Login lub e-mail Hasło   

W dobrym kierunku – książka, która uczy, jak lepiej żyć

Stawiasz w życiu na proste, ale efektywne rozwiązania? Nie jest Ci zatem obca idea smart livingu. Przewodnik W dobrym kierunku przedstawia porady na temat świadomych wybor&oacut...
Wyświetlenia: 321 Zamieszczono 27/10/2016

Stawiasz w życiu na proste, ale efektywne rozwiązania? Nie jest Ci zatem obca idea smart livingu. Przewodnik W dobrym kierunku przedstawia porady na temat świadomych wyborów w najważniejszych dziedzinach życia. Zbiór wskazówek został przygotowany wspólnie ze znanymi ekspertami mody, kulinariów, finansów oraz stylu życia.

Książka W dobrym kierunku jest przewodnikiem po świecie świadomych, przemyślanych wyborów w dziedzinie zakupów modowych, urody, kulinariów, finansów oraz pasji, które są ważnym elementem naszego życia. Każdy z pięciu rozdziałów tej książki wyczerpująco opisuje, jak zmienić nasze codzienne nawyki, dzięki zastosowaniu prostych zasad.

Świat pędzi i nasze życie razem z nim. Żyjemy więc szybciej i intensywniej. Od otaczającej rzeczywistości nie ma się jednak co odrywać, ale warto przy tym obierać dobre kierunki. Taką mapą pełną inspiracji, cennych rad i wskazówek jest właśnie ta książka – Mr Złotówa, ekspert książki W dobrym kierunku oraz twórca popularnego bloga o finansach osobistych.

Książka podpowiada, jak sprawić, aby nasz styl był zgodny z obowiązującymi trendami przy ograniczonym budżecie. Ważna jest wiedza, jak łączyć ze sobą ubrania, aby stworzyć z nich ponadczasowe stylizacje. Z książki dowiesz się bez jakich rzeczy nie możesz się obejść w tworzeniu idealnej garderoby.  Autorami porad, które prowadzą nas w kierunku garderoby idealnej są Dominika Zasłona – Dukielska oraz Marcin Brylski.

W dobrym kierunku to także podróż do dobrego smaku, w którą zabiorą Cię Karolina i Maciej Szaciłło, autorzy książek i programów kulinarnych. Para stworzyła dekalog zdrowego odżywiania oraz opracowała wiele wskazówek, które pomogą Ci w jego przestrzeganiu. Masz okazję poznać zasady obowiązujące w świadomie prowadzonej kuchni. Na deser podano inspirujące, zdrowe przepisy.

Jak oszczędzać, by ten proces nie był zbyt bolesny i szybko przynosił pierwsze efekty? O tym opowie specjalista w dziedzinie finansów i bankowości oraz autor bloga Bankobranie.blogspot.com – Mr Złotówa. Specjalista w dziedzinie oszczędzania zapozna Cię z zasadami odpowiedniej organizacji domowego budżetu. Mr Złotówa najlepiej radzi jak sprytnie oszczędzać i praktycznie planować swoje wydatki.

Przewodnik został wydany z inicjatywy centrum outletowego Factory, które idealnie wpisuje się w filozofię przemyślanych zakupów. W ofercie centów zakupy można zrobić od 30% do 70% taniej.

Nasza książka powstała po to, aby zainspirować naszych klientów do lepszego, bardziej świadomego życia. W czasach, gdy otacza nas mnóstwo nowości i mamy ogromny wybór produktów i usług ciężko jest się odnaleźć w decyzjach zakupowych, przez co łatwo popaść w przesadę tracąc czas i pieniądze. Zachęcamy do lektury „W dobrym kierunku” wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze – Monika Olejnik-Okuniewska, Regional Marketing Director Northern Europe w Neinver.

Książkę W dobrym kierunku klienci Factory będą mogli zdobyć śledząc informacje na profilach Facebook wszystkich centrów Factory. Poradnik można również pobrać w formie elektronicznej na stronie internetowej www.factory.pl .

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 607
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 892
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 950
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 375
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 957
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1636
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 495
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 426
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 983
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 438
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 912
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 493
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 345
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 356
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska