Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 4,11-13

I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wyświetlenia: 399 Zamieszczono 11/12/2016

"Bądź więc teraz przeklęty na ziemi," Czyli teraz nie będziesz wypełniał mojej woli na ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji," która rozwarła swoją paszczę," Czyli w której krew - falowy nośnik informacji o bratobójczej zbrodni, będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi."aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego" Czyli zamieszczona z ręki twojej - narzędzia zbrodni. Bratobójcza krew - falowy nośnik informacji o zbrodni bratobójczej, którego ręka narzędzie zbrodni będzie oddziaływać. Zbrodnią bratobójczą z ziemi - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. "Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego" Bo uczyniłeś bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji zakłócenia w oddziaływaniach roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. "Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi" Czyli będziesz przemieszczał się dla zdobycia pożywienia i nie będziesz przebywał na stałe w jednym miejscu na ziemi." Wtedy rzekł Kain do Pana:" Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Kaina do Wszechmogącego. "Zbyt wielka jest wina moja" Bo jestem przeklęty, czyli nie wypełniający woli Wszechmogącego Boga. Uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji, który będzie oddziaływał bratobójczą zbrodnią na ziemi. Uczyniłem moją rękę - narzędziem bratobójczej zbrodni. Uprawiana rola nie da plonu, bo uczyniłem bratobójczą krwią - falowy nośnik informacji. Zakłócenia w oddziaływaniach uprawianej roli - rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją. Będę musiał przemieszczać się dla zdobycia pożywienia i nie będę mógł przebywać na stałe w jednym miejscu na ziemi." by można mi ją odpuścić" Czyli nie można jej zapomnieć, przebaczyć i nie wspominać. Bo bratobójcza krew jest falowym nośnikiem informacji, który będzie oddziaływać bratobójczą zbrodnią z ziemi. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Za czynienie falowych zakłóceń w oddziaływaniach wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni ( Rdz.4,11-13)

Podobne artykuły


46
komentarze: 25 | wyświetlenia: 19106
30
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2990
29
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2192
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 38392
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3193
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2434
24
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6613
23
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2716
21
komentarze: 9 | wyświetlenia: 34041
20
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2350
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 8197
18
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1479
17
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2270
16
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1510
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  11/12/2016

Czy Kain również był falowym nośnikiem informacji? Wszak poruszał się skokowo a nie ciągle. Średnia przemieszczania się człowieka w tamtym czasie (powiedzmy Kaina) wynosiła 1 km. rocznie. Nie oznacza to jego permanentnej tułaczki, tylko to, że jeżeli opuścił siedzibę rodziców to szukał jakiejś jaskini, a po zamieszkaniu w niej żył tam np. 20 lat, a była ona oddalona od jego poprzedniego zamieszkan ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska