Login lub e-mail Hasło   

Bateria wannowo- natryskowa ze składaną wylewką - udogodnienie i super design!

Jeśli ponad wszystko zależy Tobie na wygodzie i funkcjonalności w Twojej łazience,...
Wyświetlenia: 931 Zamieszczono 27/10/2016

 warto przyjrzeć się najnowszej baterii wannowo - prysznicowej (wannowo – natryskowej) z serii FASHION marki Sea-Horse. Za pomocą jednego dotknięcia wylewki możesz przełączyć strumień wody między wanną a prysznicem. Złożenie wylewki jest proste i bezproblemowe jak odkręcenie strumienia, a dzięki temu nawet mokre ręce nie są już przeszkodą w łatwym przełączeniu wody do rączki prysznicowej. Ta innowacyjna bateria w łazience oznacza maksymalny komfort podczas kąpieli. Gdy napełniasz wannę rozłożona wylewka spełnia wszystkie funkcje baterii wannowej. Podczas dalszej kąpieli wylewka baterii nie jest przeszkodą – można ją złożyć równolegle do ściany, dzięki czemu nie zabiera miejsca. Gdy przepływ wody jest otwarty składanie i rozkładanie wylewki powoduje przełączenie strumienia między wanną a prysznicem.

Bateria sprawdza się również idealnie zamiast standardowej baterii natryskowej w kabinie prysznicowej. Dlaczego? Jeśli posiadasz kabinę z głębokim brodzikiem rozkładana wylewka zdecydowanie ułatwi jego napełnianie wtedy, kiedy jest to potrzebne. Jeśli natomiast Twoja kabina jest zamontowana na płytkim brodziku bądź na glazurze z odpływem pomysł o tym,  jak bardzo rozkładana wylewka ułatwi prace domowe takie jak np. napełnianie miski czy wiaderka.

To jest dziecinnie proste! Zastosowanie składanej wylewki jest przyjazne zarówno dzieciom jak i osobom starszym.

Dlaczego jeszcze bateria jest tak niesamowicie wygodna i ergonomiczna? Pewnie i Ty nieraz miałeś problem z przełączeniem wody między rączką prysznica a wylewką baterii ze względu na mokre ręce i niezbyt wygodny do przełączenia zawór ciśnieniowy. Z baterią wannowo natryskową FASHION nie będziesz miał więcej tego problemu, gdyż nawet podczas kąpieli złożenie wylewki jest bardzo wygodną metodą przełączenia strumienia wody.

Prosta i stylowa łazienka jest zdecydowanym sprzymierzeńcem w wieczornym relaksie oraz rano nastraja dobrze na cały nadchodzący dzień. Chromowane, eleganckie wykończenie z pewnością będzie pasowało do każdego wnętrza.

 

Stylistyka baterii jest tak uniwersalna, że sprawdzi się ona zarówno w klasycznej jak i bardzo nowoczesnej aranżacji łazienki. Szeroka gama produktów serii FASHION zapewni Ci także możliwość dopasowania pozostałych baterii do łazienki i kuchni.

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.metalhurt.com.pl 

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1587
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 910
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1178
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1195
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 764
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 743
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 457
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1026
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 579
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 728
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 504
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 720
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 991
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska