Login lub e-mail Hasło   

Wąsik? ... dokuczliwy wróg każdej kobiety.

Owłosienie na twarzy pojawia się nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet – zazwyczaj w postaci tak zwanego kobiecego wąsika.
Wyświetlenia: 511 Zamieszczono 13/10/2016

Pojawienie się owłosienia na twarzy u kobiet jest często spowodowane procesem starzenia się bądź związane jest ze zmianami hormonalnymi. Zbędne owłosienie na twarzy odbiera kobietom pewność siebie i sprawia, że czują się niekomfortowo. Kobiet coraz częściej decydują się na trwałe usunięcie włosów na górnej wardze za pomocą depilacji laserowej wąsika.

W przypadku mężczyzn zabieg laserowej depilacji na twarzy jest świetnym sposobem na konieczność codziennego golenia się i pozwala uniknąć podrażnień po goleniu. Dzięki depilacji laserowej mężczyźni mogą utrzymywać atrakcyjny i świeży wygląd.

Wąsik nadaje twarzy zaniedbany wygląd i przyciąga wzrok, choć kobiety starają się go ukrywać pod makijażem czy systematycznie pozbywać się owłosienia tradycyjnymi sposobami niestety, włosy szybko odrastają. Owłosienie na twarzy jest szczególnie jest niekomfortowe dla brunetek i u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi, u których włosy te bardzo się odznaczają, dlatego wiele z nich decyduje się na usuwanie włosów z nad górnej wargi. Kobiety najczęściej używają maszynek i golarek, czasem również specjalistach kremów lub plastrów. Jednak wszystkie te metody przynoszą jedynie tymczasowy efekty. Golarki i maszynki często prowadzą do podrażnień a kremy mogą uczulać. Kobiety coraz częściej wybierają depilację laserową, która jest z powodzenia używana w celu pozbycia się owłosienia z innych części ciała. 

Wskazania do depilacji laserowej wąsika

Depilację laserem wąsika (górna warga) stosuje się:

-w przypadku kobiet, które z powodu zmian hormonalnych lub ciemniejszego owłosienia cierpią na tak zwany „wąsik” nad górną wargą,
-u osób które źle znoszą golenie, woskowanie, depilacje chemiczne,
-u mężczyzn, którzy cierpią na nadwrażliwość skóry po goleniu,
-u osób, które nie chcą pamiętać o ciągłym goleniu,
-w przypadku osób u których następuje szybki odrost po innych metodach nietrwałej depilacji,
-ze względów estetycznych,
-ze względów kosmetycznych,
-w przypadku występowania schorzenia hirsutyzm – nadmierny porost włosów występujący u dzieci i kobiet spowodowany androgenami
-w przypadku występowania hypertrychozy – nadmierne owłosienie spowodowane przekształcaniem się jasnych włosów mieszkowych w grube ciemne włosy,
-w przypadku zapalenia mieszków włosowych,
-w przypadku wrastania mieszków włosowych

Zapraszamy na konsultacje :

www.epilira.pl

rezerwacje: 690432015

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1380
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1241
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 668
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 785
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 535
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska