona wszystkim, czego potrzebujesz!

Zacznijmy od góry – odpowiedniej wielkości deszczownia zapewni równomierne i idealnie rozprowadzenie wody podczas kąpieli.  Wygodna i ergonomiczna rączka prysznicowa pozwoli skierować dodatkowy strumień wody dokładnie tam, gdzie jest potrzebny w danym momencie. Dysze natryskowe oraz niezależny masażer stóp to istny relaks podczas kąpieli, który z pewnością zatrzyma cię pod prysznicem na dłuższą chwilę.  Kabina Hydro posiada odpowiednie sklepienie aby utrzymać idealne warunki kąpieli oraz umożliwić estetyczne i bezpieczne podłączenie  atrybutów wewnętrznych kabiny. Właśnie z tego powodu pomyślano również o dodatkowym oświetleniu wewnątrz kabiny. Aby umilić korzystanie z prysznica zainstalowano tu również radio FM. To szczególnie przyjemne i praktyczne rozwiązanie – wieczorem możemy dodatkowo się zrelaksować słuchając odpowiedniej muzyki a poranne słuchanie programów informacyjnych i wiadomości pozwala trzymać rękę na pulsie oraz kontrolować czas porannych przygotowań nawet pod prysznicem bez obawy o uszkodzenie ulubionego sprzętu grającego przez wodę i wilgoć. Jeśli jesteś szczególnie zabieganą lub towarzyską osobą to jest także kabina dla Ciebie – podczas kąpieli możesz również odbierać połączenia telefoniczne co umożliwi ci pozostanie w stałym kontakcie z otoczeniem. Wentylator to kolejny bardzo przydatny element – to dzięki niemu możesz być pewien, że powietrze w kabinie zostanie odpowiednio osuszone po każdej kąpieli. Nie mogło tu także zabraknąć półki na najpotrzebniejsze akcesoria kąpielowe oraz  kosmetyki. Półka jest na tyle wygodna, że spokojnie pomieści 2-3 standardowej wielkości buteleczki co oszczędzi nam czasu na sięganie po nie poza kabinę. Dużym atutem modelu jest także siedzisko zintegrowane z brodzikiem, które pozwala na wygodny, dłuższy relaks.

To wcale nie koniec. Kabina jest bardzo praktyczna również ze względu na to, że posiada wszystkie 4 ścianki (kabina poza drzwiami i ściankami zewnętrznymi posiada także ścianki wewnętrzne. Funkcjonalny panel sterujący pozwala w wygodny sposób kontrolować wszystkie wyżej wymienione funkcje. Głęboki brodzik jest bardzo pomocny gdyż może służyć również jako mała wanienka. Idealnie dobrane rolki ciężaru i rodzaju drzwi zapewniają nienaganną ich pracę podczas otwierania i zamykania. Wymiary kabiny to 90 x 90 cm, wysokość 230 cm. W skład zestawu wchodzi kabina, brodzik wraz z obudową daszek oraz akcesoria potrzebne do prawidłowego podłączenia kabiny.

 

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do tego, że kabina Hydro marki Sea-Horse to świetny wybór jesteśmy przekonani że pierwsza kąpiel w niej upewni cię w świetnie podjętej decyzji.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1608
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1190
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 464
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1036
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 736
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska