Login lub e-mail Hasło   

Księga Rodzaju 4,25-26

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wyświetlenia: 394 Zamieszczono 11/12/2016

"I obcował Adam jeszcze raz z żoną swoją, a ona urodziła syna i dała mu imię Set, " Czyli kontynuacja kilkukrotnego aktu rozradzania się Adama i żony jego. Zakończona urodzeniem syna, czyli potomka danego od Boga z nadanym mu umownie imieniem Set. " mówiąc: Bóg dał mi innego potomka zamiast Abla, którego zabił Kain" Czyli nośnik świadomej informacji, że to Bóg dał mi innego potomka zamiast Abla, którego zamordował bratobójca Kain. "Setowi także urodził się syn i nazwał go Enosz " Czyli Set też kontynuował akt rozradzania się i rozmnażania się. Ukończony urodzeniem syna, czyli potomka danego od Boga, którego nazwał umownym i ograniczonym imieniem Enosz " "Wtedy zaczęto wzywać imienia Pana"Czyli bez świadomości śmierci niewinnej ofiary w zastępstwie śmierci winnego człowieka - źródło zakłóceń. Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt ( Rdz.1,29-30) By zakryć owoc banana bez nasienia w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Wtedy świadomi krwawej ofiary- nośnika informacji w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń. Nie czynili by następnych zakłóceń, falowymi nośnikami informacji. Czyli myślą - pożądaniem (Rdz.3,6) słowem - gotowością uczynienia bratobójczej zbrodni z błahego powodu (Rdz.4,23) i czynem - bratobójczą zbrodnią (Rdz.4,8) Bo za czynienie falowych zakłóceń, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni. Wtedy świadomie zacząć wzywać imienia Pana. Czyli nie jak człowiek - stworzenie ograniczony umownym imieniem tylko wszystko - mogący, czyli Wszechmogący (Rdz.4,25-26)

Analogicznie do współczesnych potomków wzywających imienia Wszechmogącego. Czyli bez świadomości, że w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym, mamy obraz Jezusa Zbawiciela i przyjaciela. Najdoskonalszy wzór człowieka w nie czynieniu: myślą, słowem i czynem falowych nośników informacji. Czyniące zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. A za czynienie falowych zakłóceń, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni. Teraz świadomi niewinnej śmierci Jezusa Zbawiciela i przyjaciela w zastępstwie winnego śmierci człowieka - źródło zakłóceń. Zjedzonym owocem banana bez nasienia nie dla was, dla zwierząt ( Rdz.1, 29-30) Świadomi obrazu najdoskonalszego wzoru Jezusa Zbawiciela i przyjaciela w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń. Nie będziemy czynić : myślą, słowem i czynem następnych falowych nośników informacji. Czyniące zakłócenia, by nie ponieś śmiertelnych konsekwencji, za czynienie falowych zakłóceń. Teraz świadomie wzywamy imienia Wszechmogącego.

Podobne artykuły


24
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9583
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1430
15
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2594
18
komentarze: 16 | wyświetlenia: 5306
43
komentarze: 15 | wyświetlenia: 8028
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 25371
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7555
23
komentarze: 12 | wyświetlenia: 136250
22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1795
18
komentarze: 5 | wyświetlenia: 4741
16
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2109
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  12/12/2016

Dlaczego prawda znana mu od początku nie wyzwoliła Lucyfera z manii wielkości, nienawiści, zawiści i zazdrości?

  lajla1  (www),  12/12/2016

@swistak:
Lucyfer chciał zrównać się ze Stwórcą systemu, Bogiem Wszechmogącym, wtedy oddzielony został od systemu duchowo - informacyjnej całości, do najniższego duchowego wymiaru ziemi (Iz. 14,11-15) Negował rzeczywiste fakty i negował rzeczywiste słowa Boga Wszechmogącego..."Na pewno nie umrzecie" (Rdz 3,1-7) W channelingu uważa ludzi za głupców, dlatego kusi ich, aby negowali i manipulow ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  14/12/2016

@lajla1: Moim zdaniem to Lucyfer nie ma zaprogramowanego instynktu samozachowawczego jak i sumienia jakim jest dla nas Anioł Stróż, brak mu piątej klepki jaka jest empatia o miłości bliżniego nie wspominajac. Nadaje się jak auto na kanał do remontu!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska